Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
TAK WIEM... JESTEM ZAKUPOHOLICZKĄ xD ALE TO BARDZO PRZYJEMNY NAŁÓG... xD

baardzo przyjemny, wiem coś o tym :D
właśnie wróciłam ze sklepów ... ^_^
zadowolona, pomimo tego, że przepuściłam całą kasę odkładaną ostatnie pół roku na wycieczkę ... ^^
tylko próbki żadne nie wpadły, o nie byłam w aptekach :p

fajna ta 1 paczka ;)
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
licytowałam u tego samego sprzedawcy wszystkie aukcje, 1 aukcja to zestaw 11 różnych cieni do powiek inglota, revlona, isa dory i Bourjois, tusz do rzęs Bourjois, korektor gosha i sephory, róż do policzków astora, różne próbki podkładów firmowych, 2 lakiery i odzywka do paznokci Sally Hansen, lakier do paznokci Pierre Rene, 5 różnych produktów markowych do włosów (odzywki, lakiery, maska), tonik nivea i żel garniera do mycia twarzy, druga aukcja jest z tymi czerwonymi bucikami lakierowanymi Bershki co pisałam wyżej (takie słodkie z zaokrąglonym noskiem :)) a 3 aukcja, którą planuję wygrać jest z 10 opaskami do włosów, tak że PAKA BĘDZIE OGROMNA xD

TAK WIEM... JESTEM ZAKUPOHOLICZKĄ xD ALE TO BARDZO PRZYJEMNY NAŁÓG... xD


e no to fajnie :p ;)
a mozna wiedziec za ile wylicytowałas wszystkie paczki ?
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
zdziwicie się... nawet bardzo xD co prawda niektóre kosmetyki są "wypróbowane" ale cena jest i tak wręcz śmieszna xD bez przesyłki 46 zł... :) ale ja jestem dziecko szczęścia xD nie od dziś xD no i buty też za 46 zł ;) oczywiście nowiutkie :)
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
zdziwicie się... nawet bardzo xD co prawda niektóre kosmetyki są "wypróbowane" ale cena jest i tak wręcz śmieszna xD bez przesyłki 46 zł... :) ale ja jestem dziecko szczęścia xD nie od dziś xD no i buty też za 46 zł ;) oczywiście nowiutkie :)


to moze i ja spróbujęcos wylicytowac pomimo, że czekam na 2 przesyłki z allero xD
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
to moze i ja spróbujęcos wylicytowac pomimo, że czekam na 2 przesyłki z allero xD
ja średnio kupuję 1 rzecz tygodoniowo na allegro xD ale od ostatniej soboty kupiłam już 7 rzeczy xD teraz będzie moja 8 aukcja :) lekka przesada ale cóż... przynajmniej po sklepach nie chodzę xD

a miałam oszczędzać na studia... wyniosą mnie 3100 zł za semestr... plus przybory i dojazdy co tygodniowe do Katowic... to z 10 tysi sobie muszę przygotować na 1 rok... :/ ehhh a pracę ciężko znaleźć :/
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
ja średnio kupuję 1 rzecz tygodoniowo na allegro xD ale ostatniej soboty kupiłam już 7 rzeczy xD teraz będzie moja 8 aukcja :)



moglabys mi tak w skrocie wytlumaczyc bo ja zawsze robilam zakupy przez 'kup teraz'

jak uda mi sie wygrac aukcje to wtedy kase place tylko jak wygram i zaraz po niej mam sie sie zwrocic do sprzedawcy ?
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
moglabys mi tak w skrocie wytlumaczyc bo ja zawsze robilam zakupy przez 'kup teraz'

jak uda mi sie wygrac aukcje to wtedy kase place tylko jak wygram i zaraz po niej mam sie sie zwrocic do sprzedającego?
jak się wygra aukcję, to dostaje się wiadomość od allegro z danymi do przelewu - jak przy kup teraz, i się normalnie wpłaca kasę :)
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
kamylia to Ty licytujesz wcześniej? To nie ma sensu... tylko się aukcję podbija... ja zawsze licytuję w ciągu ostatnich 5-10 sekund (patrzę na zegar w kompie na sekundy, i spr jaka jest różnica między nim a zegarem na allegro, zazwyczaj jest to ok 25 sekund), daję 10 czy 20 zł więcej niż jest na aukcji, dodaję końcówkę 00,05 (np 40,05 zł) i praktycznie mam pewność, że przedmiot jest mój xD

no ale ja na allegro już 5 lat kupuję... to się zdążyłam ze wszystkim obeznać :)
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
też uwielbiam kupować na allegro, szczególnie różne buty i torebki :) ale wolę kup teraz niz licytacje
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
kamylia to Ty licytujesz wcześniej? To nie ma sensu... tylko się aukcję podbija... ja zawsze licytuję w ciągu ostatnich 5-10 sekund (patrzę na zegar w kompie na sekundy, i spr jaka jest różnica między nim a zegarem na allegro, zazwyczaj jest to ok 25 sekund), daję 10 czy 20 zł więcej niż jest na aukcji, dodaję końcówkę 00,05 (np 40,05 zł) i praktycznie mam pewność, że przedmiot jest mój xD

no ale ja na allegro już 5 lat kupuję... to się zdążyłam ze wszystkim obeznać :)


wiem ale na tej rzeczy mi zalezy, mialam ją kupic przez kup teraz wiec jesli sie nie uda tak to i tak spróbuje na innej aukcji przez kup teraz
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Hej

na słodyczach ostatnio mi punkty za ofertę tylko doszły więc zapraszam do rejestracji

na otineo mam 63 pkty więc także zapraszam

co do allegro...
jakoś nie mam zaufania...
pewnie się za dużo naczytałam negatywnych rzeczy...
jak ktoś ma kilkadziesiąt tysięcy pozytywów i 10 negatywów od takich o np chcieli towar,
a nie zapłacili to wiadomo, że można zaufać...

coś ciekawego było od mojej ostatniej wizyty?
 

sweet_morelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
miasto marzeń i snów
Witam wszystkich. Jeju jak ja tu dawno nie byłam od około 2000 strony :O
Ale sie zmieniło troche. Inny skład.. Miło poznac ^_^ Chyba zacznę częsciej wpadac!
 
Status
Zamknięty.
Do góry