Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Translator i po problemie, a to co Ci wyjdzie to sobie skepiesz :)


Ja kiedys korzystałam z translatora, to takie bzdury powychodzily, ze w zadnym wypadku nie mozna bylo skapnac o co chodzi BB)
Jak chcesz wyslij mi je na pw, bo tutaj nie bedziemy tematu zasmiecac, ja mam kolezanke, ktora uczy j. angielskiego w szkole i ona napewno Ci przetlumaczy :)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
dziś avizo na paczkę :)

jutro dopiero mogę odebrać :/

nie ma już opcji odbierania tego samego dnia po 17 jak kiedyś ;(
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
dziś avizo na paczkę :)

jutro dopiero mogę odebrać :/

nie ma już opcji odbierania tego samego dnia po 17 jak kiedyś ;(
No to masz lipe, bo u mnie jak jest duzo to przychodzi zostawia awizo i czasem ide odrazu albo po 17 tej:) Nie ma zadnego problemu. Ale jest jedno co mnie wkurza. Jak zostawia awizo to zawsze pisze "duzo duzych zwykłych listów" a jak przychodzi co do czego to jest ich kilka. Kiedy to mnie w konia zrobił z tym awizo. Poszedłem na poczte bez reklamówki ( byłem swiecie przekonany ze jest kilka paczke) patrze a tu zonk!! 48 paczek. Wyobraz sobie jak ja to nosiłem do domu :D Ale top było w lecie :D
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Dzisiaj niestety jeszcze nic do mnie nie przyszlo, ale bylam w sklepie, kupilam dwa kremy Nivea i za darmo dostalam kolczyki i branzoletkę :)
 

Filipz

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
271
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Płoki
O mnie dzisiaj nic.
Ogólnie czekam na kilka przesyłek.
Na razie nie wysyłam meli bo nie mam czasu (Szkoła) :bag:
 

mitzlaffki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
pblisko morza i jeziora
czy powie mi ktos jak wyszukuje strony ...przez google ,wyszukiwarke firm czy jakimis innymi sposobami tez można??z góry dziekuje za odpowiedzmam jeszcze jedno pytanko o co chodzi ztymi procentami pod moim obrazkiem...mam zero czy dobrze czy to zle??
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Dzisiaj 2 przesylki w kopertach A4 z jednego zrodla - standardowo - mapa, ksiazka, ulotki, gazeta, teczka, masa ulotek, jeszcze wiecej ulotek :p - krotko mowiac tylu ulotek jeszcze nie dostalem nigdy :p dlatego w dwie paczki zapakowali, ale ciekawe ;]

a 3 paczka, to plyta i przypinka
 

Iwonciaaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
932
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnowskie Góry
awizo i bon prix:p ciekjawe co to za awizo magiczne:) padam:(Szanowna Pani, W celu potwierdzenia wygranej kontaktujemy się z Laureatami po weryfikacji zgłoszeń.Oczywiście weźmiemy Pani prośbę pod uwagę.Proszę o cierpliwe czekanie na nasz telefon. Pozdrawiamy serdecznie,Zespół Rexony
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
U mnie dziś z Warszawy:
smycz, elegancki długopis, opakowanie na 24 płyty i rozłącznik USB
 

zuza15

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2007
Posty
222
Punkty reakcji
0
właśnie zadzwoniła bardzo miła Pani z rexony i powiedziala że wygrałam!!! Ale się cieszę moja pierwsza wygrana
 

alveta

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
I widzicie świetnie sobie radze bez waszych adresów dziś dostałam pozytywa że jak prześle 8 zł to wyślą mi perfumy i nie żadne próbki tyle całe produkty i napisała w liczbie mnogiej, także pieniążki już wysłałam i czekam na przesyłkę poza tym dostałam dziś pierwszą koszulkę i 2 smycze oraz breloczek. Z zagranicy też jedna paczka a w niej takie coś na biurko gdzie można sobie powkładać długopisy i takie tam oraz zestaw długopis i pióro w pięknym srebrnym pudełeczku takie metalowe później zrobie tego zdjęcie jak znajde kabelek do telefonu a tymczasem pozdrawiam.

Chętnie się wymienie moimi zdobyczami, ale nie żartowałam :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry