Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

lenka021089

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
70
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Wczoraj dostałam z nowenowe propozycję zamiany pursi na maskarę Max Factor 2000 :p
Zbrakło im tych kosmetyczek - ja oczywiście zgodziłam się hehe - wolę zdecydowanie Mascarę ;)

Extra :eek:k:
 

kwiatuszkowo

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
u mnie dzis makulatury sporo.
oraz pozytyw od pewnej firmy ;) ciekawe co przyśla ;)

a torby ani widu ani słychu ;(
 

kattie23

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
A u mnie dzis:
2x torba bonduelle (jedna moja druga siostry)
zestaw probek z BANDI (4 probki, maseczka, zel do demakijazu, 2x krem)
zestaw probek z Johnson`s Baby (4 probki)


:)
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Wczoraj dostałam z nowenowe propozycję zamiany pursi na maskarę Max Factor 2000 :p Zbrakło im tych kosmetyczek - ja oczywiście zgodziłam się hehe - wolę zdecydowanie Mascarę ;) Extra :eek:k:
A ja bym się nie cieszyła. :p Pursia naprawdę jest świetna! Aż żałuję, że tylko jedną zamówiłam, bo miałabym na prezent dla koleżanki, nawet szmatka do wycierania okularów w niej jest. Jestem z niej bardzo zadowolona i o ile wcześniej nie uważałam, żeby była mi niezbędna, to teraz trudno by mi było żyć bez niej. :p
A w temacie - odebrałam dziś zupkę knorra. A wczoraj dostałam 2 paczki chusteczek z reklamą jakiegoś polityka. :p
 

Kasia6631

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
u mnie ostatnio pusto ale dostałam maila że zostanie wysłana paczka ze streetcomu w dniach od 10-14 :yahoo:
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Hej, u mnie dzisiaj Pocztą Polską 3 przesyłki:
- ankieta z Toluny
- torba kukurydza :)
- 3 naklejki, 2 smycze i 2 naprasowanki
Wypchanych! :310:
 

lenka021089

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
70
Punkty reakcji
3
Wiek
34
A ja bym się nie cieszyła. :p Pursia naprawdę jest świetna! Aż żałuję, że tylko jedną zamówiłam, bo miałabym na prezent dla koleżanki, nawet szmatka do wycierania okularów w niej jest. Jestem z niej bardzo zadowolona i o ile wcześniej nie uważałam, żeby była mi niezbędna, to teraz trudno by mi było żyć bez niej. :p
A w temacie - odebrałam dziś zupkę knorra. A wczoraj dostałam 2 paczki chusteczek z reklamą jakiegoś polityka. :p

Maburekk, każdy "swoje chwali" i woli co innego :) Ja mam naprawdę sporo kosmetyczek, więc wolę mascarę dobrej firmy, niż kolejną kosmetyczkę do kolekcji... Leżała by tylko nieużywana.. ;) Akurat kończy się moja mascara, więc chętnie wypróbuję tą z Max Factora :p

A dziś tylko :
-próbka żelu do hig.intymnej "Multi -Gyn".
 

monisiawow

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Ciekawe kiedy będą wysyłać te mascary, bo też na nią czekam :p
Poza tym zauważyłam, że wygrałam na rossnecie Colossal Cat Eyes, ale jeszcze żadnego maila nie dostałam :O chyba, że przypadkiem go usnęłam
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
A do mnie dziś mama zadzwoniła, że przyszły słodycze! Jestem w takim szoku, że opisać tego nie mogę! Zamawiałam tę paczkę tak dawno, że już nawet nie wiem, co miało przyjść i w ogóle myślałam, że już tej paczki nigdy nie zobaczę, bo ostatnio już nic nie dodają i spodziewałam się, że prędzej stronę zlikwidują niż tę paczkę dostanę, a tu proszę! :D
Orientujecie się, czy na nowenowe były ostatnio jakieś nagrody? Chyba nigdy nic nie upoluję...
 
Do góry