"Czysta krew" - czy oglądasz? Jaka postać jest Twoją ulubion

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Jako że zbliża się premiera 4 sezonu "Czystej Krwi" w polskim HBO, postanowiłam sprawdzić, czy na Forumowisku znajdę pasjonatów serialu o wampirach w Luzijanie ;D Oglądacie? Jaka postać jest Waszą najukochańszą :D ?

Założę się, że jeśli znajdą się tu fanki serialu, to 90% z nich odpowie, że ulubiona postać to Eric.

Moja - oczywiście... że Eric ;)

Kto da więcej :D ?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ja oglądam :) Faktycznie, lubię Erica. Na początku wolałam bardziej Billa, ale w 4 sezonie trochę się zmienił i mnie denerwował :p Podoba mi się też Lafayette, genialna postać, i Alcide. Natomiast jeśli chodzi o role kobiece, uwielbiam krzykliwą Ginger :D Rozwalają mnie jej wrzaski w chyba każdej scenie, w której występowała.
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Nie spodziewałem się niczego dobrego a i tak się zawiodłem... Szkoda, że HBO wydaje pieniądze na takie seriale.
 

omega6

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
grodzisk wlkp.
czysta krew jest super, w porównaniu z polskimi produkcjami. Jest przynajmniej coś innego i nowego, mnie np. nie pociąga takie monotonne granie roli przez aktorów z m jak miłośc, to jest absurd! a wracając do tematu, ulubione postacie to oczywiście eric, i pam:)
 

Katis

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
No co za pytanie, oczywiście że Eric :D ale lubię też Jasona ;)
 

CurlyKarolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
Właśnie, przez to, że ten serial jest taki inny, wręcz właśnie "absurdalny", tworzy wokół siebie pewną magię! Uwielbiam taką odsłonę wampirów, no i mój ulubieniec Eric - uwielbiam go, za całokształt. Ale tez bardzo lubię Jessicę... i całą resztę bandy (Sookie, Billa, Lafayetta)...ale nie lubie Tary!
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Kiedyś próbowałam oglądać, ale w połowie 2. sezonu przestałam, jakoś mnie nie wciągnął. Ale za to uwielbiam tę piosenkę, która leci na początku :D
 

Nysha

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
Widziałam kilka pierwszych odcinków i zrezygnowałam. Nie polubiłam aktorów, serial mnie nie wciągnął, a do tego zniesmaczył. Nie spodobał mi się i dziwi mnie tak wielkie grono fanów, ale wiadomo - o gustach się nie dyskutuje.
 
Do góry