Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

fiona00

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
104
Punkty reakcji
1
Miasto
Ziemia
mam kilka postow ktore są na bazie innego bloga na ktorym znalazlaam informacje o kokursie, tak zeby osoby ktore ogladają mojego bloga tez wiedzialy o konkursie. przejrzyj sobie kilka blogow na niektorych nawet kolejnosc postow jest taka sama slowo w slowo i do tego nikt nie ma pretensji. a ja nie mam tego samego co na probeczkach i mam rowniez inne konkursy

widać że wpisy zostały pozmieniane, no ale tak to już jest że nowi którzy zakładają blogi to kopiują treści z innych blogów, a po jakimś czasie blog przestaje istnieć bo nie ma odwiedzin. Widać że się przestraszyłaś bo skasowałaś posta o moim blogu.
 

dzuuli

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
@fiona00- Nie ma sprawy :) Domyślałam się, że prędzej czy później usunie bloga :)
U mnie wczoraj paczka od bebilonu, owocowy dżemik o ile dobrze patrzę oraz mleczko w proszku.
 

kumar

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
10
Punkty reakcji
5
A u mnie na blogu (link w sygnaturze) możecie zobaczyć nagrodę jaka dziś przyniósł listonosz za udział w konkursie oraz kartę Lycamobile. Zapraszam
 

dzuuli

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
U mnie dzisiaj paczka z współpracy a w niej:
Pudełko na Soczewki
Duuuży płyn do soczewek
Lusterko

i karta członkowska z klubu Dbam o Siebie.
 

Fromoldcartoon

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jak każdy będzie nosił komputer na policję bo ściągnął sobie wirusa to policja będzie miała trochę roboty, a pogotowie komputerowe zbankrutuje :)


Chodzi o bezprawne uzycie loga policji. a za to grożą poważne konsekwencje, jak wszyscy będą coś takiego ignorować to raczej odpowiedzialności za takie przekręty nikt nie bedzie ponosił.




a swoją drogą dzisiaj próbki specyfików do higieny intymnej ;P
 

Moni89

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
35
Punkty reakcji
1
Joasiu a skąd??

U mnie mapka z Parku Miniatur w Inwałdzie, długopis i darmowy wstęp do tegoż Parku dla jednej osoby
 

fiona00

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
104
Punkty reakcji
1
Miasto
Ziemia
Chodzi o bezprawne uzycie loga policji. a za to grożą poważne konsekwencje, jak wszyscy będą coś takiego ignorować to raczej odpowiedzialności za takie przekręty nikt nie bedzie ponosił.




a swoją drogą dzisiaj próbki specyfików do higieny intymnej ;P

Niby tak, ale zauważ że ten wirus nie istnieje od wczoraj, wątpie żeby policja znalazła hakera który wymyślił tego wirusa

po za tym wygrana w konkursie jakieś gadżety na fb w ergo hestia
 

QueenPro

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
59
Punkty reakcji
0
U mnie dziś materiały dotyczące Szwajcari. Dostała już któraś smycz od feismana? Ja już 2 tygodnie czekam i nic
dostałam ;)

Mam pytanie , nawiązanie współpracy z jakąś firmą polega na jedno razowym wysłaniu produktów czy wielokrotnym .?
 

Moni89

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
35
Punkty reakcji
1
U mnie mapa Polski

DSC00092.jpg
 
Do góry