Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
a ja już mam stówkę na słodyczach:) a sczyściłam do końca konto zamawiając;)
Ciekawe czy z tą paczką też będę tak długo czekać.. a jak długo czeka się na punkty za zdjęcie i przedstawienie się??

Zliczyłam dzisiaj pocztówki... od starostw , urzędów miast i gmin mam ich ponad 2 tysiące:) a kilkadziesiąt rozesłałam z odpowiedziami na konkursy:)

Na mail mały pozytywik
 

banfaith

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
108
Punkty reakcji
1
Hej,
u mnie dzisiaj tylko kartka escada. A wszystko przez to, że nie chce mi się @ wysyłać.
No cóż lenistwo nie popłaca :D

Życzę pełnych skrzynek :]

Aha, proszę o kliki na drzewko :D. Dzięki
 

bazyliszek-

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
32
u mnie pustki... jak zwykle.

wiem, ze teraz będzie spam, ale...


może ktoś z nowych nie ma konta na słodyczach?
w zamian mogę dać jakiegoś pewniaka,
przeogromnie mi zalezy, żeby ktoś się zarejestrował...

pomóżcie! ;<
 

nacik16

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
746
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Hej dziewczyny czy byłby ktoś tak uprzejmy i by mi pomógł wstawić do sygnaturki link ze stronką ze slodyczami ????? :) nie mam pojęcia skąd go wziąć, tak aby po kliknięciu za osobę która kliknie przyznane mi będą punkty????
 

roxana87

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Hej dziewczyny czy byłby ktoś tak uprzejmy i by mi pomógł wstawić do sygnaturki link ze stronką ze slodyczami ????? :) nie mam pojęcia skąd go wziąć, tak aby po kliknięciu za osobę która kliknie przyznane mi będą punkty????

do RoX na priva napisz, na pewno uzyskasz pomoc od naszej expertki :D
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
mam dla Was w ramach ciekawostek wypowiedz dziewczyny z konkurencyjnego forum o naszym forum ;)

nawiazujac do tematu przytoczonego wczesniej innego forum (na forumowisko), to tez sie zgadzam ze jest ono okropne, powinno sie nazywac " Forum egoistycznych chwalipięt", mam nadzieje ze z naszym sie tak nie stanie, zostalo zalozone by sobie pomagac, wypowiadac, dzielic sie na jego łamach, zamiast skrywac sie i tylko chwalic.... spamowi, "wymienianiu na priv" mowimy NIE....mam nadzieje ze tez tak myslicie....

bauahahaha :D

Ja tam się z tym nie zgadzam... dla mnie forumowisko jest znacznie lepsze:)
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
a ja już mam stówkę na słodyczach:) a sczyściłam do końca konto zamawiając;)
Ciekawe czy z tą paczką też będę tak długo czekać.. a jak długo czeka się na punkty za zdjęcie i przedstawienie się??

Zliczyłam dzisiaj pocztówki... od starostw , urzędów miast i gmin mam ich ponad 2 tysiące:) a kilkadziesiąt rozesłałam z odpowiedziami na konkursy:)

Na mail mały pozytywik

Chyba wiem, co robisz :p Nieładnie xD Jeśli to jest to, o czym myśle. Ja swoje punkty zdobyłem za osoby rejestrujące się na tym forum, a było to: 1000 + 2500 + 2600 + to co teraz mam, czyli gdzieś 900, więc razem 7000 punktów, dzieląc przez 280 zarejestrowanych osób (troche punktów z konkursów, ale to niecałe 50). A więc dużo osób mi sie zarejestrowało, ale teraz już w sumie nikt się nie rejestruje
 

Incorrect

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Hej ;)

Właśnie patrzę sobie wyniki konkursu zdjęciowego tych pieluszek i widzę, że MASZA (a właściwie chyba Piotruś) wygrała jakieś nagrody dodatkowe. Gratuluję ;)
Dzisiaj u mnie nic, w ogóle od kilku dni nie widziałam listonosza... Ale za to na @ pozytyw, że nie mają gadżetów, ale przyślą przez kuriera ich produkty (jest to firma produkująca artykuły biurowe). Cieszę się, bo już baaardzo dawno nic nie dostałam.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
a ja na długość też tak pisze xd tylko podaję się za przedstawicielke jakiejś tam firmy itp ;DD i póki co dostaje różne gadżeciki itp ;D

Pisz tak, pisz :) Aż pewnego dnia ktoś Ci nie uwierzy i poprosi o kontakt z Twoim "pracodawcą" A jak tego nie dostanie to zgłosi sprawę policji :)
To jest oszustwo, świadome wprowadzanie w błąd innej osoby w celu pozyskania np. jakichś korzyści a w tym przypadku gadżetów :)
O ile się nie myle za to grozi od chyba kilku miesięcy do bodajże 8 lat pozbawienia wolności :)

Listonosza dziś nie było, trochę dziwne bo w weekend @ były wysyłane...
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
Chyba wiem, co robisz :p Nieładnie xD Jeśli to jest to, o czym myśle. Ja swoje punkty zdobyłem za osoby rejestrujące się na tym forum, a było to: 1000 + 2500 + 2600 + to co teraz mam, czyli gdzieś 900, więc razem 7000 punktów, dzieląc przez 280 zarejestrowanych osób (troche punktów z konkursów, ale to niecałe 50). A więc dużo osób mi sie zarejestrowało, ale teraz już w sumie nikt się nie rejestruje

A ja myślę, że nie Wiesz:) Bo punkciki zdobywam zdecydowanie zgodnie z prawem:)
 

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
witam ;)
dziś u mnie nic...
@ niemam czasu wysyłać znów :(

wczorajszy wieczorny post mi zniknął ;//
 
Status
Zamknięty.
Do góry