Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

monisiaxp

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
144
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
małopolska
U mnie kilka maili odnośnie wygranych teraz tylko czekać.
Wygrana koszulka od Panasonic
Wygrany pierścionek i naszyjnik
Bon na biżuterię
 

Ada9003

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
U mnie tylko nagrody z konkursów- 2szminki i eyeliner z loreala, zestaw do depilacji od Gilette, kolczyki i teraz czekam na zamówioną prostownicę do włosów w zamian za punkty

//proszę nie wstawiać linków polecających do postów!
 

Katarzynaaaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dzisiaj wypełniłam ankiete na stronie Dax Cosmetics,chwile pózniej dostałam e-maila od nich 'Dziękujemy za wypełnienienie ankiety.W ciągu 30 dni prześlemy próbki kosmetyków na podany w ankiecie adres.'
Link do ankiety :
http://gw.dax.com.pl/Dax/AccountManager.aspx?ReturnUrl=%2fdax%2fdefault.aspx
Około miesiąc temu zaalogowałam się do klubu iwostin na http://www.iwostin.pl/ dzisiaj przyszła do mnie paczka,byłam mile zaskoczona bo dostałam pełnowartościowy produkt http://www.iwostin.pl/rozwiazania_iwostin/re-liftin/re-liftin-liftingujacy-krem-pod-oczy troche nieudany bo jest dla kobiet + 40,no ale mama się ucieszyła ;)
 

dzuuli

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
@CurlyKarolina - Te bilety wygrałam na fb Zielonej Budki był konkurs wymyśl hasło reklamowe. Ja wymyśliłam i wygrałam :) Ale to już trochę dawno.

U mnie dzisiaj 6 herbat z Czas Na Herbatę otrzymane za najlepszy blog (wybierali 10 blogów)
Pue er'n o smaku grejpfrutowym
Malinowa rapsodia
Madam Butterfly
Serce matki
Miłosny uśmiech
Malina z lipą :)
 

Ada9003

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0

19Subtelna90

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a ja mam takie pytanie :)
bo chciałabym zamawiać darmowe próbki, tylko nie wiem czy przesyłka również jest darmowa ?
 

Katarzynaaaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
W większości próbki oraz przesyłka jest darmowa (nigdy nie zdarzyło mi się zapłacić).
Raz na jakiejś stronie z karmą dla psów widziałam informacje że trzeba najpierw wysłać do nich znaczki to wtedy wyślą próbki :122:

Wypełniłam tą ankietę z 3 miesiące temu i do dziś nie dostałam żadnych próbek ;)


mam nadzieje że ja dostane ; D
 

CurlyKarolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
@CurlyKarolina - Te bilety wygrałam na fb Zielonej Budki był konkurs wymyśl hasło reklamowe. Ja wymyśliłam i wygrałam :) Ale to już trochę dawno.

U mnie dzisiaj 6 herbat z Czas Na Herbatę otrzymane za najlepszy blog (wybierali 10 blogów)
Pue er'n o smaku grejpfrutowym
Malinowa rapsodia
Madam Butterfly
Serce matki
Miłosny uśmiech
Malina z lipą :)

Dziękuję za odpowiedź.
Gratuluje herbat :*
 

Ignotus

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdzieś tam......
Wczoraj przysłali mi medalik z nowenną do NMP, a dziś próbki tkanin od STYLUS, próbki perfum puma yelow i Mexx i jeszcze awizo jakieś mam;)
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Mam pytanie odnośnie shinybox - można zamówić 2 pudełka na jeden adres? Moja mama strasznie mi zazdrości i też by chciała, ale nie wiem, czy można zarejestrować dwie osoby spod tego samego adresu i z tego samego komputera. Może ktoś z Was próował?
 

CurlyKarolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
Dziś dostałam do testowania szampon, odżywkę i olejek na porost włosów z firmy Green Pharmacy, dzięki portalowi urodaizdrowie.pl

DSC_6525.JPG
 

edyta1253

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mam pytanie odnośnie shinybox - można zamówić 2 pudełka na jeden adres? Moja mama strasznie mi zazdrości i też by chciała, ale nie wiem, czy można zarejestrować dwie osoby spod tego samego adresu i z tego samego komputera. Może ktoś z Was próował?
Jeśli Twoja mama też uzbiera wystarczającą liczbę punktów to pewnie tak
 
Do góry