damskie czy unisex ?

idealnie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
Jak sadzicie, czy te tenisówki są bardziej damskie czy unisex [dla obydwu płci] ?
tenisz.jpg

tenis2.jpg
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
mnie one na męskie wyglądają, damskie mają z reguły jakieś udziwnienia po których od razu je można poznać.
 

Requix

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
128
Punkty reakcji
1
takie buty kojarzą mi sie z domem seniora...

dzieci w epoce PRL-u mialy lepsze BB)
 

robert723

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Dla mnie to są zdecydowanie męskie buty. Skojarzenia z PRL-em. Jak ubierzesz je do zwykłych ciuchów do na pewno, ale odpowiednio dopasowane będą b. modne sie prezentować.
 
W

wroneczki4

Guest
Moim zdaniem to są "chyba" buty uniwersalne, bo, że to są męskie bym nie powiedział. Chociaż wiadome, że mogę się mylić :]
 

motyx

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
185
Punkty reakcji
2
raczej menskie (bo na męskie nie podchodzą).
btw. strasznie tandetne. Nawet nitka wystaje. Źle uszyte.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
No to wątpię aby produkowali takie buty dla kobiet i robili taką numerację, ile jest kobiet z rozmiarem buta 45 ;)
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Wydają się bardziej unisex niż damskie. Tym bardziej zważywszy na to że są tak duże rozmiary :p
 
W

wroneczki4

Guest
No to wątpię aby produkowali takie buty dla kobiet i robili taką numerację, ile jest kobiet z rozmiarem buta 45 ;)

No ja włączcie sobie MTV i tam jest program o przeszukiwaniu pokojów. Nie pamiętam jak to się nazywa, bo moja siostra przed tym przesiaduje dużo. Tam czasem są dziewczyny mające rozmiar buta np. 43, raz nawet 45 miała, ale to kwestia wzrostu. Wiadomo, że jak ma np. 195cm wzrostu nie będzie miała rozmiaru buta 37... ciekawe jak to jest mieć jeden rozmiar buta ze swoją żoną/dziewczyną :sexy: zapewne można się adidasami wymieniać :sexy:

PS: A do tego czy produkują takie... naturalnie, w Londynie kilka razy widziałem takie "kajako-buty"





:bag: Mam jeszcze pytanie... "Ile takie buty kosztują?"
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Według mnie są unisex ... :sexy: ale proszę Cię, nie kupuj tych butów. :rotfl2:
 

idealnie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
Według mnie są unisex ... :sexy: ale proszę Cię, nie kupuj tych butów. :rotfl2:
Dlaczego prosisz mnie o to bym nie kupował tych butów ?:) Czekam na konkretne uzasadnienie. Nie podobają Ci się ? : ) Nic mnie to nie obchodzi. To, że Tobie się nie podobają nie znaczy, że mnie również. Tak, będę kupował wszystko co się Tobie podoba, jesteś moją Wyrocznią Panie sneacksock ! Jesteś żenujący.
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
ojej !!! :wow: nie podchodź, nie dotykaj bo kopnę albo opluję. :przestraszony: Człowieku, odrobina dystansu do siebie. Niczego Ci nie zakazuję. Wyrażam tylko własną opinię na temat tych butów do czego mam prawo jako użytkownik forum. Możesz się z tym nie zgadzać ale po co od razu wściekać się i pienić ??? :pokrecony:

wyluzuj bracie :D
 

idealnie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
ojej !!! :wow: nie podchodź, nie dotykaj bo kopnę albo opluję. :przestraszony: Człowieku, odrobina dystansu do siebie. Niczego Ci nie zakazuję. Wyrażam tylko własną opinię na temat tych butów do czego mam prawo jako użytkownik forum. Możesz się z tym nie zgadzać ale po co od razu wściekać się i pienić ??? :pokrecony:

wyluzuj bracie :D
Prosiłeś mnie o to, bym nie kupował tych butów obśmiewając je na dodatek. Okej, obśmiewać możesz, naturalnie masz do tego prawo, natomiast do tego czy ja kupię, nie kupię, napluję, zniszczę - nie masz prawa ;]
 
Do góry