Czyżby coś nie tak?

scooter

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Zastanawiam się nad jednym. Co jakiś czas jak wielu chłopaków masturbuje się. I z tąd moje pytanie. Jęsli macie wytrysk i juz po nim chwile jak zaczniecie dalej od nowa to są jakies problemy?? Bo ja odczuwał coś takiego że nie moge to jakby taki dziwny ból ale to jest zaraz po wytrysku. Po kilkunastu lub kilkudziesieciu sekundach jest juz ok. Czy coś jest ze mną nie w porządku czy to normalne??? Wytrysk i wszystko inne mam w porządku. prosze o wyrozumiałosć i o przemyslane wypowiedzi!!!
Z góry dzięki
 

Zaharias

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
1
Miasto
Już nie ma dzieci...
Próbuję podejść do sprawy profesjonalnie. Ale się nie da. No dobra. Ja takiego bólu nie mam więc jeśli nikt nie będzie w stanie napisać czegoś interesującego to zgłoś się do lekarza, bo ci jeszcze wacek odpadnie.
Z poważaniem Zah
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
możliwe że chodzi o to, że w tym czasie, w którym odczuwasz ból, uzupełniane są zapasy plemników :p i to dlatego. ale nie jestem pewna - w końcu nigdy facetem nie byłam :D
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
chyba normalne. mój mężczyzna tez tak ma. zraz po wytrysku nie daje się przez chwilę dotykać bo sprawia mu to ból. może po prostu za dużo bodźców jak na jedną chwilę :)

hehe facetem nie jestem ale po pieszczotach łechtaczki gdy mam już orgazm też dalsza stymulacja sprawia ból. i trzeba troszkę poczekać żeby zacząć jeszcze raz :)
 

Stray Cat

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Hm, a mój tak nie ma. Więc może to sprawa indywidualna, ale za to na pewno nie żadna dolegliwość, więc nie masz chyba powodu do zmartwień.
 

scooter

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
No to uszczęsliwiliscie mnie moi drodzy:) dzięki za wasze wypowiedzi. Nie jestem sam w końcu (pol
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
e to normalne ;x zaraz po orgazmie czlonek jest strasznie czuly - sam mowisz ze to trwa chwile az ta burza impulsow nerwowych sie uspokoi. potem lajt.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Każdy tak ma. Normalna reakcja. Po każdym orgazmie penis mężczyzny wraca do swojego pierwotnego stanu (czyli klapnie) i nie działają wtedy na niego żadne podniety i automatycznie przechodzi ochota na seks czy masturbację.
 

bobek81

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
43
A mi sie zdarzylo pare razy ze jak moja dziewczyna sie starala to nie opadl i bylo raz za razem i dzieki temu bardzo dlugo :D
 

bobek81

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
43
tak tak i wtedy się obudziłeś, patrzysz a tu cie pies ładuje :bag:

pozdro :D
Eh zazdrośniku :p
Nie mam zamiaru sie kłucić. Ja wiem jak bylo i ona tez a reszta niech mowi co chce, gdybys mial taka dziewczyne jak moja to zobaczyl bys ze wszystko jest mozliwe, potrafi pobudzac :p

P.S. nie mam psa

PZDR
 
Do góry