Damsko - Męska przyjazń

stokrotka_85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław
Z tą przyjaźnią damsko - męską to rzecz bardzo indywidualna. Ja uważam, że istnieje taki rodzaj przyjaźni, ale nie w moim przypadku. Ja zawsze chorobliwie zakochiwałam się w każdym moim męskim przyjacielu. Po prostu im więcej ze soba przebywaliśmy, im bardziej poznawałam tych ktosiów, tym głębszym uczuciem ich darzyłam. Ale nie neguję takiej przyjaźni - jeśli ktoś potrafi, jeśli się znajdzie odpowiednią osobę, to oczywiście, że jest możliwa. Bardzo mi się marzy taki prawdziwy facet-przyjaciel :)
 

kita

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
a mi sie wydaje ze to jest jednak niemozliwe gdyz jak widac z przytoczonych wypowiedzi zawsze cos jest nie tak czy to zazdrosc czy niehcec tej drugiej osoby, nieodwzajemnione uczucie itd. I moim zdaniem nigdy nie bedzie mozliwa przy zalozeniu kiedy obie osoby sa wolne gdyz wowczas spedzaja mnostwo czasu ze soba rozmawiaja poznaja sie wrecz na wylot a ze ten ktos jest plci przeciwnej wydaje nam sie po jakims czasie ze znalezlsimy idealnego partnera. I zawsze ktorea strona tak pomysli super jak pomysla obie :). Inaczej sie ma sprawa gdy obie maja juz swoje polowki gdyz wtedy wiekoszsco czasu spedzaja z nimi a nie z przyjaciolka czy przyjacielem wtedy tez nie buduja tej zazylosci ktora buduja wolni.... dlatego jesli sami umiemy zachowac taki dystans z przyjacielem pomimo tego ze jestesmy wolni mysle ze moze to wyjsc.....jednak zawsze znajdzie sie jakis wyjatek....ja szczerze mowiac w moim otoczeniu nie mam takiej pary przyjaciol.Wiekszosc jest ze soba a jedna gdy okazalo sie ze chlopak chcial czegos wiecej.....stosunki sie rozluznily i to baaardzo tak ze widuja sie raz na 2,3 miesiace....
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
To ja wyszedlem z hmm zauroczenia, a doszlo do przyjazni/kolezenstwa, i napewno nikt z nas do siebie nic nie czuje. O wszystkim gadamy. najczesciej o innych chlopcach/dziewczynach. Calkowita szczerosc ;)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Ja myślę, że przyjaźń jest całkiem możliwa. Tyle, że do czasu kiedy jedna z osób nie uzna, że to coś więcej. Według mnie to nie jest zbyt dobre, bo prowadzi w dwie strony albo do zerwania znajomości (bo jedna ze stron nie chce cierpieć), lub do związku. Lepiej jeśli przyjaciół nic do siebie "nie" ciągnie wtedy przyjaźń może trwać latami :D
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
No wlasnie u mnie bylo tak na poczatku, potem szybko minelo. Teraz jest dobrze. Spotykamy sie z innymi osobami i sobie o tym mowimy ;D
 

damianbodzio1

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dolnośląskie
pzryjazn damsko meska jest mozliwa i barzdo przyjemna.pod warunkiem ze zadna strona nie zaczyna czuc czegos wiecej do tej drugiej osoby
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Ja jestem jak najbardziej za tym że przyjaźń damsko-męska istnieje:) Sama mam naprawdę cudownego Przyjaciela płci męskiej xP i lepiej mi się z nim gada niz z wieloma dziewczynami, moge na Nim polegać i vogle jest cudownie...
Chociaż czasem trzeba uważać i potrafić się zdystansować... zwłaszcza gdy druga połówka przyjaciela jest cholernie zazdrosna xP
Wkurza mnie jedynie to że wszyscy nasi nieco gorsi znajomi twierdzą że jesteśmy parą -.- zaczęliśmy się teraz z tego śmiać i mówić że "w naszym związku chodzi tylko o sex" i się trochę odczepili :D
 

NiColQa

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja myślałam, że istnieje przyjaźń damsko-męska... Lecz chyba się myliłam :)
W życiu miałam dwóch przyjaciół, płci przeciwnej [męskiej ;D]. W pierwszym ja się zakochałam... Potem kontakt się urwał [on do tej pory nie wie, że się w nim kiedyś bujałam ;P]
A z drugim przyjaźnie się cały czas, ale i ja i on zastanawiamy się kim tak naprawdę dla siebie jesteśmy... Mogę powiedzieć śmiało, że go kocham, bo tak jest. Na początku "kocham" było po przyjacielsku, ale teraz przerodziło się w prawdziwą miłość.... Zobaczymy co z tego wyniknie ;] Najbardziej boję się tego, że jak nam nie wyjdzie, stracę najlepszego przyjaciela :(
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
Gratuluje tematu to raz a dwa

Mozna przyjaznic sie z kobieta chodz f-k lecz tu jest bardzo ale to bardzo waska granica miedzy miloscia...ja mam przyjaciolke znamy sie juz hmm 4 lata:) byly buziaki tulenie..a po pijaku..macanie lecz nie tych miejsc:) czasami ciezko sie odeprzec itp...z kobieta dobrze jest pogadac ona nas szybciej zrozumie..doradzi jest bardziej wrazliwa..a i o dziewczynach porozmawia..doradzi jak sie zachowywac..co robic..itp a z facetem? o piwie sie pogada..laskach..samochodach..i po klnie:p jak dla mnie lepszy uklad jesy kobieta mezczyzna przyjazn:)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ps. "Koleżanka" co Ty odpitalasz? Posta trudno wypocić? Popraw co tam nie gra bo widze,że cuś Ci nie łączy w ustawieniach w panelu.

Ach gdyby to było takie proste i możliwe tooo.... ŚWIAT BYŁBY NUDNY , ale szczęśliwszy :p
 

black_star

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina marzeń i iluzji
Z osobistego doświadczenia wiem że kobiecie na ogół łatwiej dogadać się z facetem. Jeśli chodzi o przyjaźń damską-męską to nie wiem co mam na ten temat myśleć bo miałam bardzo bliskiego przyjaciela chłopaka ale to się ostatnio posypało. Nie wiem dlaczego, bo on po prostu przestał się odzywać i tylko podał mi przez koleżankę kartkę na urodziny i list że przeprasza więc nie wiem czy istnieje coś takiego ale podejrzewam że to co się stało nie miało nic wspólnego z płcią więc chyba jest możliwa taka przyjaźń tym bardziej że jednak to co było między nami trwało prawie 5 lat.
 

rgn

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci?
imho jest to mozliwe

ale taka przyjazn nie raz prowadzi do "milosci"

tylko tutaj tez jest kwestia jak ta milosc rozumujemy

jako milosc w kontekscie partner-partnerka czy moze tez bardziej w kontekscie brat-siostra ( czesto spotyklaem sie z takim okresleniem przyjaciol odmiennej plci ) ?
 

olooleczka

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie zawsze świeci słońce :)
przyjaźń damsko-meska istnieje, ale to zalezy od ludzi. od charakterków. od ich oczekiwań. od pojmowania 'przyjaźni'. i wszytsko jest pięknie ładnie, dopóki któraś strona nie zechce czegos wiecej.. wtedy zaczyna być cięzko;\
 

rgn

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci?
ledwo 2 dni minely a juz zaczynam miec inny poglad na ten temat...

dzis moja przyjaciolka powiedziala mi ze mnie kocha, wlasnie w znaczeniu partner-partnerka...

zdaje sie ze ten temat nie jest taki prosty jak moglby sie wydawac...
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
jasne ze wierze...
jednak.... :p
z osoba tej samej płci jest łatwiej, przynajmiej to moje znadnie... bo łatwiej jest powiedziec o czyms dziewczynie :p

ale jasne ze wierze :D :D :D :D :D
 

sara90login

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
>>Na dNie Serca<< ;)
Ciekawy jestem co sądzicie o przyjazni pomiędzy mężczyzną a kobietą.
Jak w ten sposób poznałem swoją wielką miłość..a zaczynało się tak niewinnie.
Pozniej była przyjazn, serdeczna, miła, wspólne wypady na narty, na grilla. W koncu się zakochałem jak dzieciak:)
Niestety już nie jestesmy razem...mieliście podobne sytuacje w życiu?
Wogóle to jaki macie pogląd na współpracę z mężczyznami czy kobietami przykładowo w pracy.
Drogie Panie : Czy wolicie mieć przyjaciela faceta, a może kobietę? Czym różni się taki układ?
Pozdrawiam.

No wiec tak xD Mialam Kilku bliższych kolegow nom mozna bylo ich nazwac przyjaciolmi.. no ale na przyjazni sie raczej konczyc nie mialO :pP ale obecnie mam przyjaciele, ktory ma dziewczyne, którą bardzo kocha a ja tez do niego nic nie czuje :) bo za tym ze bardzo go lubie, moge mu o wszystkim powiedziec i we wszystkim stara mi sie pomoc ;) nom ale w sumie to nie to samo co przyjażn z dziewczyną.. troche to sie rózni :pP Przynajmniej dla mnie ;)
 

Dziurki1629

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Mi była zasproponowała przy rozstaniu zebysmy zostali przyjaciolmi ale ją wysmiałem i powiedziałem ze nie moge zostać jej przyjacielem bo za bardzo ją kocham i nie potrafie tego zrobic a teraz ona mnie nienawidzi i nie odzywa sie do mnie i nie mam szans zeby ją odzyskać bo ma innego z ktorym jest szczesliwa :( a gdybym zgodzil sie na jej propozycje to moze mialbym kiedys szanse ale trudno sie mowi i trza zyc jakos dalej....
ale wspomnienia zostaly i to bardzo boli :(
 
Do góry