Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

~MaMa~

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Dziś dostałam do testowania szampon, odżywkę i olejek na porost włosów z firmy Green Pharmacy, dzięki portalowi urodaizdrowie.pl

DSC_6525.JPG
mnie by się przydał taki zestaw hehe ponieważ choruje i łysieje :):) pozdrawiam:)
 

dzuuli

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
U mnie dzisiaj zupki do przetestowania Cebulowa i z Soczewicy
oraz próbki z Dekorii :)
 

coldrex

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
dobre pytanie button ;)) widze ze próbkomaniacy caly czas cos dostaja :D po 4 latach przerwy znow zaczne meczyc mailami firmy i ich ludzi ;)
 

justynak00

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Witajcie dziewczęta :)
Jestem chora na próbki i gadżety i wszelkie inne darmowe cuda od dawna, a nigdy z nikim nie dzieliłam tej pasji. Dlatego więc postanowiłam dołączyć do Was jeśli można :) żeby się wkupić może polecę 'konkurs' - macie szansę dostać darmowy żelowy zegarek, a jeśli wyślecie sms'a (2 - cośtam) to podobno zegarek to pewniak :p
tutaj link : http://watch.radiodjspro.pl/
znalazłam to wczoraj, dlatego nie jestem pewna czy rzeczywiście ten zegarek dojdzie.sms może odrzucać, z drugiej strony to tylko 2zł :)
No i to tyle, trochę wiadomości powysyłałam tu i ówdzie, więc jak cokolwiek przyjdzie to poinformuję i dam namiary.
Pozdrawiam ;*

* jeszcze mi się przypomniało : w sumie to nie żaden darmowy kosmetyk czy gadżet, ale fajna promocja. Możecie sobie założyć kartę i kupować taniej kosmetyki i suplementy w aptekach DOZ. link : http://programdbamosiebie.pl/v1_dos/layout/lp/lpmpg/1/index.html?utm_source=mpg_lattitud&utm_medium=display&utm_content=doslp1&utm_campaign=mpg_dbamosiebie&buf=99999999 .

Jeśli naruszam jakiekolwiek zasady tutaj to proszę o wirtualnego kopa w... wiadomo ;)
 

monisiaxp

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
144
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
małopolska
• smakołyki dla psa
• mleczko do prania Lovela, które przyszło dopiero teraz a zamawiałam je paredziesiąt miesięcy temu
• dwa startery z heyah

2012-07-23103520.jpg


Czekam jeszcze na na paczki.
 

monisiaxp

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
144
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
małopolska
@iwonq - nawiązałam współpracę z pewną firmą produkującą smakołyki dla psa, poprosiłam o darmowe próbki w zamian za recenzje na moim blogu.
 
Do góry