Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

kika14

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
z Venus ;)
Przed chwilą był listek u mnie.
I to co przyniósł bardzo poprawiło mi humor.
Dostałam 8 listów :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz:
- 2x gazetka
- ulotki i informatory ze Szczytna
- plan lekcji i informatory
- drugi raz starter z Orange <niewiem czemu, bo zamawiałam tylko raz :niepewny: >
- informatory i ulotki z gminy
- informatory i 4 naklejki
- gazetka, mały informator, dwa długopisy, ołówek i smycz
- informator, 7 naklejek, 2 długopisy, 2 smycze, czapka z daszkiem

Jestem bardzoooooo zadowolona z tych przesyłeczek :eek:k2: :yahoo: :eek:k2:
 

Emilla_16

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
a ja dzisiaj cudowną paczuszkę otrzymałąm z pewnej gminy:) Taki śliczny długopis, i taki zwykły, teczka i przypinka no i oczywiście informatory. Tę przypinkę prawie przegapiła bo była przypieta do teczki i chciałąm już włożyć do mojego pudła o gminach.... A tu takie zdziwko
 

VanilkaCoco

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
u mnie jak prawie zawsze listonosz nic nie przyniusł :( ale za to na @ 1 pozytyw i 1 negatyw :) ale moim zdasniem i tak jest fajnie :D
 

Sidka

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska :D
Dziewczyny... może któraś wie, tzn. właściwie powie mi, gdzie można teczke złapać?? Bardzo mi zależy. Nie wkurzajcie sie że pisze tu a nie na priw. ale no nie wiem do kogo pisać. A czemu nikt nic nie mówi o tej piłeczce...:((
 

Emilla_16

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
W zasadzie teraz to na forum każdy sie tylko przechwala o tym co zdobył. Pewnie to ze względu na gości, których w tej chwili jest więcej niż użytkowników.... Fajnie by było gdyby znów pojawiały się tu linki firm, adresy, nazwy firm.... Chyba wtedy to forum będzie miało sens!
Sidkaa, ja napisałam do gminy OSIELSKO!! Zachecam Cię również do tego. A z nazwy gminy skorzysta pewnie również 12 obecnych gości!!!! DARMOZJADY, to również dla was!!
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
W zasadzie teraz to na forum każdy sie tylko przechwala o tym co zdobył. Pewnie to ze względu na gości, których w tej chwili jest więcej niż użytkowników.... Fajnie by było gdyby znów pojawiały się tu linki firm, adresy, nazwy firm.... Chyba wtedy to forum będzie miało sens!
Sidkaa, ja napisałam do gminy OSIELSKO!! Zachecam Cię również do tego. A z nazwy gminy skorzysta pewnie również 12 obecnych gości!!!! DARMOZJADY, to również dla was!!


a ja myślę , że ma sens to forum... jak komuś nie pasuje to niech zabiera tyłek.. atmosfera jest ok... Jak chcesz się z kimś uczciwie wymienisz to też masz szansę.. A po to jest to forum też, żeby się chwalić:p :)
 

Emilla_16

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
chyba nie tylko po to żeby się chwalić?? Przykład tej piłeczki antysstresowej... KTOS SIE POCHWALIŁ A GDY INNI ZAPRAGNELI TEZ PIŁECZKI TEMAT SIE URWAŁ PO KILKU POSTACH W STYLU "MI TEŻ BY SIE PRZYDAŁA" Dziewczyny.... dla tych które chcą sie chwalić (tylko i wyłącznie) swoimi zdobyczami proponuje założyć osobne forum pt MOJE ZDOBYCZE W PRÓBKOMANIACTWIE I GADZETOZBIERACTWIE!
Krzyż na droge wszytkom panną, którym zależy tylko na pokazaniu swojej wyższości nad innymi!!

A to moje sprawdzone stronki firmy...._ być może cześć jest wam znana
sacr@poczta.onet.pl
gartencenter@o2.pl
um@strzeleczki.pl
um@walce.pl
um@krapkowice.pl
war@minbuza.nl
urzad@zgorzelec.com
urzad@walim.pl
um@wegorzewo.pl
um@um.swidnica.pl
um@um.swidnica.pl

www.legionowo.pl
www.powiat.pszczyna.pl
www.gminagorowoil.pl
gatta
www.anwa.eu
eldorado
www.energa.pl
www.pyskowice.pl b
radio em
www.fsd.pl
www.lubelskie.pl
zyskaj zdrowie
www.konin.pl
www.wiecbork.pl
www.handlowa.eu
ka@czerwionka-leszczyny.com.pl
www.welmax.pl
wschowa@wschowa.pl
www.miedzyzdroje.pl
www.ombudsman.europa.eu
www.wiedza.pl
www.staszow.pl
www.kamienpomorski.pl
www.sierakow.pl
www.max24.pl
www.protomold.com
bialoleka
 

mieszaniec15

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Proszę Was kto mi w końcu za piłeczka :)

Mogę się za adres wymienić za autografy ... i jeszcze trochę rzeczy proszę Moje GG :3734317

U mnie dziś sama makulatura;-/
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
NO TAK... dobre sobie... juz tyle razy było mówione, ze na forum ADRESÓW NIE BĘDZIEMY podawać i to właśnie dlatego, żeby te osoby, które też chcą dostać podobne gadżety do osób z forum , mogły je otrzymać.. Bo jak poda się tutaj jakiś konkretny adres to już NIKT nie skorzysta z niego... I o czym TY mówidz dziewczyno?? Wystarczy na priv napisać do kogoś i się wymienić!


Emilla 16 Wiesz... właśnie takie chwalenie się motywujaco działa na co niektóre osóbki:) Ja między innymi dzięki właśnie takim przechwałkom zaczęłam przygodę z gadżetami:) I nie załuję:)
 

Emilla_16

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Monludki, no to masz fajnie..... Nie chcesz sie dzielić, to nie.... Trzeba będzie sie dogadać prywatnie.... Prosić sie do każdej z osobna o wymianę.... A co jeśli ktoś chce sie wymienić, a jego zdobycze sie sa okazałe, bo jedyne co ma to ulotki?
Pokażcie mi osobę którą wymieni się na próbke kremu za koszulkę!!! No dalej
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
Monludki, no to masz fajnie..... Nie chcesz sie dzielić, to nie.... Trzeba będzie sie dogadać prywatnie.... Prosić sie do każdej z osobna o wymianę.... A co jeśli ktoś chce sie wymienić, a jego zdobycze sie sa okazałe, bo jedyne co ma to ulotki?
Pokażcie mi osobę którą wymieni się na próbke kremu za koszulkę!!! No dalej

Ty dopiero zaczynasz... W wyszukiwarkach znajdziesz pełno adresów.. Na priv masz pomoc ode mnie... może Cię to zmotywuje do działania:)
 

mazena

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
pomorze
hej wam sledze wasze wpisy, ale nizbyt orientuje sie w gadzeto i probko manii szczerze mowiac, mam kilkadziesiat adresow jakby ktos chcial sie wymieniac... podaje gadu 10127955 :)
 

Attachments

  • 018.gif
    018.gif
    12,7 KB · Wyświetleń: 13

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Kurier:

* 2x notesy telefoniczne w skorzanej oprawie
* 2x kalendarze książkowe w skorzanej oprawie 2008 rok
* 3X kalendarze na ścianę 2008 rok
 

mazena

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
pomorze
:mruga: zartujesz prawda??? ja sle do wszystkich mozliwych firm/instytucji/gmin i jedyne co mi przysylaja to dlugopisy,olowki, informatory.... masakra... moze po prostu trzeba wysylac do nich co najmniej 100 @ dziennie? jak ty to zrobilas? pozdrawiam
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
:mruga: zartujesz prawda??? ja sle do wszystkich mozliwych firm/instytucji/gmin i jedyne co mi przysylaja to dlugopisy,olowki, informatory.... masakra... moze po prostu trzeba wysylac do nich co najmniej 100 @ dziennie? jak ty to zrobilas? pozdrawiam


Domyslam sie ze do mnie to pytanie? Bo tak zadalas je znienacka. Jesli do mnie to poprostu trzeba umiec firmy dobrze bajerowac :p Ja juz mam za duzo tych kalendarzy <_< heheh, ale co zrobic jak firmy je wysylaja :D
 

mazena

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
pomorze
info@heineken.plg klient.kontakt@biuroonline.plg info@korado.plg klient.kontakt@hortex.com.plg pytanie_milka@krafteurope.comg webmaster@carlsberg.plg poczta@kp.plgadzety biuro@akton.plgadzety biuro@aquaszut.pl;info@kobiety.pl;info@wasa.barilla.pl;hasco@hasco-lek.com.pl;marketing@kia.com.plgadzety biuro@studiosiedem.plgadzety kunszt@kunszt.krakow.pl;poczta@visualperfect.pl;market@edytor.pl;biuro@kamex.waw
;biuro@it1.com.pl;miden@miden.pl;nana@nana.pl;unihaft@unihaft.com.pl;arco@arcocm
pl;bonus@bonus.com.pl;gadzety unicolor@unicolor.com.pl;office@hean.pl;rosz@rosz.pl;biuro@bimpprofessional.pl;b
o@carlobossi.com.pl;oceanic@oceanic.com.pl;info@scananida.com.pl;perfumy@tukanpg
dzety promocja@wzp.plgadzety opinie@yves-rocher.com.plgadzety marketing@zlotypotok.pl;handlowy@zlotypotok.pl;welmax@wp.pl;marketing@oknoplast.
.pl;lactima@lactima.pl;biuro@koreko.com.pl;firma@rossmann.com.pl;sobokleszcz@pct
.onet.pl;mario@danex.pl;biuro@terminatus.com.pl;ferax@ferax.com.pl;info@toornkco
.plgadzety lediberg@lediberg.com.plgadzety biuro@m7ms.plgadzety info.magic1@home.plgadzety info@adpen.pl :pjenyyyyyyy... to podaruj mi jeden :) albo napisz jak ty bajerujesz te firmy i podaj choc jedna nazwe takowej firmy :)jenyyyyyyyy to podaj mi choc jeden adres takiej firmy co wysyla albo kalendarz ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry