Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

jrock

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
niezydentyfikowana xD
A ja z tego Nivea nie mogłam się nigdy załapać. ;(
W ogóle zastanawiam się co z tym wszystkim, co pozamawiałam.
Dużo rzeczy mi nie przyszło co zamówiłam, bo zapisywałam sobie. Ktoś podał próbki tych perfum Repley. To mi nie przyszły, a dawno zamówiłam.
 

mezatka1978

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
kuj.pom
Apropo tego darmowego magnesu - TO JEST TAM OPŁATA ZA WYSYŁKĘ : 2zł :) Taki mały haczyk.. Ale zamówiłam sobie ten magnesik, myślę, że wart jest 2zł :);):)

Natomiast ta próbka z hussany - zamawiałam ok miesiąc temu i nic nie ma :/

_________________

Drogie mamy : po wypełnieniu krótkiej ANKIETY, wysyłają GRATIS opakowanie herbatki na laktację ! :)

http://www.herbapol.waw.pl/index.php?id=-2

Długopis :
http://upominekbiznesowy.pl/

Dziś:
- w końcu naklejka od Vervy :))

A co do mezatka1978 :

- dziewczyno zastanów się najpierw zanim coś napiszesz.. byłam zainteresowana tą wymianą tonika i zaproponowałam balsam do ciała + 2 próbki perfum, a Ty nagle wyjeżdzasz z tekstem , że jesteś chętna i wymienisz się a pozniej jakieś sugestie piszesz, że boisz,się ze nie wyślę Ci tych rzeczy???? Idę Ci na rękę a Ty jeszcze fochy stroisz...,w dodatku nie odp na pytania,jak ma wygladać ta zamiana.. W każdym bądz razie NIE JESTEM ZAINTERESOWANA JUŻ TĄ WYMIANĄ!!!!!

a co byscie chcieli za darmo tonik dzis za darmo nic niema nie to nie prosić się nie będę :lol:
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
a co byscie chcieli za darmo tonik dzis za darmo nic niema nie to nie prosić się nie bendę :lol:
Jeśli już o to chodzi, to akurat tak się składa, że właśnie Ty jesteś tą osobą, która chciałaby wszystko za darmo. Nie dość, że pozamawiałaś sobie kilka toników, które nie są Ci potrzebne, zamiast dać szansę komuś, komu faktycznie by się przydały, to jeszcze stwarzasz problemy komuś, kto chce Cię pozbawić problemu.
No, czegoś takiego to naprawdę nie mogę zrozumieć... :bag:
 

KoKoKochaamCię

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
2
a co byscie chcieli za darmo tonik dzis za darmo nic niema nie to nie prosić się nie bendę :lol:

A co za tonik cos płaciłaś ? Nie , to co gadasz że nic za darmo nie ma . Zamówiłaś pełno toników i właśnie przez takich ludzi jak ty , szybko się rozeszły i już nie ma . brak słów .
 

klaudia1202

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
1
u mnie dziś w końcu tonik z Clean&Clear a nivei jak nie było tak nie ma...

A mam jeszcze pytanie czy ktoś już dostał te gadżety od uczelni WSZiB w Poznaniu? Bo ja zamawiałam już dosyć dawno i jeszcze nic nie przyszło.

Nie pisz post pod postem! Używaj opcji "EDYTUJ"!
 

doluss

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2011
Posty
68
Punkty reakcji
2
A mam jeszcze pytanie czy ktoś już dostał te gadżety od uczelni WSZiB w Poznaniu? Bo ja zamawiałam już dosyć dawno i jeszcze nic nie przyszło.
oni już nie wysyłają bo za dużo osób do niech wysyłało, a niektórzy nawet po kilka lub kilkanaście razy otrzymywali gadżety.
 

sol29

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Dziś:
-podkładka pod mysz
-katalog pomysł na ogród
-zdjęcie z pierwszą drużyny Wisły Kraków + list
-mapa,informatory,13 mini kalendarzyków na 2011r.
-katalog farb od Colour
-poradnik,próbka kaszki (bardzo dobra :p) i próbka mleka w proszku od Bebiko
-przewodnik,pin,3 naklejki w tym jedna odblaskowa

Czekam jeszcze na deo z nivea( II etap),słodycze,kubek z Magnum,balsam do opalania (można jeszcze wygrać na : http://www.dax.com.pl/konkurs/muszelki/),2 koszulki;3 breloki od Stocka (można jeszcze wygrać : http://stockacademy.pl )

Wypchanych :eek:k:
 

doluss

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2011
Posty
68
Punkty reakcji
2
Dziewczyny mam do was pytanie czy jak przychodził do was link na maila z nivea i na niego klikałyście to wyskakiwało wam jakieś potwierdzenie czy odrazu głowna strona nivea?
 

klaudia1202

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
1
mi wyskakiwała strona główna Nivea. W ogóle to wygrałam coś w każdym z etapów a skrzynka pusta, listonosz nic nie przynosi... dziwne :/ wygrałam a nic do mnie nie doszło... :/
 

doluss

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2011
Posty
68
Punkty reakcji
2
mi wyskakiwała strona główna Nivea. W ogóle to wygrałam coś w każdym z etapów a skrzynka pusta, listonosz nic nie przynosi... dziwne :/ wygrałam a nic do mnie nie doszło... :/
to faktycznie dziwne bo z 1 i 2 etapu już dawno wysłali ja wygrałam dopiero w 3 , ale jak kliknęłam w tego linka to mi wyskakiwała strona główna nivea, a słyszałam, że komuś jakieś potwierdzenia wyskakiwały czy coś więc ciekawe czy coś dostane.
U mnie dziś tylko kartka zapachowa escada
 

klaudia1202

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
1
a to rzeczywiście dziwne... mi żadne potwierdzenia nie wyskakiwały, a klikałam w link dosłownie kilka sekund po wygranej.. to pewnie już nie przyjdzie... :/
 

lenka021089

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
70
Punkty reakcji
3
Wiek
34
U mnie przed chwilą próbki rolet od Lotari. Bardzo ładnie zapakowane, w taką małą, fajną i kolorową teczkę.
http://www.e-lotari.pl/page,zamow_probke.html
Tylko dziwne jest to, że zamówiłam 6 próbek, a przyszły 4.;/

U mnie dziś
- również te próbki z lotari, tez zapakowane w teczce i jest 6,
- odebrana marynata 30g z Knorra w kolporterze z ackji fb :)).

Apropo mężataka1978 : żal mi Ciebie dziewczyno.. Tylko tak skomentuję Twój post.. :D

________

darus84
: Naprawdę wszyscy u Ciebie używają tonika do cery młodzieńczej??? :D Dla mnie to lekka przesada tak rzucać się na toniki, dzięki takim "zachłannym" OSOBOM ja i wiele innnych nie zdążyło zamówić nawet 1go tonika.... :/ :/ :/
 

Draca

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
u mnie dzisiaj znowu pustki :( jedynie magazyn colour, ale baz żadnego dodatku
 

elusive91

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
to faktycznie dziwne bo z 1 i 2 etapu już dawno wysłali ja wygrałam dopiero w 3 , ale jak kliknęłam w tego linka to mi wyskakiwała strona główna nivea, a słyszałam, że komuś jakieś potwierdzenia wyskakiwały czy coś więc ciekawe czy coś dostane.
U mnie dziś tylko kartka zapachowa escada


Ja też czekam na krem z nivei... wygrałam w 3 etapie i z tego co wiem powinno już przyjść :(
Mi akurat po kliknięciu z maila pojawił się tekst z potwierdzeniem. Już nie wiem co o tym myśleć.


Co do tych toników, to ja też się dziwie czemu komuś aż tyle było potrzebnych, ja już się nie załapałam. I przyznam rację, dziewczyny, że gdyby nie takie pazerne osoby to byśmy się załapały :(
 

buum1

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja też czekam na krem z nivei... wygrałam w 3 etapie i z tego co wiem powinno już przyjść :(
Mi akurat po kliknięciu z maila pojawił się tekst z potwierdzeniem. Już nie wiem co o tym myśleć.
Kosmetyki z trzeciego etapu będą wysłane dopiero 8.07, to sobie poczekamy jeszcze trochę :p

U mnie dziś próbka perfum Mexx 0,7ml, próbka perfum Bruno Banani - też 0,7ml oraz kartka zapachowa z Hugo Boss.
 

doluss

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2011
Posty
68
Punkty reakcji
2
Ja też czekam na krem z nivei... wygrałam w 3 etapie i z tego co wiem powinno już przyjść :(
Mi akurat po kliknięciu z maila pojawił się tekst z potwierdzeniem. Już nie wiem co o tym myśleć.


Co do tych toników, to ja też się dziwie czemu komuś aż tyle było potrzebnych, ja już się nie załapałam. I przyznam rację, dziewczyny, że gdyby nie takie pazerne osoby to byśmy się załapały :(
no to teraz się mocno wkurzyłam bo nie wiem czemu , ale mi wyskakiwała strona głowna nivea ... a z 3 etapu jeszcze nie wysyłali , a jeśli chodzi o te toniki to ja też się nie załapałam ...
 
Do góry