dąbrowa górnicza i okolice

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Też uwielbiam jeździć na wieś. Cisza, spokój i las dookoła.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
a kto nie lubi tam jechac chyba tylko typowe osoby co lubia miasto wies to jest wies cisza mozna w spokoju pomyslec odpoczac a nie to co miasto
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
są osoby, które wolą miasto. Na wieś pojadą "na chwilę" i zaraz wracają do cywilizacji. Ja do miasta jeździłabym tylko z konieczności. Na wsi mogłabym żyć tak jak lubię. Na pewno miałabym kilka psów i koty i niczego więcej nie potrzebowałabym do szczęścia.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
ja to najchętniej bym mieszkała gdzieś na jakimś odludziu do miasta wogóle bym nie jechała chyba że po zakupy albo do kina lub na koncert nie mówiąc już o szkole i sprawach zawodowych...mogła bym mieć taką małą farme 2 konie kilka kur psów i to by mi wystarczyło do szczęścia
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Ja dokładnie tak samo, ale całkiem z cywilizowanego świata nie chciałabym zrezygnować. Zakupy, praca, czasem jakaś rozrywka - bez tego nie mogłabym żyć.
 

psyt2

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
zgadzam sie z wami niema to jak swoj domek i wlasne zacisze... bynajmniej mozna odpoczac od zgielku miasta , smrodu aut itp.. bo w miescie to jedni drugich chca przeskoczyc :| mam nadzieje ze kiedys i ja zamieszkam w swoim malym azylu ze szczesliwa rodzinka :D
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
bardzo ci tego życzę abyś znalazła i ja znalazła takie swoje miejsce na ziemi...fakt całkowicie nie mogła bym odciąć się od miasta musiała bym chodzić do pracy robić zakupy chodzić na uczelnie i mieć od czasu do czasu jakąś rozrywke kino kręgle czy pap...
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Dąbrowa ma bardzo fajne tereny rekreacyjne. Jest gdzie pospacerować, poszaleć z psem lub pojeździć na rowerze.
A centrum handlowe też nie jest złe, z innych pobliskich centrów pogorię lubię najbardziej.

ps. nie wiecie kiedy będzie otwarte Obi?
 

psyt2

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
hej jak tam mija Wam lato ??? jakie ciekawe plany ? na urlop /wakacje?
 

RCC

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Te plany to głównie praca - a u Ciebie? Może warto w wolnych chwilach pozwiedzać trochę okolice? (piszę to w związku z wątkiem, na którym to piszemy;P:)
 

psyt2

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
U mnie waakcje pracowicie lae wolny czas spedzam w Dg .. ma swoje uroki ... mozna jechac nad wode ,skorzytac z kajaków rowerków, isc na rolki , pospacerowac w parku Zielona... szkoda ze niema tutaj zbyt dobrego zycia nocnego kluby itp :)
 
A

Aulelia

Guest
A wiecie może gdzie jest moje miasto Piekary Śląskie? :) Tzn czy byłyście tam kiedyś, bo to tak zabrzmiało, jakbym sama nie wiedziała.  :lol:
 
Do góry