Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

anus2222

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
hej dziewczynu juz od dawna zbieram probki i mam juz sporom kolekcje ostatnio zostalam testerką zelu do mycia twarzy:)i czekam na torbe,,kukurydze,,jesli macie linki podawajcie na forum pzdr :108:
 

Gusia22

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
2
A u mnie ostatnio tylko żel Acti-Gyn. A reszte wszystko gdzieś chyba wsiąka bo Wy widze dostajecie a u mnie ciągle pusto.
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Hej, dzisiaj do mnie 2 polecone:
- koszulka, czapeczka, 2 kalendarzyki, długopis
- 10 gum wędkarskich, 4 paprochy, katalog.
:klaszcz:
Miłego weekendu :)
 

lenka021089

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
70
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Witam :)
U mnie wczoraj :
- kurierem przyjechała paka pieluszek PAMPERS - wygrana w konkursie :tanczy:
- oraz cukierki - pastylki 200g w puszcze z JPDP :p

Czekam na resztę pewniaków :eek:k:
 

mogru

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam
jestem nowa i przyłączam się do Was
Dostałam jak na razie balsam z DOVE z małsem Karite 250ml!!!- do testowania jest super produktem tak wogóle :))))))
Czekam na torbę kukurydzę, próbki: z Musteli, J&J, Dax'a, Mincera :))
Niestety jeszcze nigdy nie załapałam się na nic z Street com a ostatnio tak mi zależało na kosmetykach z Eucerin :-( buuu
 

Kasia6631

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jeśli ktoś posiada dzieci to w klubie maluszka hipp pojawiły się nowe próbki :tongue:
wypchanych życzę :eek:k:
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Na mnie w domu czekały tylko słodycze sprzed X miesięcy, maleńka paczusia, ale lepsze to niż nic. Poza tym pusto, czekam tylko na zestaw do paznokci z jpdp i ozdoby do paznokci z enas. Straszne pustki ostatnio. Niedługo w ogóle przestanę się interesować listonoszem, bo i tak nic już dla mnie nie będzie miał... :( Kiedyś były większe możliwości nagrodowe. :p
 

anus2222

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
u mnie smycz i ulotki z jakiegos wojewódzstwa.poradnik o dzieciach i nadal czekam na torbe z boudiuella:(
 
M

moniasze1

Guest
ja dostałam perfumki burberry, bardzo ladnie pacha, maz zachwycony bo moimi starymi juz sie znudził;) a znalazłam tu http://www.chcezadarmo.pl/2011/10/06/darmowe-probki-perfum-burberry/
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Ja dostałam dziś przy wyjściu z uczelni dwie zupki vifon - pomidorowa z makaronem + cała masa jakichś folderków. :D Bardzo dobrze, na pewno mi się przydadzą (tzn. zupki)! :D
A listonosz też podobno przyniósł paczki, i to aż 3. Jaka szkoda, że będę musiała czekać do piątku, żeby się do nich dobrać. A jeszcze większa szkoda, że teraz już prędko nic nie dostanę... :/
Wypchanych!
 
Do góry