Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

Chanell

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Cześć :D Jestem tu nowa jak widać, więc proszę o wyrozumiałość :) Śledziłam wasze forum a szczególnie ten temacik o próbkach już od jakiegoś czasu, bez zarejestrowania się. Nie przedłużając już :

wczoraj przyszły mi próbki tkaninek + katalog z jakiejś firmy nie pamiętam już :)
próbki z DAX, perfecta : 2kremy tonujące z dax, i baza rozświetlająco - wygładzająca, a z perfecty to jakieś serum na odchudzanie :p
i czekam na przeróżne próbki m.in. ziaja, karmy, zatyczki do uszu itp :)

btw. skąd zamawiacie te ołówki i długopisy ? bo nigdzie nie mogę znaleźć :( i jeszcze gdzie zamawiacie za darmo te pen driv'e ?
 

doluss

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2011
Posty
68
Punkty reakcji
2
Właśnie listonoszka przyniosła mi do domu próbki z johnsona bo się do skrzynki ponoć nie zmieściły, a tak po za tym to się serio postarali bo duże te próbki :p dostał też już ktoś?
 

Chanell

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja też czekam, na te próbki ;) ile czekałaś od zamówienia, do przyjścia ?
 

Chanell

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
a ja dostałam (jako ,że poszłam na otwarcie jakiejś drogerii u nas to dostałam ) : czapeczkę za darmo i hustkę
i 2x próbki garnier balsam do ciała taki czerwony
4 x próbi garnier fructis szampon dla włosów bląd
1x garnier fructis (nie pamiętam nazwy ale jakiś szampon nadający blask włosom )
i coś tam jeszcze, ale już nie pamiętam ;P
 

Chanell

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
oooh, to długo doosc ;(

btw. macie jakieś linki nowe do próbek ? :D

ale się przed chwilą uradowałam :D dzwonek dzwoni, a tam przesyłka na mnie, otwieram a tam w małym pudełeczku zapakowane produkty z johnson's baby :D powiem wam ,że się mocno postarali, ja myślałam ,że to w saszetkach będzie, a tutaj otwieram i w pełnowartościowych opakowaniach :D super na wyjazd, takie malutkie i podręczne. lecz ten płyn 3 w 1 nie mam go całego tylko tak gdzieś 1/4 mi brakuje albo nawet 2/4 u was też tak jest ? i dostałam :

mleczko pielęgnacyjne, łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3 w 1 , ochronny krem przeciw odparzeniom + ulotki 1 taka z produktami a 2 to taki różowy z kokardką i taki jakby liścik, i zareklamowanie firmy :D


CUD, MIÓD ! :D + WIELGAŚNY PLUS ZA TO ,ŻE : przesyłka dotarła wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww 4 DNI ! :D


Nie pisz post pod postem! Używaj opcji "Edytuj"!
WYPCHANYCH ! :):)






----------------------------
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Właśnie listonoszka przyniosła mi do domu próbki z johnsona bo się do skrzynki ponoć nie zmieściły, a tak po za tym to się serio postarali bo duże te próbki :p dostał też już ktoś?
Też dziś dostałam, ale na mamę. Na siebie zamówiłam całe wieki temu jedną próbkę i nigdy nie dotarła... :(
Poza tyk kalendarzyk z biodermy i delektynka z kisielem. :)
 

doluss

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2011
Posty
68
Punkty reakcji
2
Mam pytanie czy któraś może kiedyś próbowała wpłacać tam i czy serio wysyłają te produkty?? http://www.paese.pl/prices-drop.php
 

klaudia1202

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
1
u mnie dzisiaj próbki rolet w fajnej teczce, 3 próbki z dax cosmetics i kisiel wraz z gazetką delektynki :)
 

Chanell

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
mogłabyś mi powiedzieć, klaudio na jakiej stronie można zamóić rpóbki rolet ? :)

i ile ci ich przyszło ;)
 

klaudia1202

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
1
www.e-lotari.pl a znalazłam ten link gdzieś tutaj na forum :) a próbek przyszło 6 i rabat 10% :)
 

kiszka16

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Witam !! Jestem tu nowa chodz juz troche sledze wasze forum:) Mam pytanie gdzie zamawiałyscie ten kisiel z gory dzieki:) Mi dzisiaj przyszedl kalendarzyk z biodermy:p
 

Nikaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
300
Punkty reakcji
1
Wiek
16
hej dziewczyny !
u mnie dziś próbki tkanin dekoria i jakiś katalog ;)
ja dziś znalazłam na fejsie to http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188899774499539&set=a.188899771166206.52060.184504268272423&type=1&theater
do zgarnięcia 20 000 kubków ;)) :eek:k:
ja próbuje zamówić próbki z johnson's baby, ale caly czas wyskakuje mi komunikat 'To połączenie jest niezaufane' i nie moge ;/
 

klaudia1202

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
1
musisz dołączyć do klubu delektynka na stronie delecta.pl, wysłać im pocztą/mailem zgłoszenie i przysyłają co jakiś czas gazetkę z przepisami i innymi pierdółkami i właśnie jakiś prezencik - teraz był nim kisiel :)
 
Do góry