Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.
Dołączył
2 Maj 2007
Posty
608
Punkty reakcji
10
Wiek
30
ale kurcze nie SE w200i nie ma bloothu i ogolnie nie jestem pewna chociaz najbardziej lubie SE czy jak to tam sie piszea nie wiem czy e250 ma odtwarzacz..podobno sie wiesza..ma slaba baterie:/ja ostatnio kurier dostalama dzis tylko 2 poleconei 1 inpost ;]
Se w200i moja kol go ma - on jest super. polecam :p
co to ten inpost ? :eek:jak ja bym chciala by do mnie tez w koncu doszlo ! to cos chodzi w takich sdamych godiznach jak kuriere czy innych ??
To jest taka inna poczta :p
 

Rafik14

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Legnica
No i się okazało dzisiaj tylko zdjęcie kolejne z Canona :( Dzisiaj wieczorem zamówię z Canona chyba ze 100 zdjeć :D Jest jakaś możliwość żeby zamiast ciaglę wpisywania tego samego dać żeby tylko wybierać zdjęcia i je zamawiać ??
 

kasena

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
494
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
a ch ci do trgo
A i jedna rzecz może dałabym i adres paru osobom za darmo które wiem że nie pasożytują na innym (jak widać są osoby którym podaje adresy) ale nie podam w życiu adresu nikomu kto obgaduje mnie za plecami ze jetem taka czy owaka a potem pisze ze chce sie wymienić
 

Princessa_

~Just Me~
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
860
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sopocik
ja mam SE K750i <33

w koncu listonosz ;]

1)
probki antycellulite dax

2)
foto Canon

3)
katalog studii

4)
zielona ksiega YR

5)
probki 2 po 1.4 ml + 2 uloty z kosmetykami {mój :D}
z australii

edit:

`
A i jedna rzecz może dałabym i adres paru osobom za darmo które wiem że nie pasożytują na innym (jak widać są osoby którym podaje adresy) ale nie podam w życiu adresu nikomu kto obgaduje mnie za plecami ze jetem taka czy owaka a potem pisze ze chce sie wymienić
przeciez kazdy chyba ropzumie ;)
 

cintryjka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
Miasto
fotel
dzisiaj zdjecie z canona i jakieś cztery probki kosmetyków. koperta byla otwarta wrrrrr.... próbki z dr. grandel chyba już znacie ten adres :)
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
U mnie dzis niestety nic, ale sie tym nie martwie bo moze jutrzejszy dzien bedzie lepszy :p
Kasena mam pytanko jedno, nie bralam od Ciebie nigdy adresow, ale jakbym o jakis poprosila to bys mi dala??? To tylko jest pytanko, bo ja zerowac na nikim nie chce i raczej Cie o adresik nie poprosze, chociaz nie powiem, ze nie chcialabym cos takiego otrzymac ;) Odpowiedz jak mozesz :)
 

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Biskupiec
no tylko uważaj zeby najfajniejsza część nie była w prawym górnym rogu :)A i dołączam się do pytania Marty bo też nie wiem czy mnogłabym zapytać o jakiś adres...
 

patryk_g1

:::.Taki tam koles z www.forumowisko.pl® .:::
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
666
Punkty reakcji
0
Wiek
38
nie bylo mnie bo cos laptop sie przetopil ale juz jest dobrze mam nadzieje ja dzis mozna ppowiedziec jakby to do mojej siostry przyszly z jakies MY DZIEWCZYNY JUZ 2 RAZ
 

kasena

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
494
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
a ch ci do trgo
a tak odnosząc sie do zapytań do mnie 2 osób "Kto pyta nie błądzi"

tylko akurat nie podam pierwszego adresu z zegarkiem co dostała też stasia
 
Status
Zamknięty.
Do góry