Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Są może jeszcze na tym forum ludzie vezinteresowni którzy na prv. albo na Forum zapodadzą Troche Email i str. z darmowymi gadżetami i próbkami !?????????!!!!??? ( bardziej zależy mi na gadżetach ale próbki tez mogą być :p )
 

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Biskupiec
Natalio a zastanawia mnie jeden fakt czy jakby ktoś ciebie poprosił o adres a ty byś dużo czasu poswięciła na szukanie dałabyś mu go?? bo w moich oczach to wygląda na sępienie...
 

MonisSia

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
319
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam ten wdzięk ? ;]
Hej dzisiaj sobota :) u mnie listek nie chodzi :(
ale pare @ pisałam na kuzynke i do niej dzisiaj przyszło
4 długopisiki :), różowiutka smycz, przypinka takie serducho
1 kubek & koszulka


NOWICJUSZE NIE ZAWALAJCIE MI PW :/
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Natalio a zastanawia mnie jeden fakt czy jakby ktoś ciebie poprosił o adres a ty byś dużo czasu poswięciła na szukanie dałabyś mu go?? bo w moich oczach to wygląda na sępienie...




Oczywiście ! Jeżeli tylko TO KILKAĆ NA PRV. to się wymienie emailami !


A tu dwa emaile dla nowcjuszy i nie tylko ... Wiem jak to jest być pierwszy raz na tym subforum i niec nie wdzieć gdzie coś szukać

biuro@prazmowscy.pl ------- MASKOTKI , ale nie wiem czy wysłają bo sama dopiero dziś napisałam !
biuro@upominki.com.pl ---------------- jakieś upominki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
To skąd wiesz, że akurat maskotki? :mruga:
A to, że jest to producent pomponów reklamowych nie znaczy, że jego gadżetami są maskotki.
Ten drugi e-mail to pewnie firma, która robi gadżety.
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Pom-pony reklamowe

To skuteczny nośnik reklamy uwielbiany przez zarówno dzieci jak i dorosłych.

* Ponad 130 wzorów (zwierzaki, owoce, ludki, zawody, okolicznościowe)
* Dowolne zestawienia kolorystyczne (ciałka, nóg, dodatków)
* Bezpłatnie możliwość opracowania indywidualnego wzoru dla klienta
* Nośnik reklamy - wstążka syntetyczna z nadrukiem full kolor, tradycyjna tasiemka tekstylna lub kartonowy transparent
* Produkowane w Polsce, dostępne w małych nakładach, krótkie terminy realizacji.




Breloki akrylowe

Niezwykle popularne breloki akrylowe, dostępne w wersji classic i kształty.

* Wykonane w wysokiej jakości tworzywa akrylowego
* NOWOŚĆ dostępne w 32 kolorach
* Łatwe w montażu
* Papierowa wkładka reklamowa (offset lub druk cyfrowy)
* Dostępne w małych nakładach
* Produkowane w Wielkiej Brytanii
* 13 modeli breloków classic
* 11 modeli breloków kształtów (klucz, komorka, serce...)



Inne produkty SPS

Szereg oryginalnych produktów reklamowych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów, produkowanych w Wielkiej Brytanii.

* Podkładki pod mysz i pod napoje - linia Brite-Mat oraz Q-mat
* Breloki Ad-loop
* Kubki, linijki akrylowe
* Magnesy na lodówkę

i inne wyroby.


Czupurki reklamowe

Połączenie kolorowej czuprynki i kartonu daje prosty ale urokliwy gadżet reklamowy.

* Możliwość mocowania za pomocą taśmy samoprzylepnej lub magnesu.
* Duży nośnik reklamy - kartonik o dowolnych kształtach, np. koszulka, gazeta, zakładka.




Boye reklamowe

Z pianki i kartonu przy odpowiedniej aranżacji plastycznej stworzono urokliwy gadżet reklamowy.

* Duży nośnik reklamy - kartonik o dowolnych kształtach, np. koszulka, gazeta, zakładka, wizytówka.
* Wykonany z pianki lateksowej
* Dostępne kolory: pomarańczowy, zielony, czarny, fioletowy, żółty, niebieski, czerwony
* Do stawiania na biurku, ladzie oraz mocowania za pomocą taśmy samoprzylepnej lub magnesu.






No może nie maskotki ... ale jakieś duperele ...Zresszztą to taak;p;p
 
Dołączył
2 Maj 2007
Posty
608
Punkty reakcji
10
Wiek
30
Wygralam to na rexona.pl a jak juz uzupelnilam dane to mi napisali ze juz wykorzysatne wszytskie nagrody an dzis :( co jest?
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
Klarcia007 Pisz jak by co na ten nick :D
Paczka zapakowana a w niej:
Dwa kubki
dwie koszulki
podkładki pod mysz
czapeczka
notesy, długopisy, smycze :)
Wszystko w pudełku
 

Klarcia007

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0

Dziewczyny mi sie tez tak zrobiło, że wygralam i wypełniłam dane a tu nagle , że się wyczerpał limit:/ co za chamsto, napisalam do nich meila od razu
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
Kto pierwszy ten lepszy, mogło kilka osob w tym czasie wypełniac formularze i wygranimi poprostu okazali sie szybcy ;)
 

Klarcia007

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0
Kto pierwszy ten lepszy, mogło kilka osob w tym czasie wypełniac formularze i wygranimi poprostu okazali sie szybcy ;)

No , ale bez takich, jak już jest komunikat , ze się wygrało to już jest wygrane i koniec a nie takie jaja sobie robią:/ ... napisałam do nich, ciekawe cyz wogole odpisza laskawie
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
No , ale bez takich, jak już jest komunikat , ze się wygrało to już jest wygrane i koniec a nie takie jaja sobie robią:/ ... napisałam do nich, ciekawe cyz wogole odpisza laskawie
Wyobraz sobie ile gra w to osob! Jest ich na pewno setki jak nie tysiace. To szanse sa beznadziejne. Tu po prostu chodzi o fart :)A poza tym wyobraz sobie co sie dzieje jak w ten formularz trafi ze 100 osob? Wtedy system wybiera 5 najlepszych.
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Ale tutaj nie ma co skarg do rexony pisac itp, bo jest tak: zaczyna sie polnocy (mi sie wydaje, ze gdzies kilkadziesiat osob) zaczyna gre, koncza (dalej jest 5 nagrod) pojawia sie okno wpisywania danych dla kazdego (bo dalej jest 5 nagrod) no i teraz po prostu kto pierwszy ten lepszy :p.

A ja moge komus podpowiedziec jak wygrac, za jakies ciekawe adresiki, ale zeby ciekawe byly :p. Lecz pewnie kazdy kto ma ciekawe adresy to jest sprytny i wygrał

Zgadzam sie z tym kto pierwszy ten lepszy, bo gdyby tylko 5 osob moglo wypelnic formularz, to na raczej byscie sie w nich nie znalezli
 
Status
Zamknięty.
Do góry