Dalsze refleksje o zdradzie

K

krzysztofandraszak

Guest
Nie musi nic takiego robic. Żona to skrajna idiotka. Wystarczy, że postawi gdzieś ukrytą kamerkę czy coś podczas jednych z takich scen i ma już solidny dowód na to, że matka jest niepoczytalna. A jeżeli ją chociaż trochę podejdzie sposobem i ona nie zauważy, że jest na podsłuchu to sama się wychlapie na tyle, że dla sądu będzie to poważny argument...
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Nie musi nic takiego robic. Żona to skrajna idiotka. Wystarczy, że postawi gdzieś ukrytą kamerkę czy coś podczas jednych z takich scen i ma już solidny dowód na to, że matka jest niepoczytalna. A jeżeli ją chociaż trochę podejdzie sposobem i ona nie zauważy, że jest na podsłuchu to sama się wychlapie na tyle, że dla sądu będzie to poważny argument...

Dobrze prawisz Krzysztofie... :) To poważny dowód w sądzie,kobita sama zniszczyłaby się swoją bronią.. Jeśli ja bym miał podobny problem,to właśnie bym tak zrobił by mieć niepodważalny dowód nagrałbym całe zajście(najlepiej kilka takich zajść)i byłbym spokojniejszy bo wiedziałbym,że to ja mam większe szanse w sądzie niż ona...
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Dobrze prawisz Krzysztofie... :) To poważny dowód w sądzie,kobita sama zniszczyłaby się swoją bronią.. Jeśli ja bym miał podobny problem,to właśnie bym tak zrobił by mieć niepodważalny dowód nagrałbym całe zajście(najlepiej kilka takich zajść)i byłbym spokojniejszy bo wiedziałbym,że to ja mam większe szanse w sądzie niż ona...

Bartek nie musi jej nagrywać. Matka pochodzi z patologicznej rodziny, miała problemy z używkami, co poważnie świadczy o jej zachwianiu emocjonalnym i psychicznym. Można to spokojnie przekuć w sukces na sali sadowej.
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Bartek nie musi jej nagrywać. Matka pochodzi z patologicznej rodziny, miała problemy z używkami, co poważnie świadczy o jej zachwianiu emocjonalnym i psychicznym. Można to spokojnie przekuć w sukces na sali sadowej.

Tak...tylko weź pod uwagę "sprawiedliwość sądową" w Polsce i to że kochanek tej kobity siedzi na kasie..
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU MDSK

W naszej ofercie między innymi domofony, unifony, wideodomofony, kamery, cctv, zaczepy, zasilacze, zestawy, napędy bram, podsłuchy, rejestratory, mikro urządzenia i inne zabezpieczenia elektryczne i elektroniczne.

Kupując w naszym sklepie wybierasz:
- Zakup w profesjonalnej Firmie -
- Fachową obsługę -
- Pomoc Techniczną (również po zakupie) -
- Dowód zakupu (Paragon lub Faktura) -
- Możliwie najszybszą wysyłkę -
- Gwarancję realizacji zamówienia -
- Gwarancję i serwis -

Zapraszamy na www.e-mdsk.pl i www.MikroSklep.com.pl
Łódź, ul. Narutowicza 25
Pn-Pt
9:00 - 17:00

Domofony, unifony, videodomofony, rejestratory, kamery, cctv, telewizja przemysłowa, telefony, telefony retro, napędy bram, zaczepy, zestawy, laskomex, urmet, cyfral, kamtek, lockpol, amplyvox.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Wiecie co,ostatnio byłam troche zaskoczona,ale w takim pozytywnym tego słowa znaczeniu,jak mozna dobic faceta
http://www.oni-nielegalni.pl/ukarani_leszek.php
 
Do góry