Czytacie Książki.....

Czytam......

  • Tak

    Votes: 29 96,7%
  • Nie :]

    Votes: 1 3,3%

  • Total voters
    30

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Kasia_na, potrafią też wywołać pozytywne bądź negatywne uczucia. Chociaż dziwię się, że słowo pisane potrafi tak wpłynąć na człowieka.
 
K

kfiatushekk

Guest
Czemu nie czytam książek?
Glowny powod to lektóry (ch.. wie jak sie pisze :D) szkolne. Gdzieś z 20% z nich probowalem nawet czytac, ale przewaznie konczylo sie na połowie pierwszej strony głośnym przeklinaniem i rzuceniem z furia jej o ściane. :p
Dobijaja mnie szczegolnie te opisyyyyyy - "sciany wilgotne,szarobure, brudne, nieotynkowane, pogoda jakas tam blablabla.... i tak przez pol ksiazki :/ Co mnie to obchodzi?
Albo opisywanie jakis dennych historyjek przez 1000 stron :/ bez zadnej wartosci intelektualnej (lub bardzo zamaskowanej :D)

A co Towim zdaniem ma wartość intelektualną??
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Czytam książki, ale tylko te wysławione jak KOD DA VINCI, RING itp.
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
ja czytam ksiazki, czytam zwlaszcza w wakacje i ferie :p aktualna, ktorą czytam to "Bunt na okręcie" Hermana Wouk'a :D
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a mi mama czytała książki teraz jakoś już niechce [ciekawe czemu:p]
a tak sama od siebie to wmuszam w siebie lektury,
ale ostatnio nawet zaczęłam czytać książke :
"Elektronika w samochodzie" Antona Hernera :D
fajna ksiązeczka,a ile obrazków :p
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś nie czytałam książek i do dzis mam uraz. A to przez lektury, po prostu nie cierpie ich! Lecz teraz czytam te książki, które chce i bardzo lubie czytać. A do lektur sie zmuszam albo czytam opracowanie :p
 

mausi

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Lektury czytam wszsytkie, bo chcę je znać- to podstawowe dzieła literatury, które każdy człowiek powinien przeczytać. Po każdej lekturze czuję się... hmm... mądrzejsza? :D Proszę nie brać tego dosłownie, ale coś w tym jest.
Normalnie książki też czytam (te z poza kanonu), niestety w roku szkolnym rzadziej, ale czasem się udaje. uwielbiam książki! :)
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Jasne że lubię czytać książki. Mam ich sporo i większość o tematyce militarnej, technice uzbrojenia, broni palnej
i pojazdach militarnych :)
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
nie lubie czytac.. to takie nuudne, chociaz jest jedna rzecz ktora lubie czytac: etykietki na roznych pudelkach. bo ksiazki sa taaakie duugie
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
A ja lubię czytać... Wszystko od deski do deski ale przede wszsytkim cenie sobie twórczość S.Kinga... jestem niemalze zakochana w jego książkach :p
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
HAŁS
Ja nie lubie czytać lektur. Czytam to, co mi się podoba i to co chce. Jak trzeba lekture przeczytać, to oczywiście jaknajkrótsze streszczenie. Tyle! Te wszystkie badziewne lektury są naprawdę bez sensu...
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Uwielbiam czytać kryminały, thillery, sensacyjne, akcji, horrory, fantastykę.
Lekturę którą do końca przeczytałam to "Ania z Zielonego Wzgórza" :) i pierwszy tom krzyżaków bo potem już mi się znudziła :/
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
ja z lektur nie przeczytałam tylko "Ani z Zielonego Wzgórza". żeby książka mnie zaciekawiła, musi w niej występować jakiś chłopak i zwierze (najlepiej pies :p ) w "Ani..." jakoś tego nie znalazłam... ogólnie czytam fantastykę. za sobą mam wszystkie części Harry'ego Pottera ;) a najbardziej lubie "Eragona" Christophera Paoliniego. premiera kinowa 26 grudnia ;)
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Zdarzają się okresy gdy mam dość wszelkiej elektroniki i zaczynam czytać wszystko co mam w domu... pociągają mnie książki typu fantasy oraz kryminalne. Naprawdę czytanie książek to też rozrywka na wysokim poziomie i od czasu do czasu z tej rozrywki korzystam bardzo namiętnie ;)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Książki ja pochłaniam :D poza lekturami xP
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja raz mam pasję czytania (wtedy pochłaniam nawet po 2, 3 książki na tydzień) a raz mam okresy, gdzie nawet przez miesiąc potrafię niczego nie przeczytać. Ale ogólnie czytanie jest ok :)
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Nie cierpię książek. Jest w nich za dużo literek :lol: . Wolę sobie poczytać ściągi i opracowania (krótko i na temat :D ).
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
czytam :] ale tylko takie"z zycia wziete" żadnych romansideł oper mydlanych :p nie przepadam za fantasty ale niektóre moga byc :]
 
Do góry