Darmowe doładowania Twojego telefonu!

Rekuć

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Znalazłem na necie takie coś, wiec przekazuje ;)

To naprawde dziala polecam dostalem juz 3 karty za 5zł ORANGE

Przeczytaj wszystko do konca nie komentuj jak nie sprawdzales!

Pierwszy kod mialem po 20 minutach.
Kod dostajemy po uzbieraniu 100 otinkow po rejestracji dostajemy juz 60 a reszte zbieramy na ogladaniu reklam.
Nie ma zadnego ograniczenia reklam ile chcesz tylo ogladasz tyle dostajesz punktow!
Gdy mamy juz 100 otinkow wchodzimy w karty do komorki wybieramy jaka karte chcemy i klikamy wymien i pokazuje nam sie kod ktorym doladujemy kod jest to normalny kod jak z karty zdrapki. Sam w to nie wierzylem ale zajelo mi to chwilke i naprawde wszystko jest ok.

Rejestrujemy sie na tej stronie :
http://www.otineo.com/

Po rejestracji musisz aktywowac konto dzwoniac na numer: 22 205 39 44 polaczenie trwa kilka sekund jest to numer stacjonarny wiec max 10gr za polaczenie lub 800 90 00 09 jesli z twojej sieci mozna dzwonic pod numery 0800 z Orange mozna napewno!

Jesli chcesz proszę mozesz mnie podac jako poleconego: podajac ten numer polecajacego: 48 518744279
Był bym wdzieczny ale nikogo nie namawiam do tego.

Dodam jeszcze dowód na moja ostatnia karte która dostałem za 100 otinek:
dowd.jpg


Pozdro piszcie ile doladowan juz macie.
Dziala w 100%
 

thejoker_sis

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
okolice Żywca
wszystko fajnie. tylko mnie sie zatrzymalo na 37 i niemoge dalej nic robic bo pisze ze ogladnelam juz wszystkie reklamy... co dalejj?
 

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
35
heheh, chyba znalazles dziure w systemie, pewnie to jest cos oszukanczego.
 

Rekuć

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Trzeba czekać, ja też to sprawdzałem i mi na 35 sie zatrzymało, ale podobno to co dziennie dodają jakieś do oględniecie.

Trzeba czekać, ja też to sprawdzałem i mi na 35 sie zatrzymało, ale podobno to co dziennie dodają jakieś do oględniecie.

Trzeba czekać, ja też to sprawdzałem i mi na 35 sie zatrzymało, ale podobno to co dziennie dodają jakieś do oględniecie.
 

arek153

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Opłacało się na niej ładować konto (robiło sie kilka kont hehe) ale teraz wprowadzili zmiany i trudniej uzbierać te 100 pkt na doładowanie.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja zrobiłem na tym jakieś 30 zeta ale autor teamtu powinien dostać bana bo takich tematów jest multum :x
 
Do góry