Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

asiek9307

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
31
No fakt macie rację:):* Głupio mi teraz bo sama się prosiłam o głosy..:/
Ale macie rację.Nie bedę już.Jeśli ktoś bedzie chciał to dobrowolnie to zrobi:*
 

Immobillus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
320
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
hej :)

no sorry winnetou :p ale kazaliscie nie pisac o klikach to piszecie zaś o czymś innym...jaki w tym sens? załóżmy sobie temat "offtopic próbek i gadżetów" i gites ;p

co do tematu
ankieta z gfk :D
Ulka napisała, ze wysla kawiarke ;p


PYTANKO

Czy przeszedł ktoś do Play? I posiada tam numer? Albo w ogole jest w Playu? Jeżeli tak to proszę napisać na priva lub na gg;8005385 .
Biorę udział w konkursie i dzięki wam mogę cos wygrać. Naprawdę bardzo proszę. Odwdzięczę się.

Dziękuje i dobranoc:*
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
[...]

PYTANKO

Czy przeszedł ktoś do Play? I posiada tam numer? Albo w ogole jest w Playu? Jeżeli tak to proszę napisać na priva lub na gg;8005385 .
Biorę udział w konkursie i dzięki wam mogę cos wygrać. Naprawdę bardzo proszę. Odwdzięczę się.

Dziękuje i dobranoc:*
taa ja mam ten numer co mi Streetcom przysłał
i się chyba domyślam co to aza konkurs :D
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
buuuu... przeczytałam 1/5 "Księżyca w Nowiu" i normalnie z trudem powstrzymuję łzy... ta książka jest taka piękna... w takim tempie do niedzieli skończę wszystkie części... heh (wczoraj o 18:30 zaczęłam czytać sagę :p)

zastrzelę was dziewczynki za to, ze mnie w nią wciągnęliście xD teraz nie będę myślała o niczym innym... xD

a to jest link do 1 i 2 części ebooka, bo kilka osób się pytało:
http://chomikuj.pl/Reverse_run/E-booki/Ste...light(4+ebooki)
 

kalolcia18

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
36
A ja miałam dziś fajną przygodę :)

Przyjechał dziś do mnie mój facet i mieliśmy jechać nad wodę. W drodze słuchaliśmy radia. A tam konkursik jakiś... Nie wiele się zastanawiając złapałam za telefon i zadzwoniłam. Nawet nie spodziewałam się,że ktoś odbierze. A tu psikus i jestem na antenie :D Powiedzieli mi żebym przyjechała do studia po nagrodę. No to pojechałam. Wchodzę,a tu bez słowa kazali mi usiąść za mikrofonem. No to usiadłam :) A jaką miałam treme :p Całe pięć minut byłam na antenie na żywo prosto ze studia :D Boziu, tylu znajomych mnie słuchało, taki wstyd... No i wygrałam płytkę i pare smyczek :) Ale jaka byłam zestresowana... Przez telefon to inaczej,a tak w studio to troszkę dziwnie... I tak się cieszę :yahoo:
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
A ja miałam dziś fajną przygodę :)

Przyjechał dziś do mnie mój facet i mieliśmy jechać nad wodę. W drodze słuchaliśmy radia. A tam konkursik jakiś... Nie wiele się zastanawiając złapałam za telefon i zadzwoniłam. Nawet nie spodziewałam się,że ktoś odbierze. A tu psikus i jestem na antenie :D Powiedzieli mi żebym przyjechała do studia po nagrodę. No to pojechałam. Wchodzę,a tu bez słowa kazali mi usiąść za mikrofonem. No to usiadłam :) A jaką miałam treme :p Całe pięć minut byłam na antenie na żywo prosto ze studia :D Boziu, tylu znajomych mnie słuchało, taki wstyd... No i wygrałam płytkę i pare smyczek :) Ale jaka byłam zestresowana... Przez telefon to inaczej,a tak w studio to troszkę dziwnie... I tak się cieszę :yahoo:
łeeee mogli Ci dać coś więcej za taką presję xD ale i tak bomba :):p
 

Dream_Angel

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Dziś u mnie kawa ze Streetcomu.. Dwie przesyłki, ponieważ mam dwa konta. Ale powinnam dostać jedną.. Pierwsze konto założyłam miesiąc temu, ale nie mogłam się zalogować.. Nawet nigdy tam nie weszłam, nic nie wypełniałam... =/ Więc założyłam drugie. I takim sposobem mam paczkę razy dwa :p Hehe coś chyba ruszyło.. Jak nie miałam paczek to nie miałam. A teraz codziennie coś..

Poklikałam wam trochę, tyle ile dałam radę..

Śmigam spać dziewczyny, wypchanych skrzynek życzę i dobranoc ;*
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Dziś u mnie kawa ze Streetcomu.. Dwie przesyłki, ponieważ mam dwa konta. Ale powinnam dostać jedną.. Pierwsze konto założyłam miesiąc temu, ale nie mogłam się zalogować.. Nawet nigdy tam nie weszłam, nic nie wypełniałam... =/ Więc założyłam drugie. I takim sposobem mam paczkę razy dwa :p Hehe coś chyba ruszyło.. Jak nie miałam paczek to nie miałam. A teraz codziennie coś..

Poklikałam wam trochę, tyle ile dałam radę..

Śmigam spać dziewczyny, wypchanych skrzynek życzę i dobranoc ;*

Zmniejsz troszkę sygnaturke ;)
Zajmuje duzo miejsca a masz duze przerwy pomiędzy linijkami i czcionkę dużą .. ;)



na @ nic :(
Spadam spać :**
 

Dream_Angel

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Kurczę próbowałam, ale nie mogę usunąć tych przerw.. W ogóle je usuwam a one ciągle są... Zmniejszyłam czcionkę trochę ;)
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Kurczę próbowałam, ale nie mogę usunąć tych przerw.. W ogóle je usuwam a one ciągle są... Zmniejszyłam czcionkę trochę ;)

Od razu lepiej się patrzy ;D
wgl jutro .. nie jutro nie <_< Jutro ide się bawić ;D
..

W sobote moze.. xD
zmodernizuję sygnaturkę :D

A teraz juz serio spadam ;**
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :D
Wczoraj mega paka dla mojego synka- zabawka edukacyjna i klocki :D Po prostu szał mam od wczoraj :D
Wszystkim góry paczuszek życzę
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Buu .! :(
Głupiaa.. Zapomniałam wczoraj potwierdzić kolejki na prizee :(
Wysłałam do nich pytanie o te nagrody 'France and Belgium only' xD
Co się stanie jak teoretycznie się wygra a jest się z Polski.
Niby wiem .. ale lepiej sie dowiedzieć u źródła ;D


na @ nic :(
Info, ze Simsy 3 wyszły o_O
A tak mi to potrzebneee. o_O
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
w Outlooku pusto..
Mam nadzieję, że listonosz coś dziś przyniesie. Czekam na kilka paczek z pozytywów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry