Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

ada013

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
głogów
witam wszystkich w ten słoneczny poranek!

wczoraj pustki w skrzynce a na @ moja pierwsza ankieta z gfk- trochę sie przy niej namęczyłam, nie wiedziałam że będzie taka długa... dzisiaj nic nie wysyłam bo ładna pogoda i nie chce mi sie siedzieć w domu.

poklikałam wszystkim ;)
 

roxana87

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Wiek
36
dzisaj ladna pogoda, szkoda tylko że na porzeb... :(

na @ śmieci

proszę o kliki :*

moze pozniej sie odezwe jak bede miała czas, buzzziaa
 

gbacik

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
albo siedze - albo stoję - albo biegnę albo kimam



ja przedwczoraj wygrałem wieżę, :

Gratulacje !!!


W związku z wygraną w konkursie ******** prosimy o wybranie
dowolnego salonu *********, w którym odpowiada Państwu osobisty odbiór
nagrody (wieża). Prosimy o podanie lokalizacji w terminie do
20.10.2008. Listę salonów ******* znajdą Państwo na stronie www.********.pl.

Nagrody po uprzednim podaniu lokalizacji będzie można odebrać już od
30.10.2008.

jestem happy!!!!!!!!!

a ankieta z gfk do mnie na razie nie dotarła - cóż może nie zakwalifikowałem się - ale nie można mieć wszystkiego!!!!
 

Incorrect

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0

bszary2410

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
409
Punkty reakcji
0
Miasto
Małe miasteczko
Witam w ten ciepły, jesienny ranek, tylko szkoda, ze listonosz nie chodzi

poklikałam gdzie mogłam

idęna spacer, odezwę sie póżniej


proszę o głosy- dziękuję, gości również
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0



ja przedwczoraj wygrałem wieżę, :

Gratulacje !!!


W związku z wygraną w konkursie ******** prosimy o wybranie
dowolnego salonu *********, w którym odpowiada Państwu osobisty odbiór
nagrody (wieża). Prosimy o podanie lokalizacji w terminie do
20.10.2008. Listę salonów ******* znajdą Państwo na stronie www.********.pl.

Nagrody po uprzednim podaniu lokalizacji będzie można odebrać już od
30.10.2008.

jestem happy!!!!!!!!!

a ankieta z gfk do mnie na razie nie dotarła - cóż może nie zakwalifikowałem się - ale nie można mieć wszystkiego!!!!

A co to był za konkurs?
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Mnie się np.twoje określenia nie podobają, no ale rzecz gustu, jak podobałoby Ci się takie okreslenie Twojego dziecka to proszę bardzo
no jakoś mi się podoba...
a z resztą dzieci to jakoś nie mam ochoty mieć xD
bo nie cierpię ich o_O

ciekawe czemu skasowana jest część rozmowy dot. tych ...dzieci <_<
bo teraz to pojawiające się w postach odpowiedzi trochę dziwnie wyglądają, bo nie wiadomo o co chodzi za bardzo x.X

słodycze: 2099

no właśnie co za konQrs ","

coraz mniej już mi zależy na tym Chanel, bo bo i tak pewnie do mnie nie dojdzie... =.=
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
Chce ktoś się wymienić adresem? Ktoś z mojej rodziny pracuje w takiej firmie (o adres wymienię się z 2 osobami), od której dostałam takie kartki (takie jak kartki samoprzylepne, taki bloczek) tylko format chyba A2 (takie na biurko) są z sobą posklejane na jednej krawędzi ;) dostałam też masę długopisów i smyczy, kalendarze takie stojące i wiszące, metry, koszulki i różne gadżety. Nie jestem pewna czy wysyłają (bo ja nie dostałam drogą pocztową, tylko od wujka :) ) ale chyba warto spróbować. Tak jak mówiłam, wymienię się z max 2 osobami, jeśli ktoś chce to proszę na PW ;)
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Chce ktoś się wymienić adresem? Ktoś z mojej rodziny pracuje w takiej firmie (o adres wymienię się z 2 osobami), od której dostałam takie kartki (takie jak kartki samoprzylepne, taki bloczek) tylko format chyba A2 (takie na biurko) są z sobą posklejane na jednej krawędzi ;) dostałam też masę długopisów i smyczy, kalendarze takie stojące i wiszące, metry, koszulki i różne gadżety. Nie jestem pewna czy wysyłają (bo ja nie dostałam drogą pocztową, tylko od wujka :) ) ale chyba warto spróbować. Tak jak mówiłam, wymienię się z max 2 osobami, jeśli ktoś chce to proszę na PW ;)


Fajna firma musi to być ;] ale jak dla mnie to i dwie osoby na raz, to może być za dużo

PS: Zapraszam do konkursu - link w stopce. Za rejestracje dostaje się 300, za pobranie programu 300, za pobranie tapety 100, czyli razem 700 i za udział w grze też się dostaje, a nagród jest 2002
 

sylwcia91

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...gdzie wiosna spaliną oddycha^^
Witam wszystkich :)
Dawno mnie tu nie było...
Ten tydzień był okropny...tylu kartkówek i sprawdzianów jeszcze nie miałam :/
Rox też czekam nadal na Chanel...ale wątpię, żeby ta maskara w końcu doszła...moja koleżanka zamawiała ją później niż ja a dostała tydzień temu^^
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
taka_jedna.- ja tak samo mialam- moja siostra zamawiała później i jej przyszło a mi jeszcze nie, albo już nie przyjdzie...

Nie wiem czy pamiętacie, kiedyś na forumowisku była taka "Lena" czy coś, nie pamiętam nicku całego. Dzisiaj chciałam się z nią wymienić adresami, ale ona powiedziała, że mi może dać tak o, bez wymiany. No to dobra, wszystko ok, bo ona już nie zbiera gadżetów, ale coś mi się wydało podejrzane, więc tak dla pewności weszłam na stronę PEMPKA i to była dokładnie taka sama lista firm, co na jego stronie (od 1 do 200). Piszę to bo to jest nie fair po prostu, zabierać cudzą własność.
 

Magdalenka1989

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hej Wszystkim:)
jestem tutaj nowa, ale już wiem co nie co na temat darmowych gadżetów, próbek, od miesiąca w tym siedzę, do tej pory otrzymałam 8 przesyłek i jak na razie jest fajnie:) jednak jeszcze nie udało mi się dostać długopisu hehe, może to śmieszne, ale ucieszyłby mnie taki:) no nic, a tak w ogóle mogę dołączyć:)??​
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
taka_jedna.- ja tak samo mialam- moja siostra zamawiała później i jej przyszło a mi jeszcze nie, albo już nie przyjdzie...

Nie wiem czy pamiętacie, kiedyś na forumowisku była taka "Lena" czy coś, nie pamiętam nicku całego. Dzisiaj chciałam się z nią wymienić adresami, ale ona powiedziała, że mi może dać tak o, bez wymiany. No to dobra, wszystko ok, bo ona już nie zbiera gadżetów, ale coś mi się wydało podejrzane, więc tak dla pewności weszłam na stronę PEMPKA i to była dokładnie taka sama lista firm, co na jego stronie (od 1 do 200). Piszę to bo to jest nie fair po prostu, zabierać cudzą własność.

Dobrze wiedzieć ;)

Wyraźnie jest napisane "All rights reserved" ...
Szkoda słów do takich ludzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry