Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

kukol1

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
645
Punkty reakcji
4
Hehe, a ja mam kilka pytan odnosnie tych slodyczy.
1. Czym przychodza? (kurier, przesylka polecona czy...?)
2. Jaki dlugo trzeba czekac aby je otrzymac?
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
U mnie dzisiaj drugi raz paczka z portugalii, rozerwana jak zawsze, ale przynajmniej dlugopis byl :) Kartka zapachowa z pumy :) I zadzwonili do mnie czy przyszedl katalog basenów i czy jestem zainteresowana kupnem projektu jakiegoś xD
 
M

marcellkaa

Guest
Hehe, a ja mam kilka pytan odnosnie tych slodyczy.
1. Czym przychodza? (kurier, przesylka polecona czy...?)
2. Jaki dlugo trzeba czekac aby je otrzymac?

1. Do mnie przyszły pocztą,normalnie,nie poleconym w dużej dmuchanej kopercie,bardzo ładnie popakowane :)
2. Ja czekałam zaledwie tydzień :)
 

Incorrect

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Dzisiaj listonosz przyniósł tylko 2 paczki z karmą dla kota RC (w jednej 3 próbki) oraz smycz, długopis i naklejki. Słabiutko :( Ale może w poniedziałek będzie lepiej :] Czekam jeszcze na kilka paczek z pozytywów i 2 nagrody

Wszystkich Gości nie zarejestrowanych jeszcze na freesweetsite zapraszam do zapisywania się ;) Banner
jest w sygnaturce

 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
Dobra, mam na słodyczach 240 pkt... gooście i niezarejestrowani na darmowych słodyczach piszcie do mnie (sygnaturka lub gg: 922260) to wyślę zapka :)
 

madziaaak

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
FreE WorlD ;)
U mnie od dawna nic :( same pustki, nawet na @ sam spam :(
moja kolekcja to 10 długopisów i 9 smyczy (zbieram od połowy sierpnia b.r.) :bag: od dawna nie dostałam żadnego pozytywa :( i nawet nie wiem w czym problem (ale chyba w treści maila :p) :(

P.S. czy ktoś by mógł mi powiedzeć jak wziąć linka na zapraszanie znajomych na słodyczach bo sama nie moge dojść :niepewny: :mruga:
 

blue_e

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
na @ pustki bo i co ma przyjsc jak nic nie wysylam :)
w skrzynce pokarm dla kotka :)

jaki dostaliscie kolor blyszczyka z maybelline ?

a i podpinam sie do pytania madziaaak o te slodycze :)
 

Incorrect

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Y
A co wygrałaś ? :)

Wygrałam coś w konkursie z www.psy.pl (teraz jest tam konkurs polegający na namalowaniu swojego psa w Paincie - nagrody to chyba jakieś witaminy dla psa) i torbę z Papermate. Żeby tylko listonosz mi nie zakosił :) Chyba któraś z dziewczyn z tego forum już dostała tą torbę? Fajna ona jest? Przychodzi poleconym czy zwykłym listem? ;)

A na słodyczach tylko 475 :( Chciałabym dostać taką paczkę ze słodkościami, ale zanim nazbieram 1000 pkt, to chyba będzie Wielkanoc :p
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
U mnie od dawna nic :( same pustki, nawet na @ sam spam :(
moja kolekcja to 10 długopisów i 9 smyczy (zbieram od połowy sierpnia b.r.) :bag: od dawna nie dostałam żadnego pozytywa :( i nawet nie wiem w czym problem (ale chyba w treści maila :p) :(

P.S. czy ktoś by mógł mi powiedzeć jak wziąć linka na zapraszanie znajomych na słodyczach bo sama nie moge dojść :niepewny: :mruga:
Ktoś kiedyś pisał, że trzeba wysłać zaproszenie na własny e-mail, przyjdzie zaproszenie z linkiem do rejestracji.
Podobno :p Nie mam konta, więc nie wiem dokładnie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry