Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

fatacha

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
u mnie dzisiaj pilka z autografem ktora kurier przywiozl, koszulka, 3 smyczki brelok i serduszko takie jak sie zlamie takiego dzyndzla to robi sie cieple na allegro chodza po 20 zl :) tzw ogrzewacz do rąk a potem sie gotuje i jest ok wymienie sie adresami pisac na pw.
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31
u mnie dzisiaj pilka z autografem ktora kurier przywiozl, koszulka, 3 smyczki brelok i serduszko takie jak sie zlamie takiego dzyndzla to robi sie cieple na allegro chodza po 20 zl :) tzw ogrzewacz do rąk a potem sie gotuje i jest ok wymienie sie adresami pisac na pw.
To serduszko jest z Vattenfall,a ten adres jest spalony. <_< Sorry za szczerość,ale pisałam do nich,oto odp:
Przepraszamy,nie wysyłamy już gadżetów.
Pozdrowienia
Piotr W******i

Adresy dla dzieci,które się rzucą jak na ochłap szynki:
http://www.teeccino.com/Secure/Register.aspx kawa
http://www.ethiopianspecialtycoffee.com/sample_coffee.htm
 

MILA25*

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Witam
U mnie tylko taki fajny samochodzik w gablotce z wygrawerowanym
imieniem mojego synka od pewnego bardzo miłego pana.
Szczerze to ja sie z niki juz tez nie wymieniam.
Bo guzik z tego mam. Dosłownie !!!!!!
A na teksty typu zagłosuj na mnie to ci dam adresy ( np 11000 !!!! )
to ja sie juz nie nabieram. Człowiek madry po szkodzie.
Może jutro wysle pare @ bo dzisiaj troszke zmęczona po pracy jestem.
Wszystkim pełnych skrzyneczek życze. Pa pa
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Hmmm mam prosbe, ze wzgledu na brak czasu kompletny nie zajmuje sie juz probkomaniactwem, ale jesli ktos by chcial mi pomoc i wyslal pewne linki lub adresy na breloczki, gdyz zbieram :) uwielbiam nosic przy kluczach wszystkie jakie mam, niestety ostatnio zgubilam klucze z 23 bryloczkami i jakbym miala kupic znowu tyle to bym sie nie wyplacila poki co, wiec moze ktos okaze dobre serudszko i pomoze? :) Bylabym bardzo bardzo wdzieczna, pomoge w kazdy inny sposob, jak bede mogla...
Pozdrawiam!
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
U mnie dziś jak na razie jedna przesyłka :) A mianowicie:

-> Kolcek drewna :mruga: a na drewnie logo, A wiecie co to ? :lol:
To etui na bardzo ładny dlugopis. Długopis ma laser i zwyklą lampkę. Super :papa:

Vtanij, tak ale Junior Admin :)
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
mam pytaine czy ktoś korzysta z tej strony http://www.ofree.net/ ?

bo ja wypełniłam pare formularzy ale nie wiem czy przysyłają .. :/


Ja korzystam tylko z polskich stron bo z innych tylko kupa spamu przychodzi.. kilka razy sie nadziałam i nie chce miec już zawalonej poczty samymi bzdurami.. a i tak nie przysłali tego co pisało.
jak pisze na tej stronie co podałaś "Free Apple iPhone" to ja już wątpię , ze ktoś ci da coś za darmo o wartości kilkuset złotych.. bo 1 osobie .. dobra rozumiem ale to jest ogólnodostępne.. więc ja sie na to nie łapię.

Pzdr :*
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Tam musisz podac linki albo wysłac sms. Wtedy piszesz PW do admina i on ci odblokowuje dostęp :)
Podałam 40 linków i pisałam 8 razy

Ja korzystam tylko z polskich stron bo z innych tylko kupa spamu przychodzi.. kilka razy sie nadziałam i nie chce miec już zawalonej poczty samymi bzdurami.. a i tak nie przysłali tego co pisało.
jak pisze na tej stronie co podałaś "Free Apple iPhone" to ja już wątpię , ze ktoś ci da coś za darmo o wartości kilkuset złotych.. bo 1 osobie .. dobra rozumiem ale to jest ogólnodostępne.. więc ja sie na to nie łapię.

Pzdr :*
ofree.net to strona,na której są TAKżE oferty typu "zapłać za przesyłkę" jak i "zbieraj punkty" lub "kompletnie adrmowe"...a te iPody dają po podaniu referalls...więc warto próbować z ofree,doszły mi stamtąd tampony...

KONKURS!
1sza osoba,która poda mi wiek Lorda Voldemorta w ostatnim tomie,wygra adres niebieskiej gumowej bransoletki!
Wskazówka:trzeba przeczyta Insygnia śmierci i Zakon Feniksa,żeby umieć odpowiedzieć...
 

kornelcia19

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
u mnie dzisiaj nic ale wczoraj kilka paczek:
1) segregator, długopis, zakładka do książki
2) długopis, smycz do telefony i kluczy razem, odblask, kalendarzyk
3) torba płócienna na zakupy, kalendarz, długopis, smycz
4) kalendarzyki, długopis
5) katalog z zabawkami
6) katalog z meblami
:) KTOŚ CHĘTNY NA WYMIANKĘ?????

MOJE GG: 4267257 ORAZ @: kornelcia20@wp.pl

ZAPRASZAM!!!!!!!!
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
KONKURS!
1sza osoba,która poda mi wiek Lorda Voldemorta w ostatnim tomie,wygra adres niebieskiej gumowej bransoletki!
Wskazówka:trzeba przeczyta Insygnia śmierci i Zakon Feniksa,żeby umieć odpowiedzieć...

Nie trzeba czytac książki zeby znać odpowiedź;

Lord Woldemort urodzil sie 31 grudnia 1926 - wiec ma ok. 82 lat (w przeliczeniu na nasz rok 2008). :)
 

BlankaG

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Krosno
a u mnie dzisiaj istek nic nie przyniosl :mruga: pierwszy raz od dawna sie tak zdarzylo :( :( :(
ale za to byl kurier :D :D :D
- 5 reklamowek
- 3 kalendarze wiszace na sciane na rok 2008 :D
- 3 dlugopisy i 3 zapalniczki
- plik naklejek
- katalon na rok 04/05 BB)
- notesik na numery
- 2 gruube pliki karteczek samoprzylepnych
Suuper :p

aa i awizo z wczoraj:
- smycz
-długopis
- odblask
- maly kalendarzyk
-ulotki
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nie trzeba czytac książki zeby znać odpowiedź;

Lord Woldemort urodzil sie 31 grudnia 1926 - wiec ma ok. 82 lat (w przeliczeniu na nasz rok 2008). :)
Nie wiem skąd to wzięłaś,ale to nieprawda,zakładając,że Rownling nie przeczy w ksiązkach sama sobie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry