Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Co do tego blanda med to powiedzcie mi kochaniutkie czy jesli wygrala to mam jeszcze do nich jakiegos emaila wysłac??? Bo z wczesniejszych paru postów ktore przeczytalam tak wywnioskowalam ale prosilabym was o odpowiedz...
Z góry dziekuje
Pozdrawiam jezyk.gif jezyk.gif

Jeśli faktycznie wygrałaś zestaw to oni sami do Ciebie napiszą i poproszą Cię o adres.
Jak nie napiszą - to chyba to jest równoznaczne z tym że nie wygrałaś :)

Ja teoretycznie wygrałam kilka zestawów ale nie dostałam żadnego potwierdzenia na @ ani prośby o podanie adresu.
W praktyce otrzymałam tylko jeden zestaw :)
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
No wiem wiem pisze, że tylko do francji lub belgii ale mi zależy na nich i próbuję :D
A nóz dostanę :D Na formularzacg obcojęzycznych też czasami nie ma polski a jednak dochodzą paczki :D


Głośniki nie dojdą... Jeśli cos pisze ze wysyłają tylko do Francji i Belgii to do innych krajów tego nie wyślą, ale w zamian dadzą czek z równowartościa. Czyli jak głośniki kosztują 79,90 bubz to wyślą czek na 79,90 euro. Tylko ze w Polsce trudno bedzie go zrealizowac, nawet nie wiem czy jakis bank przyjmie...
 

kasik1991

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Co do tego blanda med to powiedzcie mi kochaniutkie czy jesli wygrala to mam jeszcze do nich jakiegos emaila wysłac??? Bo z wczesniejszych paru postów ktore przeczytalam tak wywnioskowalam ale prosilabym was o odpowiedz...
Z góry dziekuje
Pozdrawiam :p :p
Ty do nich już nie. Powinno przyjść potwierdzenie na @ że wygrałaś, tak przynajmniej czytałam wcześniej
do mnie żadne potwierdzenie nie przyszło i już się martwiłam, że niedostane tego zestawu a tu kilka dni temu miła niespodzianka i zestaw doszedł :D
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
szkoda tylko będzie tych bubzów, jak głośniki nie dojdą :)

mi też w sumie na nich zależało, ale nie jestem widocznie taka odważna :p
eee tam.. jak przecież nie będą mogli ci wysłać to bubzy zwróca :)
Nie mogą sobie ot tak przepaść
Nawet czytałam, że jak wybierze się sprzęcik jakiś, który nie kosztuje troszkę (np. 15,90 B) tylko jakiś droższy (czyli myślę, że te gośniki sie zaliczają bo 79,90 B piechotą nie chodzi) to jak nie mogą wysłać to wysyłają czek na równowartość tej nagrody ( w moim przypadku byłoby to 79,90 ?) i idzie sie z tym do banku i realizuje czek :)
tylko euro spada :/ teraz jest po 3 zł :/ a jeszcze nie dawno było po niecałe 3,5 zł :/
Więc ja przyjęłam taką taktykę : jak dostanę głośniki to będę szczęśliwa bo zależy mi na nic :D, jak dostanę czek to jeszcze lepiej bo będe miała kasę :D, a jak zwrócą Bubzy to będę wiedziała, jak to działa w praktyce :)
Wszystko mi pasuję więc czemu nie mam ryzykowac :p

Cytat z innego forum:
"Jak się staje w kolejce po większe nagrody (xbox, ps3) to dostaje się w zamian czeki"
wiec moze mi się uda :D
na @ nic :(
Pozdrawiam :*

