Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

zielona17_17

Zbanowany
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
255
Punkty reakcji
0
Nika-czekolada a ja maila do gfk nie pisałam i też dostałam ankietę ;P Więc może mieli dużo miejsc :) to była moja pierwsza...
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
To jest po prostu paczka, którą trzeba pokwitowac, ze się odebrało :]


Ja wysłałam dzisja do nich maila dlaczego nie dostałam żadnej ankiety pomimo tego, że zarejestrowałam się w tym samym czasie co inni moi znajomi , oni dostali ankiety a ja nie :(
Odpisali mi, po kilku godzinach i w skrócie 'losują soby do badań bo mają za mało miejsc i myślą, że niedługo starczy dla wszystkich i na pewno niedługo dostanę jakąś anketę' i to wyslali mi 17:26 a 20:30 mam na poczcie zaproszenie do badania ;D

Szanowna Pani

Zapraszam do wypełnienia naszej ankiety.

- Temat dzisiejszego badania: Badanie dotyczące produktów różnych kategorii
- Aktualny stan Pani konta: 380 punktów.
- Liczba punktów, które doliczymy do Pani konta za wypełnienie ankiety: 52.
- Jeśli okaże się, że w tym badaniu szukamy osób o innej charakterystyce, doliczymy do Pani konta 10 punktów.
- Ankieta zajmie Pani około 7 minut i będzie otwarta do 10 sierpnia.

- Link do badania:
---------------------------------------------------------------------------------------
www.*****
---------------------------------------------------------------------------------------

Dziękuję za współpracę i pozdrawiam,

Kierownik Klubu GfK

GfK. Growth from Knowledge

Napisz do nich maila to też dostaniesz ankietę ;D


Taa 08.08.08r godzina 20,08 a jakby na angielski czas to by było
08.08.08r 08.08 PM :lol: niezłe ;D



Na Max PAcku 16,39 % ;)
Zarobiłam dzisiaj bo książki sprzedałam ;D Oł jeea !! ^_^ :sexy:
Niby teraz bogata jestem ale książki musze sobie zaś kupić nowe :lol: I niezbyt wiele mi zostanie :lol:
Ale ja szanuję :D I potem mogę sprzedać ;D
I jeszcze jak u mnie jedna książka kosztuje średnio 30 zł :/
Fajny bezsens :/
Ja już tak myślałam.. jak tak mówią, że lasy muszą wycinać na papier.. dzieci mają pokrzywione kręgosłupy bo plecaki za ciężkie mają .. to nie mogą zrobić książek z papieru makulaturowego ? i wtedy po 1) będą książki tańsze po 2) będą dużo lżejsze po 3) ograniczy się wycinanie lasów ;D
Potem wymyśliłam zaś , że jak są radia z CD albo z Kasetami .. to nie mogą wymyślić takich na karty pamięci ?, że tak jak się wkłada np. płytkę CD to wkłada się kartę pamięci.. i już ;D Nowoczesne .. małe... na czasie ;D I juz ;D
Ja wiem, ze ja za dużo myślę, ale to jest fajny pomysł według mnie i mam nadzieję, ze kiedyś to wcieli się w życie bo sama bym skorzystała ;D Bo to przecież praktyczne jest ;D
Np.. wchodzisz do samochodu.. wyjmujesz kartę pamięci np z telefonu kom. wkładasz do radia samochodowego tak jak do normalnego czytnika kart pamięci i leci muzyka ;D
Wychodzisz.. wyjmujesz i już ;D
Genialne ;D


Się rozpisałaś ....
Co do tych kart to już jest coś takiego. W szczególności w radiach samochodowych. Umieszczają porty USB do których można podłączyć pen drive, ewentualnie mp3'ójkę. Ale są też mp3 z kartami pamięci ;p

a moge wiedziec z jakich bankow dostales??
Na razie to się schodzą ...
 

aalexz

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
418
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Koszalin
Się rozpisałaś ....
Co do tych kart to już jest coś takiego. W szczególności w radiach samochodowych. Umieszczają porty USB do których można podłączyć pen drive, ewentualnie mp3'ójkę. Ale są też mp3 z kartami pamięci ;p


Na razie to się schodzą ...

a tak jak na razie??
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
Mam dylemat - czy zarejestrować się na smartbarre i nabijać te punkty...
bo kaska kusząca...
od 10€ wypłata,a to ok.40 zł.
Tylko siostra mi truje,że na pewno to są wirusy jeśli chodzi o pieniądze..
a jak to wygląda?
taki baner jak ten Pack+?
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
ooo zapomnialam jeszcze dostałam od mamy z pracy taki niby notrs na loduwke tylko cze jest śliski i ma tylko jedną strone pisze sie na nim czarnym posakiem i później taką gabeczką sie maże

mam coś takiego - mazak na magnes, a gąbeczka jest w końcówce mazaka :)
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Się rozpisałaś ....
Co do tych kart to już jest coś takiego. W szczególności w radiach samochodowych. Umieszczają porty USB do których można podłączyć pen drive, ewentualnie mp3'ójkę. Ale są też mp3 z kartami pamięci ;p


Na razie to się schodzą ...

Ja wiem.. zawsze tak jakoś jak się rozpiszę to nagle o wszystkim naraz chcę napisac a potem się robi referat :p
To tak jak na polskim było kiedyś wypracowanie i minimum 250 słów.. no i wszyscy ju w klasie gadają.. ' a prosze pani?! a jak napisze "bla bla bla ble ble ble" to będzie się liczyło za słowo ? i nikt nie umiał wydoić na te 250 słów a ja sobie siedzę i piszę .. łup .. policzyłam slowa .. ! 500 ;D
To mi ktoś tam potem powiedział.. 'to mogłaś mi pół oddać ;D ' Mi awsze tak jakoś same się słowa tworzą ;D
A o te radia to mi chodzi, że tak by to miało działać jak bankomat troszkę :p ..tylko nie połyka karty :lol: i bez PINu :lol: wkładasz i słuchasz ;D
Ja tam się nie znam na zasadach działania sprzętow tak dokładnie .. bo , ze na prad jest to raczej wiem .. :lol: to już coś :sexy: !
@ wysyłam właśnie ;D
Mam zamiar jak co weekend wysłac dużo maili, żeby w poniedziałek mieć potem zawaloną skrzynkę ;D Ale z tych moich zamiarów zazwyczaj nic nie wychodzi :p
Pzdr :*
Ide spać :*

MaxPack : 16.41%
Godzina: 22:37 :lol:
 

kokakola

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0

xAnka13x

nixa
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
881
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tam gdzie noc jest wieczna, a słońce to tylko nasz
miskos mam dokladni własnie takie samo maly mazaczrek a na jego końcuwce gąbeczka i ten magnes jest wielkosci zeszytu wiec może z tej samej firmy.napisz mi na priv z jakiej ty dostaleś a ja ci napisze zkąd ja dostalam ok.
A wracając do irlandi to co jakiś czas sa takie cos że sprzedają rozne żeczy a lczego niesprzedaj to zostawiają na takich kupach i można sobie brac a co zostanie to palą moj tata jak był w irlandi to akurat było cos tkaiego wzią sobie frytkownice a ja wtedy byłam młodsza i mi naprzywoził puzle miśki i takie rozne . Telefonów nie widzial ale w promie którym jechal znalażł telefon i wteddy to on sporo kosztował

A się rozpisałam
 

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0
Byłam dzisiaj w aptece i dostałam małą tubkę kremu SVR :p A nawet o nic się nie upominałam ;)


Zainstalowałam wcześniej Packbarre,ale nie szło uruchomić.Ale za to Surfbarre działa!Siuper!!! :D
 

Doma-mika

Whitechocolate ^_^
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Miasto
Poręba
u mnie nadal pusto moze jutro przyjkdzie cos na @ bo listonorka nie chodzi i tak.

we wtorej jade odebrac rzeczy z cinemy (torbę, krokomierz) ma ktos może zdjecie krokomierza??
 

Doma-mika

Whitechocolate ^_^
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Miasto
Poręba
pa pa lece
na prizee juz 200dni
23.00bubz bo mi sie nie chciało grac i zamówiłam juz branzoletke za 6.90
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
1 Użytkowników czyta ten temat (0 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
1 Zarejestrowanych: merynosek
CZESC WSZYSTKIM Z RANA:)
SPRAWDZILAM L4W 1001 PUNKTOW MAM;) I NIC NIE WYGRALAM HEHEHE;)
A WIDZIELISCIE TO?

Losowanie Tygodnia z 2008-07-21 01:00

Szczegóły nagrody

Acer ASPIRE 5315-100508
Wartość: 1550.00 zł
Zwycięzca

Mateusz M. (matmac). Zdobył 71 Punktów Tygodnia. Nagroda została potwierdzona. Gratulujemy!!!


Losowanie Tygodnia z 2008-07-14 01:00

Szczegóły nagrody

Acer ASPIRE 5315-100508
Wartość: 1550.00 zł
Zwycięzca

Mateusz M. (matmac). Zdobył 52 Punktów Tygodnia. Nagroda została potwierdzona. Gratulujemy!!!

2 RAZY WYGRAL LAPTOPA...
CIEKAWE CZY TEZ TAK O NIE WALCZYL JAK NASZA SMERFETKA...
PEWNIE WPADNE POZNIEJ
MOJEJ MAMY KOLEZANKA WYDAJE DZISIAJ CORKE I MAM PELNE RECE ROBOTY...
MUSZ ZROBIC MAKE UP 11 PANIOM I 3 ZROBIC PAZURKI...
W KONCU JESTEM KOSMETYCZKA ;)
PAPATKI :papa: :przytul:
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
Na @ nic :(
L4W:
266pkt

Troszku mało, ale jestem tam od chyba połowy miesiąca ;]
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
Witam
Się nie wyspałam : /

Zarejestrować na tym smartbarre,czy nie?
Ktoś tam jest oprócz Princess od darkness?
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
ja na Pack+ mam na razie 30,68%
Jeszcze długa droga przede mną ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry