Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
ODNOSNIE TCHIBO:) JEDNA OSOBA MOZE OTRZYMAC JEDNA WYBRANA NAGRODE AGD(ZGLOSZENIE NAJLEPIEJ WYSLAC PIERWSZEGO DNIA DANEGO MIESIACA) I 6 FILIZANEK:) JA NA SIEBIE DOSTALAM CZAJNIK BEZPRZEWODOWY, NA MEZA BLENDERA I NA MOJA MAME MA PRZYJSC EKSPRES PRZELEWOWY:) DOSTALAM TEZ 4 FILIZANKI:) JESTESMY POD JEDNYM ADRESEM WIEC NIE MA Z TYM PROBLEMU. DZWONILAM DO TCHIBO JAK TO JEST Z TA PLAZMA, ALE PANI MNIE ZALAMALA BO POWIEDZIALA, ZE MINIUM 500 ZIARENEK TRZEBA IM WYSLAC ZEBY MIEC SZANSE NA TV... PARODIA!

Pempek gratuluje imponujacych zbiorow! jestem pod wrazeniem!
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
No wygralam 3 zestawy ale nie przyszedl mi zaden meil od nich zeby podac dane sad.gif
To pomimo ze nie dostalas od nich potwierdzenia to przyslali ci zestawik?

No chyba na jeden zestaw przyszło potwierdzenie - nie pamiętam już :)
Ale gdybym wygrała resztę to bym miała juz z 15 tych zestawów a mam tylko 1 :)
 

madzik220

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
47
ODNOSNIE TCHIBO:) JEDNA OSOBA MOZE OTRZYMAC JEDNA WYBRANA NAGRODE AGD(ZGLOSZENIE NAJLEPIEJ WYSLAC PIERWSZEGO DNIA DANEGO MIESIACA) I 6 FILIZANEK:) JA NA SIEBIE DOSTALAM CZAJNIK BEZPRZEWODOWY, NA MEZA BLENDERA I NA MOJA MAME MA PRZYJSC EKSPRES PRZELEWOWY:) DOSTALAM TEZ 4 FILIZANKI:) JESTESMY POD JEDNYM ADRESEM WIEC NIE MA Z TYM PROBLEMU. DZWONILAM DO TCHIBO JAK TO JEST Z TA PLAZMA, ALE PANI MNIE ZALAMALA BO POWIEDZIALA, ZE MINIUM 500 ZIARENEK TRZEBA IM WYSLAC ZEBY MIEC SZANSE NA TV... PARODIA!

Pempek gratuluje imponujacych zbiorow! jestem pod wrazeniem!


Strasznie ci dziękuje :* :* :* :*

Jesteś Kochana

Jeszcze jedno pytanie. (wiem okropna jestem)

Bo na stronie http://www.promocjafamily.pl/

Jest napisane:

W związku z przepisowym regulaminem Poczty Polskiej o nieprzyjmowaniu przesyłek rejestrowanych (w tym listów poleconych) adresowanych na hasło - prosimy o przesyłanie tego typu przesyłek bezpośrednio na na adres firmy obsłuującej promocje:

(....................adres..)

Czyli jeżeli bym chciała do nich wysłać listem poleconym ziarenka to mam wysłać na ten "nowy" adres.
Pytam, bo się boje czy ziarenka nie przepadną.


Aha i merynosek
Kiedy wysyłałaś te zgłoszenia. Pierwszego dnia miesiąca (poleconym?, normalnym??) czy ostatniego??
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
To jest wziete z tego poradnika www.prizee.pl

Niektóre z nagród mają w opisie informację ONLY AVAILABLE FOR FRENCH CUSTOMERS lub France Only co znaczy, że nie są wysyłane poza Francję. Jeśli wygramy taką nagrodę to zamiast niej otrzymamy czek (kwota taka sama jak ilość Bubzów, którą jest warta nagroda, waluta: Euro).

Jak zrealizować czek ?
Jest to możliwe w większości banków, jednak w każdym jest inaczej. Różna jest prowizja i czas realizacji. Niektóre banki wymagają posiadania konta, by zrealizować czek.
Dzięki ;D
Jak widzicie dobrze gadzieś przeczytałam, ze czek można dostać :D A przeczytałam to na pewnym forum a nie na stronie prizee :)
Ale kolejka jest tak długa, że ho ho.. :/ jeszcze dobry miesiąc postoję w niej .. :)
na @ nic :(
Pozdrawiam :*
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Aha i merynosek
Mała wskazówka...
jeśli chcesz np zmienić wielkość liter to wstaw w takiej kolejności:
Kod:
[size="5"]tekst[/size]
ten tag z ukośnikiem musi zamykać.
ewentualnie zaznaczyć fragment textu i kliknąć odpowiednią opcję.
tyczy się to wszystkich rodzajów formatowania textu (tj. kolor, czcionka, rozmiar, położenie, grubość itp.)

Dzisiejszy dzień zapowiada się pusto...

// Wie ktoś o której mają być komunikaty o zakwalifikowaniu na studia (Politechnika Warszawska), bo się już doczekać nie mogę...

// Nika, fajne te kolczyki :)

//jak można kilka tysięcy maili wysłać...toć to adresów w końcu braknie :) i ileż to czasu pochłania...
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
// Nika, fajne te kolczyki :)


Dziekuję :)
Tylko nie mam gdzie tego sprzedać teraz :p I lezy wszystko w domu w pudeleczku schowane i czekają na właściciela :p
A cały czas robię nowe :p
:* aktualnie mam zamówienie na takie jak ten niebieski labirynt tylko, że jedna para zielona , druga czarna + do czarnych taki sam wisiorek :) Więc zabieram się do roboty :*
Bo to zajmuje dużo czau :* a nie czekam na listonoszkę ani niechce mi się maili wysylać :p Trzeba trochę od kompa odpocząć :)

Pozdrawiam :*
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Jeszcze wróce do tego Blend-a-med...
Czu przysyłają może tę szczoteczkę 360 stopni? Czy jaką?

/// JA chcę już wyniki z PW
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
jakie wyniki ? ;>
ja sobie na razie dałam spokój z gadżetomanią,teraz zajmuję się bransoletkami ; D
No czy mam papiery wieźć do szkoły...
Na inżynerię materiałową :)
Bo w ich systemie rekrutacyjnym każdy kandydat ma swoje konto i tam wyświetlają się komunikaty od nich i czekam aż napisza, ze moge już wieźć papiery :)
 

listonosz

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Witam, jednak wczoraj wieczotem zajechal kurier i przywiozl kurtke, czapke z daszkiem,kubek oraz notes.
 
Status
Zamknięty.
Do góry