Głośniki nie dojdą... Jeśli cos pisze ze wysyłają tylko do Francji i Belgii to do innych krajów tego nie wyślą, ale w zamian dadzą czek z równowartościa. Czyli jak głośniki kosztują 79,90 bubz to wyślą czek na 79,90 euro. Tylko ze w Polsce trudno bedzie go zrealizowac, nawet nie wiem czy jakis bank przyjmie...
Z tym czekiem to o to chodzi, że stałam w kolejce po głośniki, więc jak przesyłka za dużo ich wyjdzie to wysyłają czek, zebym mogła sobie w Polsce kupić te głośniki :D
Ja tak myślę :D
można zrealizować czek :D
moja siostra już realizowała francuskie czeki bo pracowała za granicą i dostała zwrot podatku czekiem :) Wiem już co i jak na temat realizacji czeków ;D
Będzie dobrze :)
 

madzik220

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Mam pytanie, które dotyczy promocji TCHIBO.

Jedna osoba może wygrać 6 filiżanek i 1 AGD czy tylko 6 filiżanek lub 1 AGD??
________________________________________________________________________________
__________________

Aha i czy jak zamówię na kilka osób które mieszkają pod tym samym adresem to przyjdzie???
Czy można tylko na 1 osobę ??

Z góry dziękuje za odpowiedź.
 

Agusienka_W

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
114
Punkty reakcji
0
Mam pytanie, które dotyczy promocji TCHIBO.

Jedna osoba może wygrać 6 filiżanek i 1 AGD czy tylko 6 filiżanek lub 1 AGD??
________________________________________________________________________________
__________________

Aha i czy jak zamówię na kilka osób które mieszkają pod tym samym adresem to przyjdzie???
Czy można tylko na 1 osobę ??

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Zdaje mi się, że osoba, która zbierze najwięcej znaczków będzie brała udział w losowaniu AGD. Więc lepiej na jedną osobę wysyłać. W poprzedniej promocji Tchibo dostałam 2 filiżanki na siebie :)
 

madzik220

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Zdaje mi się, że osoba, która zbierze najwięcej znaczków będzie brała udział w losowaniu AGD. Więc lepiej na jedną osobę wysyłać. W poprzedniej promocji Tchibo dostałam 2 filiżanki na siebie :)

A ja myślałam że w losowaniu telewizora :mruga: LCD


Coś chyba źle przeczytałam :/
 

Asia19881983

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Jeśli faktycznie wygrałaś zestaw to oni sami do Ciebie napiszą i poproszą Cię o adres.
Jak nie napiszą - to chyba to jest równoznaczne z tym że nie wygrałaś :)

Ja teoretycznie wygrałam kilka zestawów ale nie dostałam żadnego potwierdzenia na @ ani prośby o podanie adresu.
W praktyce otrzymałam tylko jeden zestaw :)


No wygralam 3 zestawy ale nie przyszedl mi zaden meil od nich zeby podac dane :(
To pomimo ze nie dostalas od nich potwierdzenia to przyslali ci zestawik?
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
ale zbyciory :)
też muszę skrobnąć do empiku :D
może coś zapodadzą...

gratuluję łupów :]
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Z tym czekiem to o to chodzi, że stałam w kolejce po głośniki, więc jak przesyłka za dużo ich wyjdzie to wysyłają czek, zebym mogła sobie w Polsce kupić te głośniki :D
Ja tak myślę :D
można zrealizować czek :D
moja siostra już realizowała francuskie czeki bo pracowała za granicą i dostała zwrot podatku czekiem :) Wiem już co i jak na temat realizacji czeków ;D
Będzie dobrze :)


To jest wziete z tego poradnika www.prizee.pl

Niektóre z nagród mają w opisie informację ONLY AVAILABLE FOR FRENCH CUSTOMERS lub France Only co znaczy, że nie są wysyłane poza Francję. Jeśli wygramy taką nagrodę to zamiast niej otrzymamy czek (kwota taka sama jak ilość Bubzów, którą jest warta nagroda, waluta: Euro).

Jak zrealizować czek ?
Jest to możliwe w większości banków, jednak w każdym jest inaczej. Różna jest prowizja i czas realizacji. Niektóre banki wymagają posiadania konta, by zrealizować czek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry