Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

iza03

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
hej... jestem poczatkujaca i bym chciala sie zapytac o kilka rzeczy...
Czy te probki itp sa calkowicie za darmo?? Nie ma tak ze np trzeba placic za przesylke czy cos w tym stylu?? Nie zdarzylo sie wam ze mialo byc calkowicie za darmo a tu przyszedl listonosz i okazalo sie ze musicie zaplacic za przesylke?? bardzo prossze o odpowiedz.. Pozdrawiam
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
hej... jestem poczatkujaca i bym chciala sie zapytac o kilka rzeczy...
Czy te probki itp sa calkowicie za darmo?? Nie ma tak ze np trzeba placic za przesylke czy cos w tym stylu?? Nie zdarzylo sie wam ze mialo byc calkowicie za darmo a tu przyszedl listonosz i okazalo sie ze musicie zaplacic za przesylke?? bardzo prossze o odpowiedz.. Pozdrawiam
eh,wiecznie jeden i ten sam problem.
bezpłatne/darmowe chyba mówi samo przez się ; )
a nawet jeśli okaże się,że musisz zapłacić,możesz odmówić.
Najbardziej podejrzane są zagraniczne strony,trzeba sie dobrze wczytać,żeby nie było pomyłki.
Ale ja nigdy nie miałam takiego problemu,wszystkie gadżety oraz próbki były bezpłatne.
Pozdrawiam
 

iza03

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
i jeszcze sie chcialam zapytac czy ktos sie logowal na frrsweetsite... na czym to polega?? czy jest to platne??? bo chyba to jest z zagranicy wiec watpie zeby tak za darmo do polski cos przesylali...:/
http://www.freesweetsite.pl/join.php

eh,wiecznie jeden i ten sam problem.
bezpłatne/darmowe chyba mówi samo przez się ; )
a nawet jeśli okaże się,że musisz zapłacić,możesz odmówić.
Najbardziej podejrzane są zagraniczne strony,trzeba sie dobrze wczytać,żeby nie było pomyłki.
Ale ja nigdy nie miałam takiego problemu,wszystkie gadżety oraz próbki były bezpłatne.
Pozdrawiam



dzieki za info... poprostu czasami jest trudno uwierzyc ze firmom sie to oplaca wysylac :) to ja sie zaraz biore za wysylanie maili :)
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
A cio ty miałaś? Ja pisalam pare stron wczesniej, ale powtórze ;]

dużo ulotek
chyba 2 książeczki
długopis
2 naklejki ;]

30 @ wysłane ;] Miejmy nadzieję że będzie jakiś pozytyw xD
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Dzisiaj odkryłem, że w jednej ulotce (którą dostałem już dawno dawno temu) przykleiła się przez przypadek próbka innej firmy :p a tak to pusto
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
Emm, z tą paczuszką dla maluszka ;/ Zamawiam tylko dla zabawki, która jest w środku ;] A prawdopodobnie będzie, bo w tamtej edycji była :p
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
aaa, dzieki - wlasnie czytalem posty przed tamtym postem i nie zauwazylem tego linka
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Witaj Roksano!
Dziękujemy za zainteresowanie programem Whiskas Rośnij Zdrowo. Poniżej kod uprawniający do otrzymania gratisowego pakietu produktów Whiskas w internetowym sklepie www.miska.plhttp://194.246.124.153/mailResp/Web...1TKQYHYHuw==&weblink=www.miska.pl&linkindex=1:

xxxxxxxx

Oferta z kodem dostępna jest przy zakupie o minimalnej wartości
50 PLN. Otrzymany kod traci swoją ważność po upływie 1 miesiąca.


Z kocim mru, mru!
Twój Whiskas


dostałam to po wypełnieniu formularza na paczuszkę dla maluszka...
czy mam rozumieć, że żeby ją dostać musze wrobić zakupy w tym sklepie? o,O

i się wycfanili i pesel chcą... :| i min 1 telefon

czy to tak drugą się dostanie (?), a tę i tak przyślą...(?)
zamotałam...wiem xD

bo mnie zdezorientowali nieco :mruga:
 

Kala&Majka

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
A ja od wczoraj jestem "hepi" bo dostalam od pewnej slawnej osoby (na pewno ją kojarzycie) autograf i płytę, ale nie żaden singiel, tylko dokladnie taką, jak w sklepie. :eek:k: .
Mogę się wymienić adresem, ale tylko z jedną-max. dwoma osobami, aby nie naduzyc zaufania ww. osoby. Zależy mi na firmie z Polski która wysyła duzo gadżetów i jakimś patencie, albo przynajmniej wskazowce, co do nich napisac ;) . Wysyłam adres jako druga, jednak nie oszukuję. Pisać na priv.
 

iza1899

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
zaczarowana kraina
A ja od wczoraj jestem "hepi" bo dostalam od pewnej slawnej osoby (na pewno ją kojarzycie) autograf i płytę, ale nie żaden singiel, tylko dokladnie taką, jak w sklepie. :eek:k: .
Mogę się wymienić adresem, ale tylko z jedną-max. dwoma osobami, aby nie naduzyc zaufania ww. osoby. Zależy mi na firmie z Polski która wysyła duzo gadżetów i jakimś patencie, albo przynajmniej wskazowce, co do nich napisac ;) . Wysyłam adres jako druga, jednak nie oszukuję. Pisać na priv.

Ja też dostałam ciekawe czy od tej samej osoby :):)
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)


dostałam to po wypełnieniu formularza na paczuszkę dla maluszka...
czy mam rozumieć, że żeby ją dostać musze wrobić zakupy w tym sklepie? o,O

i się wycfanili i pesel chcą... :| i min 1 telefon

czy to tak drugą się dostanie (?), a tę i tak przyślą...(?)
zamotałam...wiem xD

bo mnie zdezorientowali nieco :mruga:

skontaktują się z Tobą drogą mailową żeby sprawdzić dane.. tą paczuszkę dostaniesz. A możesz dostać prezent dodatkowy jeżeli polecisz kogoś i w tym sklepiku internetowym kupisz produkty za 50 zł.
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
To jak to jest?
Bo ja podałam pesel,telefon,wszystko...
ale nie kliknelam
to co jest bezplatne czy nie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry