Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

mosia83

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Zgorzelec
Kolejne maile powysyłane lecz więcej negatywów niż pozytywów
ostatnimi czasy się dostaje buuu.


---------
 

Attachments

  • 7.gif
    7.gif
    42 KB · Wyświetleń: 28

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
WITAM WSZYSTKICH! U MNIE W PIATEK PRZESYLKA OD BLEND-A-MED PASTA I SZCZOTECZKA;) CZEKAM NA BLENDERA Z PROMOCJI TCHIBO I DOCZEKAC SIE NIE MOGE...
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
A u mnie dzisiaj nic :( Jak to w niedzielę :/ Jutro pewnie nic nie przyjdzie bo listonoszka mi zastrajkowała :/
Ahh.. :/
No nic.. jakoś będzie :/
Pozdrawiam :*

uuu biedna jesteś
u mnie nie strajkuje :p :p (naszczęscie)
ale na @ ani pozytywów ani negatywów. :phi:

PS.Misia89p dzięki za słowa otuchy... muszę ten dzięn przeżyć <_<
 

mosia83

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Zgorzelec
WITAM WSZYSTKICH! U MNIE W PIATEK PRZESYLKA OD BLEND-A-MED PASTA I SZCZOTECZKA;) CZEKAM NA BLENDERA Z PROMOCJI TCHIBO I DOCZEKAC SIE NIE MOGE...

A ja czekam i czekam na przesyłkę od BLEND-A-MED i jakoś chybcia zapomniano o mnie buuuu......

--------
 

Attachments

  • 7.gif
    7.gif
    42 KB · Wyświetleń: 27

raulina

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
Bliżej niż myślisz
Witam nowe osobki:)
Nie bylo mnie bo ciezko pracowalam:). W piatek znalazlam w skrzynce awizo na paczke i na duza koperte:)Jutro zobacze co to.
A pozatym po raz kolejny kosmetyki z Yves Rocher-6 kremow i 2 perfumy-probki oczywiscie.
Ja rowniez przestrzegam przed "blondynka02". Bez komentarza.Ale moge wyslac fragment rozmowy z nia jak ktos zainteresowany.

Mosia83 ja tez jeszcze czekam na blend-a-med:(
 

domi_122

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam małe pytanko:
Proszę podajcie mi adresy e - mail albo strony firm które wysyłają gadżety m.in smycze, breloczki
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
DZIEWCZYNY JA CZEKALAM PONAD 2TYG, PRZESYLKA PRZYCHODZI LISTEM POLECONYM:)
suuper to może mi jeszcze przyjdzie (a jak tak to z moich obliczeń w tym tygodniu :p :p )

Doma-mika zgadzam sie z tobą w 100% coraz więcej nowych osób które tylko chcą adresy :phi: jakby nie mogły poszukać w tych (ponad) 1700 stronach <_<
 

puchiko

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
fajnie masz... zaraz się okaże ,że tylko u mnie nie chodza :(


uuu biedna jesteś
u mnie nie strajkuje :p :p (naszczęscie)
ale na @ ani pozytywów ani negatywów. :phi:

PS.Misia89p dzięki za słowa otuchy... muszę ten dzięn przeżyć <_<


U Ciebie nie strajkują ale strajkują w innych miastach i w nich listy nie będą przekazywane dalej, wiec to sie na każdym odbije :(
 

mosia83

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Zgorzelec
U Ciebie nie strajkują ale strajkują w innych miastach i w nich listy nie będą przekazywane dalej, wiec to sie na każdym odbije :(

----------

W sumie masz racje - nie w każdym mieście będą mieli szczeście - ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - paczuszki napewno do szytskich dojdą może nie w wyznaczonym terminie ale dojdą - główki do góry...


--------
 

Attachments

  • 7.gif
    7.gif
    42 KB · Wyświetleń: 23

blondynka02

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tam skąd sex i pieniądze ;d
A moj listek cos zalatwi :p
A u mnie wszytko dojdzie bo wiem z jakich miast wogole i dojdze kurdęę ;P
Ok no to czekam mosia w takim razie na starter.
Nie moge sie juz jutra doczekac :yahoo:

Ciekawe co dostane.!

Do juteraa ja spadulcam! Jutro napisze co dostalam :yahoo:
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
----------

W sumie masz racje - nie w każdym mieście będą mieli szczeście - ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - paczuszki napewno do szytskich dojdą może nie w wyznaczonym terminie ale dojdą - główki do góry...

--------
no i prawdziwa optymistka :eek:k:
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
no i prawdziwa optymistka :eek:k:

U Ciebie nie strajkują ale strajkują w innych miastach i w nich listy nie będą przekazywane dalej, wiec to sie na każdym odbije [/b]

co racja to racja... ale z tego co wiem to w niewielu miastach strajkują... więc mogą być małe opóźnienia...

Oczywiście ja mam takiego zyciowego pecha i umnie strajkują :lol:
A gedług moich obliczeń to blend-a-med wygrałam ponad 2 tygodnie temu i echo.. ale może to gdzieś lezy przez ten strajk.. ;)
Np.. na poczcie głównej w moim mieście ;) Hahah.. tzw.. centrum dowodzenia przesyłkami ;P

Mmm.. tak sie zasiedziałam w pokoju , że nawet nie zauważyłam kiedy się taki chlewik zrobił :/
Matko.. :O ! Zaraz mnie coś strzeli :lol:
To jest prawda.. bałagan sie sam robi.. :lol: Na biurku rozsypany ryż preparoway.. ( Mmm.. pychotka :p ) Ciasteczka.. Drukarka nie działa.. Co sie dzieje :lol:
Jak na poczcie mają taki sam bałagan to im współczuję :lol:

Dobra .. ja spadam :*
Posprzątac.. +q +q.. kolacyjka... pakowanko do szkoły.. nyny .. i zaczynamy nowy , lepszy dzień ;D

...
 

KasiaMacha

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Misia89 dzięki za przypomnienie o Activi :* Zupełnie mi z głowy wyleciało. Zrobiłam co trzeba i 7 czerwca idę po buteleczki, i to pod M1. Tym bardziej się cieszę, bo to niedaleko mnie. :tak:
 

krwawa_mery

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
336
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Warszawa
Mmm.. tak sie zasiedziałam w pokoju , że nawet nie zauważyłam kiedy się taki chlewik zrobił :/
Matko.. :O ! Zaraz mnie coś strzeli :lol:
To jest prawda.. bałagan sie sam robi.. :lol: Na biurku rozsypany ryż preparoway.. ( Mmm.. pychotka :p ) Ciasteczka.. Drukarka nie działa.. Co sie dzieje :lol:
Jak na poczcie mają taki sam bałagan to im współczuję :lol:


Hehe...u mnie w pokoju jest podobnie...tyle że może nawet troszkę gorzej...wooow aż wstyd się przyznać normalnie :bag: niedlugo to sama się zgubie w tej "dżungli" :p A rodzice mówili"posprzątaj" :lol:

żeby nie robić offtopów to...byłam dziś w ikei i castoramie no i przywiozłam kupe katalogów :] znaczy starsi oglądali i jakoś wszystko wpadało do koszyka BB) a na @ cisza...nie mogę się doczekać tego tygodnia...mam nadzieję że listek przyniesie kupe gadżetów :p wkońcu chyba nie na darmo siedziałam i wysyłałam meile :]
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
wie ktos w jakich miastach strajkuja???

ja probowalam woiele razy z tym blendamedem i za kazdym razem wyskakuje mi blad w hasle mimo przyomnienia., juz dalam sobie z tym spokoj :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry