Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
u mnie dzisiaj tylko 2 długopisy, 2 breloki, bransoletka z HPV (już po raz 4 :mruga:) i informator ze szkoły
 
D

Deleted member 46314

Guest
A jakie gg jest do gwiazd pustyni i skąd mogę wybrać sobie nazwy zapachów???
Powie mi ktoś?
 

kasiak11l

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Nienacka
Siemka ;*;*
Narazie robię sobie przerwe w tym całym probko i gadżeto nie wiem czy na zawsze,może pare dni itp.Ale mam już go powoli dosyć przez to straciłam kumpele,czas itp.Same negatywne rzeczy...Wątpie czy wrócę,ale co too każdego?I tak tu nie byłam lubiana.Dobra nie przynudzam.Narka
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Tak jak przedmówczyni!
Równiez opuszczam forumowisko!. Narka
 

gwiazdeczka87.01

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
246
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
ja tez juz tu zadko bywam, czasami tylko wieczorem wpadam, ale nie chce mi sie czytac tylu stron co dzien, skoro i tak nic sie nie dowiem bo nikt juz nie podaje adresow na pw, tylko wymianka a to i tak czasami, wole sobie sama nad tym pracowac w wolnych chwilach
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Kasiak11l, ja Cie bardzo lubię :)
Ale mam nadzieje, ze czasem bedziecie tutaj zagladac??
Ja tez niedlugo z tym koncze (prawdopodobnie od przyszlego tygodnia), bo nie bedzie czasu ;)
 

15iskierka15

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
369
Punkty reakcji
0
Miasto
podkarpacie
Samsung może byc.. ale od niedawna jestem fanką SE więc sądze że jest lepszy :p

a tak poza tym dawno mnie tu nie było ;)
i wpadłam zobacyc co ciekawego :p przez ten czas przyszła mi masa makulatury, kilka gadżetów ale nic specjalnego :p
 

asia_k2_84

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
olivella 3 testery
um torun 1 widokowka oraz ulotka
moja dzisiejsza zdobycz oraz listowny pozytyw z lodzi z firmy
 

ziabunia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Mińsk Mazowiecki
hejo.
- u mnie 2x mapa k2 (w sumie mam już 4,a zamawiałam tylko 2)
- wygrana w konkursie na onecie (dziś dostałam maila,że wygrałam i żebym przesłała swoje dane)
- koperta, a w niej kartka z wydrukowaną treścią mojej prośby o gadżety + ich pieczątka na tej kartce(koperta rozerwana była)
- otwarta koperta a w niej ulotka (z tej firmy dostałam potwierdzenie,że przyślą mi długopis więc pewnie poczta ukradła)
 

ziabunia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Mińsk Mazowiecki
Tylko,że ja nie wiem, z której poczty mi ukradły. Miasto niby jest podzielone na 3 dzielnice, jest poczta główna i dwie podległe pod nie, wiadomo,że z głównej listy,paczki itd, są przekazywane do podległych,a z tamtąd roznoszą listonosze, więc tak naprawde nie wiadomo kto ukradł bo te listy przechodzą przez dużą ilość osób.

Zebrałam kilka kodów z marlboro i dziś grałam.Zaczęłam gre ok. 10.30. Nie chciałam ani zapalniczki, ani popielniczki tylko coś lepszego i po odp.na 3 pytanie dostałam sms że nagrody na dzień dzisiejszy juz się wyczerpały - wkurzyłam się bo było jeszcze wcześnie, więc teraz czekam do północy,żeby znowu zagrać i złapać coś lepszego
powinny byc kamery w pocztach0.7 L napisal /asbys cos
zgadzam się mojego kolegi z liceum ojciec jest listonoszem, on też tam nakradł - kilka lat temu zapalniczki z lm (on palił goldeny), jak weszła akcja paczuszka dla maluszka z pedigree i whiskasa to takie paczki po kilka dziennie przynosił do domu dla swoich psów to jest to co ja wiem, a ile musiało być jeszcze tego
 
Status
Zamknięty.
Do góry