Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Filipz

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
271
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Płoki
Dawno już nic nie dostałem z U.M :(
jeżeli ktoś jest dobry czy mógłby mi podać kilka dresów lub wymienić się na pv ???
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
No to wczorajsze paczki:
Oraz Kurier :
-Smycz taka gumowa
- brylok z otwieraczem do wózków
- długopis

Kto chce się wymiemnić ?? Na ta paczke co dostalem kurierem czekam miesiac ;)

Taką samą paczke dostalam wczoraj :p
mysle, ze wysyłają masowo :D
tylko dlugopis polamany doszczetnie :(

A dzisiaj dostalam probki zaproszeń z wielką pieczątką "PRÓBKA" :/
a juz chcialam wykorzystac :p

i mały szamponik (ale niestety sie wylał i koperta cala sie pokleila i wszystko w niej), katalog , balon, 4 kalendarzyki na 2007 (kieszonkowe)

:* Pzdr :* :papa:
 

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Biskupiec
hmmm ja się teraz uwzięłam na konkursy i nie ma bata gram gdziekolwiek :D a co do poczty szkoda gadaćl.
 

alveta

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
kurcze dostałam od pewnej firmy poytywa tak jakby że dziekuja za miłe słowa bla bla bla i że w związku z tym przyślą mi to co produkują ale jesli za płacę za przesyłkę pobraniowa ok 28 zł to co mają mi wysłać jest warte 250 zł sprawdzałam na ich stronce myślicie ze warto??
 

anullka

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
UWAGA KOBIETKI!!
ZNALAZŁAM SUPRE STRONKE Z BŁYSZCZYKAMI OWOCOWYMI LOREALA, SĘK W TYM , ŻE COS NIE MOGE SOBIE PORADZIĆ Z ANKIETA JAKA TRZEBA WYPEŁNIĆ, KTO POMOŻE DOSTANIE TA STRONKE. TYLKO SZYBCIIUTKO:)
 

alveta

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
UWAGA KOBIETKI!!
ZNALAZŁAM SUPRE STRONKE Z BŁYSZCZYKAMI OWOCOWYMI LOREALA, SĘK W TYM , ŻE COS NIE MOGE SOBIE PORADZIĆ Z ANKIETA JAKA TRZEBA WYPEŁNIĆ, KTO POMOŻE DOSTANIE TA STRONKE. TYLKO SZYBCIIUTKO:)


takich stronek jest peło a poźniej na maila przychodzi tylko kupa spamu jeśli to stronka z usa to nie licz na nic
 

anullka

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
takich stronek jest peło a poźniej na maila przychodzi tylko kupa spamu jeśli to stronka z usa to nie licz na nic
TAK MYSLISZ??HMMM TO CO ?? NIE MA SIE TRUDZIĆ, TAK?? NO CÓŻ:(A MAM TAKIE PYTANIE. cZY JEST TUTAJ KTOŚ KTO DOSTAŁ JAKIES PRÓBKI ZE STRONY?? MY DZIEWCZYNY?? JA SIE ZALOGOWAŁAM, WYPEŁNIŁAM GRZECZNIE ANKIETA I CICHUTKO....HMM :niepewny:
 

Dorota1993

Zbanowany
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Polska
jajc miałam wielkiego wirusa na kompie :( ale juuz jest spoko caly system od nowa wgrany hihi:) od tego czasu dostałam z
pedigree
euanukumby
z srody wielkopolskiej- długopis i ulotka
ktalog domy w stylu()wreszcie)
 

alveta

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
TAK MYSLISZ??HMMM TO CO ?? NIE MA SIE TRUDZIĆ, TAK?? NO CÓŻ:(A MAM TAKIE PYTANIE. cZY JEST TUTAJ KTOŚ KTO DOSTAŁ JAKIES PRÓBKI ZE STRONY?? MY DZIEWCZYNY?? JA SIE ZALOGOWAŁAM, WYPEŁNIŁAM GRZECZNIE ANKIETA I CICHUTKO....HMM :niepewny:


ja dostałam ze 7 paczek chyba z tamponami a wypełaniałam tylko raz

raz dostałam jakiś podkład 5 ml do wypróbowania błyszczyk taki malutki i jakiś kremik i trzeba było odesłać ankietę do nich
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
o kurcze, nie myślałam, że kurier tak późno chodzi:)

chyba ktoś już z tego forum dostał taką przesyłkę kiedyś bo mi coś mówią te gumowe kaczuszki;)

- 2 kaczuszki:)
- koszulka
- czapeczka
- 5 długopisów
- fajna torba podróżna:)
- katalogi:)
 

edytka0018

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Hej hej... ale dawno mnie tu nie było.. hehe.. oczywiście .. odwieczna walka o adresy... hehe standard :)
Przez jakiś czas nie wysyłałam meili, bo byłam zbyt zajęta dziecinką moją :)
Ale jakoś znalazłam czas i powysyłałam troche noi dostałam:
--> próbki bebiko, nutricia, hipp, gerber, humana :)
--> koszulke taką fajną kubusia zieloną
--> smykusia z coca coli
--> smycz i jakieś gazetki o nieruchomości z Agencji (nie towarzyskiej) Nieruchomości w Ełku

i to chyba musi wszystko :)

ja nie skąpie i mówie co dostaje.. i dziwi mnie to postępowanie niektórych ludzi.. no chyba ze planujecie po parę razy wysyłać i na tym zarabiać :) hehe no ale i tak można :)

Pozdrawiam

Ps. przepraszam za błędy
 

Attachments

  • IMG_0730.JPG
    IMG_0730.JPG
    231,7 KB · Wyświetleń: 40
Status
Zamknięty.
Do góry