Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Hej dziewczyny i ...chłopaki ;)
Mam do Was pytanie. Wiem, że każde z Was zapewne reprezentuje inny styl pisania wiadomości do firm. I tak się zastanawiam od pewnego czasu czy lepiej napisać szczerze, że zbieram gadżety różnych firm czy udawać wielce zainteresowaną czyjąś działalnością. Lepiej jest pisać w tonie dziękczynno-błagalnym czy walić prosto z mostu o co mi chodzi? Napiszcie co o tym sądzicie.
 

Juliab4

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poznań
Hejka!
Wróciłam z działki a w czwartek jadę na obóz :)
Więc w ciągu tygodnia przyszło do mnie:
z 11 zdjęć :) ( moich z kompa)
próbki z ziołka
3 katalogi o Danii
5 próbek tkanin
próbki rolet :) (2 katalogi )
A kod aktualny wciąż?? BB)
Pzdr ;* stęskniłam się za forum :*
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Hej dziewczyny i ...chłopaki ;)
Mam do Was pytanie. Wiem, że każde z Was zapewne reprezentuje inny styl pisania wiadomości do firm. I tak się zastanawiam od pewnego czasu czy lepiej napisać szczerze, że zbieram gadżety różnych firm czy udawać wielce zainteresowaną czyjąś działalnością. Lepiej jest pisać w tonie dziękczynno-błagalnym czy walić prosto z mostu o co mi chodzi? Napiszcie co o tym sądzicie.


Najlepiej napisać prawdę.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Hej dziewczyny i ...chłopaki ;)
Mam do Was pytanie. Wiem, że każde z Was zapewne reprezentuje inny styl pisania wiadomości do firm. I tak się zastanawiam od pewnego czasu czy lepiej napisać szczerze, że zbieram gadżety różnych firm czy udawać wielce zainteresowaną czyjąś działalnością. Lepiej jest pisać w tonie dziękczynno-błagalnym czy walić prosto z mostu o co mi chodzi? Napiszcie co o tym sądzicie.

Kiedyś pisałam @ w których zachwalałam daną firmę. Efekt był różny.
Prawda jest chyba taka że firmy zbytnio nie wierzą w ten nasz bezgraniczny podziw dla tego co robią.
I wiele razy dostałam @ z pytaniem co ja uważam za ich największe osiągnięcie lub ze takich pochlebstw dostaję na pęczki itp.
Od tego czasu pisze prawdę, że kolekcjonuje gadżety reklamowe.
Przynajmniej jest sie szczerym a i chyba firma lepiej patrzy na uczciwego maila z taką prośbą.
Choć sukces czy sie coś dostanie czy nie zależy wyłącznie od tego jakiego @ się wyśle - czy zawierającego jedne zdanie czy 20 porządnie napisanych.
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Smerfetka1986 dziękuję Ci za wypowiedź.
Ja od rana na @ jeden bardzo miły pozytyw :sexy:
A teraz lecę załatwiać różne formalności związane ze studiami :p jak ja to kocham :/
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Smerfetka1986 dziękuję Ci za wypowiedź.
Ja od rana na @ jeden bardzo miły pozytyw :sexy:
A teraz lecę załatwiać różne formalności związane ze studiami :p jak ja to kocham :/

No to masz szcęście :(
U Ciebie miły pozytyw a u mnie 1 negatyw :/
Znów pogoda beznadziejna jest :/
Spadam na śniadanko :*
Pzdr :*
 

Iwonciaaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
932
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnowskie Góry
Zapraszanie przyjaciółek do maybelline jest jeszcze aktualne?

Z góry dziękuję :):*

Dwa zestawy blendamend :D Dla tatusia i dla mnie. Nie miałam potwierdzenia nic :D A tu kurier na rowerku :D
 

Asia19881983

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Dwa zestawy blendamend :D Dla tatusia i dla mnie. Nie miałam potwierdzenia nic :D A tu kurier na rowerku :D


Oooooo to moze do mnie tez w koncu przyjdzie a raczej przyjda te wygrane zestawiki :D :D oby...

Jeden pozytyw no i oczywiscie, bo inaczej byc nie moze jeden negatyw - od Empik <_<
Pozdrawiam Was :p :p
 

buziiaczekk

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Iwonciaaa
Dwa zestawy blendamend :D Dla tatusia i dla mnie. Nie miałam potwierdzenia nic :D A tu kurier na rowerku :D


A dawno je wygrałas?! Bo ja juz chyba z 2 tygodnie temu i nic... :(
 

Aneta2008

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
U mnie dziś parę paczek:
próbka szamponu Elseve ale tylko jedna dawniej przesyłali 3
-jedzenie dla pasa+książeczka i zabawka
- i najlepsza przesyłka jaką dotąd otrzymałam 3 próbki jedna w buteleczce 25 ml a dwie pozostałe w tubkach, ale nie wiem czy to z formularza czy z jakiegoś konkursu bo na kopercie nie ma pieczątki firmy
 

dziefczynka

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krosno
U mnie dziś parę paczek:
próbka szamponu Elseve ale tylko jedna dawniej przesyłali 3
-jedzenie dla pasa+książeczka i zabawka
- i najlepsza przesyłka jaką dotąd otrzymałam 3 próbki jedna w buteleczce 25 ml a dwie pozostałe w tubkach, ale nie wiem czy to z formularza czy z jakiegoś konkursu bo na kopercie nie ma pieczątki firmy


zazdroszczę tej przesyłki !!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry