dancehall ?

err.

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
lbn.
hej,
zakladam nowy temat, poniewaz chcialam sie zapytac Was, tanczacych o rade
mam 18 lat, kiedys tanczylam w kaniorowej [zespol ludowy lbn ] to bylo tak hah, w wieku 10 lat zrazilam sie, bo chcialam tanczyc nowoczesny a tam jakies poleczki.wczesniej w wieku 5-6 na jakies zajecia rytmiczne itd. chodzilam do szkoly muzycznej ogolnoksztalcacej 6 lat, wiec pojecie jakies mam :D ale hm, moje pytanie brzmi, czy to ma sens ? bo chcialabym sie tak naprawde tym zajac tylko nie wiem czy to nie za pozno .. wiekszosc tancerzy zaczyna w wieku 6 , 7 lat i tanczy caly czas wiec to jest jednak jakies 10 lat ciagle : ( . wiec czy warto, mam jakies szanse zaczynajac w tym wieku ?
pozdrawiam
 

MallStarxxx

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Szanse zawsze sa. Zależy tylko jak bardzo chcesz i jak dużo będziesz trenować. Zależy to głównie od zaangażowania, ale jeżeli juz teraz zastanawiasz się czy to ma sens to nie wiem czy powinnaś się za to brać... Jeżeli sie jest pełnioletnim to jest jedna główna przeszkoda- jak pogodzić treningi pracę, np. studia i.t.p możesz również zapisać sie na hobby, czyli tańczenie tylko dla własnej przyjemnosci.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Kurcze, pewnie, że jest sens zaczynac i warto zaczynać!!
Masz dopiero dziewczyno 18 lat, wszystko przed tobą :)
Ja sie teraz dopiero zapisuję na różne dziwne i dziwaczne tańce a mam lat 23 :)
Co prawda nie wróżę sobie żadnej świetlanej kariery w tańcu ale dla zabawy zawsze mozna tyleczkiem i bioderkami poruszac, prawda? :)

Nooo... także nie główkuj za długo tylko zaczynaj tańczyć! :D
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Kurcze, dziewczyno nie zastanawiaj się ani chwili tylko zapisuj się szybciutko do jakiejś szkoły no i tańcz, tańcz, tańcz. Najlepszym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno żeby zacząć tańczyć jest moja nauczycielka tańca brzucha Sary Damm, która dosyć późno zaczęła się uczyć i chyba w przeciągu 2 lat intensywnych treningów doszła do rewelacyjnego poziomu i teraz sama uczy :) Jest świetna. Więc trzymam kciuki i za Ciebie.
 
Do góry