Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

zielona17_19

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
503
Punkty reakcji
0
Nika to Ty cwana jesteś ;P Czyli jednak można wygrać coś sensownego na tym Prizze... ja sobie trochę odpuściłam z graniem gdy zobaczyłam, że te wartościowe rzeczy do mnie nie dojdą :/
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Witam ponownie :*
Na @ jak nic nie było tak dalej nie ma :(
Kto jeszcze ma tego PackBaree ?
I jak macie to ile % ;D ?

A ja mam ;D
Ale nie używam bo mnie wnerwiał i nie naliczało mi się nic a jak naliczało to ledwo co i zrezygnowałam .. od maja miałam banerka i do pazdziernika mi sie zrobiło ledwo 60 %.. :/
Stwierdziłam, że już bardziej opłaca się kupić za te 7 zł czy ileś tego max packa i nie siedziec caly dzien przed kompem.. :/
Bo w sumie za prąd się więcej zapłaci dostając 'za darmo' tego max packa niz kupując przez esa.. :]
Takie moje zdanie :]

Pzdr ;**
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Nika to Ty cwana jesteś ;P Czyli jednak można wygrać coś sensownego na tym Prizze... ja sobie trochę odpuściłam z graniem gdy zobaczyłam, że te wartościowe rzeczy do mnie nie dojdą :/

;D
Może i nie dojdą ale kasa zawsze się przyda ;D
tylko jeden minus.. zanim sie tą kasę dostanie .. i ta kolejka kilometrowa to .. latami się będzie czekać na te paręset złotych .. :/
No ale dostać takie 'kieszonkowe' to całkiem fajnie ;D
I to satysfakcja jest bo osobiście wypracowane ;D
 

zielona17_19

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
503
Punkty reakcji
0
Właśnie te wszystkie wygrane w konkursach i kosmetyki z różnych akcji sprawiają frajdę bo są zdobyte za darmo :) Tylko trochę czasu spędzonego przed kompem :)

Proszę o kliki :D
 

zielona17_19

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
503
Punkty reakcji
0
Zapraszam również na nowo powstającą stronę z gierkami :D :D Coś typu jungle będzie pewnie :)
Będę wdzięczna za rejestracje z linku w sygnaturze
 

kindzol

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Witam wszystkich w Nowym Roku:)
świetną miałam zabawe;) najlepszy sylwek:D

Ci którzy dostali świąteczne paczki z MNY paczka przyszła poleconym? Ciekawe kiedy do mnie dotrze;)
 

xAnka13x

nixa
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
881
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tam gdzie noc jest wieczna, a słońce to tylko nasz
Wow Anka jak to zrobiłaś ;P? Tyle osób zaprosiłaś czy ankieta? Kurcze mi brakuje 30 punktów do doładowania ale nikt nie chce zaproszeń do GFK Jakby ktoś był chętny to pisać!!

do 274 to były ankiety teraz juz cały czas idą zaproszenia ale sposobu nie podam :)

ja już zamawiałam na drugim koncie karte przyszła po paru dniach teraz zbieram na karte za 50 zł :)


ahh umnie snieg pada od chyba 7 bo jak na polu byłamto zaczął
a w parku jakis debil z dwójka dzieci jeździw po starozeczu naszej żeczki skawinki przecież to ise moglo załamać!
 

bszary2410

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
409
Punkty reakcji
0
Miasto
Małe miasteczko
hej! ciekawe czy jutro poczta ma wolne?

czy tez listonosz zajrzy? nie wiecie co z 3d? czy nadal nabija na te linki pkty?

na gfk mam 2 konta na siebie i na męża i niestety na moje konto rzadko wpływa ankieta.............
 
Status
Zamknięty.
Do góry