Czytnik e-booków

perystaltyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
86
Punkty reakcji
2
Zamierzam sobie sprawić czytnik e-booków. Do tej pory czytałem książki na ekranie 3,2 cala na moim smartfonie. Niestety bateria wtedy schodzi bardzo szybko co jest ogromną wadą. Dlatego odłożyłem trochę grosza i chciałbym sobie takie urządzonko sprawić. Co wy proponujecie ? A moze posiadacie takie urządzenia i możecie mi coś polecić ?
 
Z

Zerek

Guest
Polecam Tablet http://hardware-boy.bloog.pl/id,330319148,title,GOCLEVER-TAB-I101,index.html
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
Tablet świeci, więc oczy będą cię bolały. Z resztą tablet ma ile? ze 3 godziny ciągłego użytkowania?
Zdecydowanie doradzam czytnik, ja mam Kindla i sobie chwalę :) wygodny w obsłudze, nikt nie narzeka, serwis idealny, bateria długo trzyma, a jak kupisz droższą wersję to darmowe 3g ;)
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Czytnik e-booków to bardzo dobry pomysł i jeśli nie chcesz przepłacać to na pewno będzie on znacznie lepszy od tabletu. Mozesz sobie zobaczyć na ten czytnik Prestigo. Według mnie będzie on idealny.
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
czytnik e-booków jest bardzo przydatny w podróży w autobusie, jesli tylko lubisz czytać z takiego czytnika to na pewno bardzo Ci sie przyda, szczególnie, że coraz więcej książek jest wydawanych w takim formacie , tutaj znalazłam taki czytnik w bardzo dobrej cenie, jest poręczy i niewielki zobacz sobie http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/komputery/kategoria/?id=200&prod=260408, uważam, że jest ok
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
nie miałam zbyt dużo doczynienia z innymi readerami, ale z czystym sercem mogę polecić Kindla - to jest najczęściej kupowany tablet, jest świetnej jakości i nie znam osoby która nie byłaby z niego zadowolona. Do tego amazon ma bardzo dobrą obsługę klienta, więc myślę że warto go rozważyć
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
To zależy ile tej kasy masz odłożone. Jeśli trochę więcej to poszukaj amazon kindle, albo probooka i raczej szukaj tych z wyświetlaczami e-ink a nie lcd. E-ink są bardziej oszczędne i nie psują tak wzroku jak lcd. Wadą jest to że możesz czytać tylko przy świetle więc w nocy bez lampki się nie obejdzie ;P
 

natasza.sza

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz coś tańszego, to może taki sprzęt? ;> Moja siostra ostatnio dostała coś takiego na urodziny i w sumie zadowolona jest. Często korzysta z niego
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Najlepszy obecnie na rynku to moim zdaniem produkt amazona czyli kindle. Najnowsza wersja to chyba 4. Kosztują około 500 zł.
 

Virtualo

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
raczej szukaj tych z wyświetlaczami e-ink a nie lcd. E-ink są bardziej oszczędne i nie psują tak wzroku jak lcd. Wadą jest to że możesz czytać tylko przy świetle więc w nocy bez lampki się nie obejdzie ;P

Zdecydowanie zgadzamy się z tą opinią. Czytniki z e-ink to najwygodniejszy sprzęt i czytanie na nim dla oczu jest praktycznie jak czytanie tradycyjnej książki. Natomiast jeśli chodzi o konkretne modele to tutaj już wchodzą indywidualne preferencje :) Ciekawą opcją są czytniki Onyx Boox. Musisz wybrać coś co będzie dopasowane do Twoich możliwości :)
 
Do góry