Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

kami007

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
368
Punkty reakcji
2
hej:) u mnie nic bo jak zwykle poczta w soboty ma wolne:/

ciekawe co z tym 3D bo juz się wkurzam powoli...oni chyba nie chcą żeby punkty zdobywać:/
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
ja tez :p a jakie z tego są korzyści? :niepewny:
no, że jesteś za darmo w klubie przez 3 dni i np partie przechodzą na następny dzień i podwajają się pkty z niektórych gier i masz dodatkowe gry

//o ile sie nie myle jeszcze 3 posty do 6 gwiazdek pozostały :D

//wreszcie i ja sie nauczyłam liczenia e :D
nareszcie mnie olśniło :D
 

Immobillus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
320
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
a ja zapraszam do sygnaturki ;]

nie chce Ci nic mówić, ale za takie teksty mozesz dostać bana na forum za dywagacje...ja dostalem 2 razy choć, nie wiem za co :/

co do Canona --> to oni tylko 1 zdjecie wysyłają? czy mozna ile sie chce?

zmienilem na GFK na wiek 18 lat. jak mysliscie, to ma znaczenie?

3dw nadal nie dziala

w pon chyba ide wyslac do streetcomu te oswiadczenie

prosze o Malibu :) dzieki

---------------------

dzisiaj bylem na Czantorii :D fajnie było ^^
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
żeby dostać się do jakiejś kampanii czy coś na tym streetcom to trzeba to oświadczenie wysłać, tak?

3d White działa, tylko już nie wyświetla się strona jeśli wchodzi się na link konkursowy! Wszystko przecież działa i nalicz pkt. :p
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
nie chce Ci nic mówić, ale za takie teksty mozesz dostać bana na forum za dywagacje...ja dostalem 2 razy choć, nie wiem za co :/

co do Canona --> to oni tylko 1 zdjecie wysyłają? czy mozna ile sie chce?

zmienilem na GFK na wiek 18 lat. jak mysliscie, to ma znaczenie?

3dw nadal nie dziala

w pon chyba ide wyslac do streetcomu te oswiadczenie

prosze o Malibu :) dzieki

---------------------

dzisiaj bylem na Czantorii :D fajnie było ^^


tyle ile masz do wyboru drukarek

jak dla mnie to nic nie zmieni chodzi o to jak na pocztaku wypelnisz ankiete np. jak napiszesz ze dzieci nie masz to raczej nie przescla ci ankiety o zabawkach <ja tak sądzę :p >
 

bejs

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
257
Punkty reakcji
0

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
żeby dostać się do jakiejś kampanii czy coś na tym streetcom to trzeba to oświadczenie wysłać, tak?

3d White działa, tylko już nie wyświetla się strona jeśli wchodzi się na link konkursowy! Wszystko przecież działa i nalicz pkt. :p


aha, dzięki, czyli nie muszę go wysyłać?
a co ono daje? :p


nie musisz . szczerze mowiac to sama za bardzo nie wiem co ono daje :p

jak dla mnie to tam jest to samo napisane co i w necie
pisze ze czasami mozesz byc zapytany o tzw pytania wrazliwe tzn jaki masz rodzaj cery itp. i np musisz podpisac ze wyrazasz na to zgode
 

anitka-lu

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Hej jestem nowa :D Chciałabym dostawać darmowe rzeczy. Mam nadzieję , że nie zostawicie Mnie na pastwę losu :D
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
niekoniecznie to jest dobrowolne

nawet jesli go nie wyslesz to i tak mozesz sie dostac do jakiejs kampanii
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
czyli nie ma kompletnie żadnego warunku, żebym dostała się do jakiejś kampanii? ;/ trochę marne szanse mam jeśli jest tak jak mówisz, bo skąd mają wiedzieć czy jestem aktywna itp. :p
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
jak to niekoniecznie?


czyli nie ma kompletnie żadnego warunku, żebym dostała się do jakiejś kampanii? ;/ trochę marne szanse mam jeśli jest tak jak mówisz, bo skąd mają wiedzieć czy jestem aktywna itp. :p

nie wiem ale ostatnio dziewczyny mowily ze nie wysylaly oswiadczenia i sie dostaly .
a tak wogole to co ci szkodzi wyslac :p na tym oswiadczeniu jest tylko to zebys napisala swoj login poczte i podpisala sie w trzech miejscach ze wyrazasz zgode na przetwarzanie danych itp.

zreszta oni beda wiedziec ze jestes aktywna bo beda ci wysylac ankiety ;)
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
AnIkiTa :** zapraszam do mojego podpisu, znajdziesz tam strony, na których możesz grać i wygrywać nagrody, ankiety, na których również zbierasz pkt., które wymieniasz i FreeSweetSite, czyli strona, gdzie za aktywność zamawiasz za darmo słodycze ;)

nie wiem ale ostatnio dziewczyny mowily ze nie wysylaly oswiadczenia i sie dostaly .
a tak wogole to co ci szkodzi wyslac :p na tym oswiadczeniu jest tylko to zebys napisala swoj login poczte i podpisala sie w trzech miejscach ze wyrazasz zgode na przetwarzanie danych itp.

zreszta oni beda wiedziec ze jestes aktywna bo beda ci wysylac ankiety ;)
no właśnie miałam zamiar jutro wysyłać, tzn. w poniedziałek, a ty mi tu piszesz, że nie trzeba to się zastanawiałam xD
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
AnIkiTa :** zapraszam do mojego podpisu, znajdziesz tam strony, na których możesz grać i wygrywać nagrody, ankiety, na których również zbierasz pkt., które wymieniasz i FreeSweetSite, czyli strona, gdzie za aktywność zamawiasz za darmo słodycze ;)


no właśnie miałam zamiar jutro wysyłać, tzn. w poniedziałek, a ty mi tu piszesz, że nie trzeba to się zastanawiałam xD


ja tez mam zamiar wyslac. :)

co nam szkodzi :)
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
oprócz tuszu w drukarce, koperty i znaczka nic innego nie ubędzie, no może jeszcze trochę tuszu w długopisie na podpis :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry