Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
http://guuli.pl/

miał ktoś doczynienia z tą stronką można jej zaufać?? :p
Jest to portal w którym za czytanie artykułów zdobywa się punkty i wymienia na nagrody, które są na prawdę bardzo ciekawe. Dla każdego coś się znajdzie. ;)
Rejestracja jest krótka i prosta. ;)
1. Wchodzimy na stronkę www.guuli.pl
2. Klikamy 'zarejestruj'
3. Uzupełniamy dane
4. Ostatnim zadaniem w rejestracji jest wpisanie kodu promocyjnego. Bardzo bym prosiła o wpisanie tego GUULI_4859
5. Po zaakceptowaniu regulaminu włączamy pocztę elektroniczną i odbieramy maila od guuli.pl z linkiem weryfikacyjnym. ;)
6. Klikamy w link i możemy się logować i zacząć zbierać punkty !
Dziwna ta strona jak dla mnie... Chyba trzeba całych lat, żeby tam na coś nazbierać... :p A ile punktów dostaje się za polecenie?
 

Linex18

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Dziwna ta strona jak dla mnie... Chyba trzeba całych lat, żeby tam na coś nazbierać... :p A ile punktów dostaje się za polecenie?

nie mam pojęcia :p przypadkiem znalazłam dziś tą stronkę ..
to nie będę czasu na takie coś marnować skoro tak długo trzeba czeeekać :)
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
lenka021089 Mam pytanie odnośnie tego smartfona :p Czy to aby wszystko polega tylko na testowaniu telefonu przez 14dni? Bo jakoś miałam obawy przed wypełnieniem tego formularza, czy nie ma żadnych kruczków :D
 

zupek25

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
u mnie wczoraj nic ;(
Próbki z Pumy zamawiałam już dawno i jeszcze nic nie doszło.
z tymi stronkami na których się zarabia punkty to oszukaństwo, Nagrody dają np. za 500 pkt a za np. dodanie kogoś do znajomych daje ci 1 pkt i masz limit 2 zaproszeń dziennie,
Jedyną normalną stronką tego typu jest nowenowe.pl za samo rozwiazanie quizu masz do 9 pkt(zależy od ciebie), na start dostajesz 100 pkt, nagrody są już od 200 pkt
 

lenka021089

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
70
Punkty reakcji
3
Wiek
34
lenka021089 Mam pytanie odnośnie tego smartfona :p Czy to aby wszystko polega tylko na testowaniu telefonu przez 14dni? Bo jakoś miałam obawy przed wypełnieniem tego formularza, czy nie ma żadnych kruczków :D

- Tak, najbardziej darmowe i bezpieczne. Odsyłam Cię do stronki : http://www.testujsmartfona.pl/view/program/about_program.php?action=Program
- Nowy KOD ORANGE na dziś to : "ROZPROMIENIONY" pod nr 80101 - otrzymujemy 100 sms/mms ważne 3 dni ;)
- Dostalam mail-a dziś , że wyśla mi darmowe 2 zdjęcia magnetyczne :) :)
 

monisiawow

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
1
Wiek
30
u mnie dzisiaj tylko:

-katalog Kolonie i obozy 2011
- test na twardość wody z Calgona x2


edit:
Ja właśnie wysłałam 2 zdjęcia :) mam nadzieję, że przyjdą te magnesy :p dam chłopakowi bo wysłałam moje zdjęcie i jego samochodu :p
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
u mnie wczoraj nic ;(
Próbki z Pumy zamawiałam już dawno i jeszcze nic nie doszło.
z tymi stronkami na których się zarabia punkty to oszukaństwo, Nagrody dają np. za 500 pkt a za np. dodanie kogoś do znajomych daje ci 1 pkt i masz limit 2 zaproszeń dziennie,
Jedyną normalną stronką tego typu jest nowenowe.pl za samo rozwiazanie quizu masz do 9 pkt(zależy od ciebie), na start dostajesz 100 pkt, nagrody są już od 200 pkt
Na której stronie tak jest z polecaniem? To faktycznie do niczego...
Ja mam największe zaufanie do przeczytamwszystkich, przynajmniej sprawdzone i zawsze wszystko dochodzi.
a skąd te magnesy? jeśli można zapytać :D
Była akcja na facebooku, ale już chyba nieaktualne.
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Czy ktoś z Was zamawiał różaniec na palec z tej strony? http://www.fingerrosaries.com/howdoigetone.html
Zamówiłabym, ale nie wiem, czy aby na pewno nie trzeba płacić za przesyłkę albo coś... Jeżeli ktoś zamawiał, to czy on w ogóle dochodzi czy to tylko pic na wodę?
Tu podaję link do próbek hussana - ja zamawiałam to już bardzo, bardzo dawno i pamiętam, że dostałam, a formularz wciąż jest dostępny, więc możecie spróbować:
http://www.hussana.com/shop/free-halal-sample.php
 
Do góry