Czytać między wierszami

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Czytać między wierszami - każdy chyba wie o co znaczy ale troszkę przytoczę czyli nie słuchać wszystkiego co ktoś mówi.
A ja mam takie pytanie jak to robić w stosunku do kobiet, bo tak słyszałem że powinno si robić w stosunku do kobiet żeby było w związku ok.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Jeśli chodzi o pierwsze zdanie to trochę ci się poplątało, jeśli chodzi o drugie to szczera prawda.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Napewnow związku będzie dobrze, jeżeli będziesz potrafił dostrzec to co kobieta chce przekazać, anwet jeśli nie mówi tego jasno i wyraźnie.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Dam ci przykład: kiedy kobieta mówi "nie wydaje ci się, że tu jest straszny nieporządek?", to z reguły nie pyta o twoją opinię, tylko ma na myśli "rusz du.pę i posprzątaj".
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Napewnow związku będzie dobrze, jeżeli będziesz potrafił dostrzec to co kobieta chce przekazać, anwet jeśli nie mówi tego jasno i wyraźnie.
Jak mam to zrozumieć jak ona nie mówi jasno i wyraźnie? Słucham jej dokładnie i nie przerywam jej w środku jej mysli.
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Dam ci przykład: kiedy kobieta mówi "nie wydaje ci się, że tu jest straszny nieporządek?", to z reguły nie pyta o twoją opinię, tylko ma na myśli "rusz du.pę i posprzątaj".
To jest dobry przykład i łatwy ale są takie że nie wiadomo czego chce np. jest gatka jest spoko a potem na drugi dzień tak jakby nie zależałoby jej na mnie albo coś chce ale ja nie wiem ( czy to gra, droczenie, zrobić żebym się bardziej starał).
Ja chyba nie potrafię poprostu czytać w ich myślach.

Trzeba ruszyć głową. Nie po to natura dała mózg, żeby czaszka była cięższa.
Łatwo powiedzieć. Może ty masz większą głowę ;)
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Łatwo powiedzieć. Może ty masz większą głowę ;)

Raczej kwestia praktyki w jej używaniu.

To jest dobry przykład i łatwy ale są takie że nie wiadomo czego chce np. jest gatka jest spoko a potem na drugi dzień tak jakby nie zależałoby jej na mnie albo coś chce ale ja nie wiem ( czy to gra, droczenie, zrobić żebym się bardziej starał).
Ja chyba nie potrafię poprostu czytać w ich myślach.

To już sam musisz wyczuć. Powtarzam kwestia praktyki. Patrz na uczucia kobiety na dłuższej przestrzeni czasu, to okażą się bardziej spójne.
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
a przecież początki są ciężkie bo jak na dłuższą metę to można poznać i się nauczyc ale na początek to chyba tak łatwo nie jest poznać.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Jak nie potrawisz odczytać z jej zachowania tego co ma na myśli to poprostu pytaj ją wprsot o co chdzi (znaczy wprost, ale tak delikatnie oczywiście :)) Tak chyba będzie najprościej.
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
próbowałem ale i tak czasami nic się nie dowiedzialem. A co do zachowania to chyba trudniej też odczytać jak np w internecie.
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
No nie wiem, w realu masz też mowę ciała, ton głosu itp.. Mnóstwo dodatkowych sygnałów do interpretacji
No tak masz racje ,a co z internetem, jak nie ma możliwości oglądania przez kamerkę, czy mikrofon?
 

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Problem wielu ludzi polega na tym, że szukają na siłę ukrytych znaczeń. Zwykle ludzie komunikują się dość prosto bez poddekstów etc. Według mnie te wszystkie próby zawoalowania różnych rzeczy wypadają na tyle marnie, że dość łatwo to wychwycić :) Czyli... nie ma się co wysilać na szukanie "KOCHAM CIĘ" w "chodźmy na lody"
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Chyba Ci się ostroo pomyliły pojęcia.

Czytać między wierszami to z pewnością nie znaczy nie słuchac wszystkiego...
Raczej słuchać wszystkeigo i wiedzieć coś nadto. Nie odbierać tego dosłownie. Nie zawsze, jak poprzednik wspominał [zapamiętam sobie tego Zbyszka z Bogdańca :p ] trzeba czytać pomiędzy wierszami, gdyż może okazać się to trefne. Taram.

Zresztą kobieta pokocha Cię takiego, jakim jestes i nie ma, mój Drogi, co stosowac się do takich rad...
 
Do góry