Czysta cera...

Ewka_:)

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
z Wenus :)
Patrycja86 napisał:
Clean & Clear -polecam!Oczyszczajacy tonik przeciw wagrom.

ja tez to uzywam bardzo fajny jak na razie ;)

no wlasnie jak na razie.... po jakims tygodniu dostalam na niego uczulenie...brr // i co teraz? pewnie bede musiala isc do jakiegos dermatologa..ojjjc
 

szynszylka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
A ja używam kosmetyków z firmy EVELINE LABOLATORIES. Nie zadrogie, firma może nie tak popularna ale jak dla mnie super! wietny krem matujący. I jak dla mnie doskonałe, bo nietestowane na zwierzętach. A innych nie używam.
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
ja tez to uzywam bardzo fajny jak na razie

no wlasnie jak na razie.... po jakims tygodniu dostalam na niego uczulenie...brr // i co teraz? pewnie bede musiala isc do jakiegos dermatologa..ojjjc
Ja tez dostałam na niego uczulenie!
Ja myję twarz środkami dla nastolatek z Mincera
Delikatne, a skuteczne,.
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
moje kosmetyki są z firmy EVELINE laboratories - pure control S.O.S. na pryszcze i wagry :p żel/ tonik/ krem/ żel punktowy nie narzekam
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
mialam rozne serie te clean&clean i cala reszte under twenty wogole nie pomaga mi i teraz zakupilam sobie wersje tin tin jest tania dosyc i skuteczna pryszcze mi poznikaly a maseczka fajnie odswieza polecam!
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ja dlugo uzywalam maseczek z glinkami, teraz przeszlam na weglowe, bo lepiej oczyszczaly :) Od kad na rynku bielendy pojawily sie inne produkty z serii carbo detox to uzywam tez pasty myjacej 3w1 i dla mnie rewelka, kazdego dnia cera czysta, zmatowiona i promienna. Pasta mimo, ze jest ciemna to bardzo latwo sie zmywa z twarzy i wbrew pozorom nie brudzi :)
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
do pielęgnacji staram się wybierać produkty bez alkoholu w składzie, natomiast nakładam także serum carbon detox pod make up, bo działa oczyszczająco, z dalszej pielegnacji to raz-dwa razy w tygodniu maski z glinką np
 

ankaAwA

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2017
Posty
8
Punkty reakcji
0
Bardzo dobrą serię do cery problemowej ma Neutrogena: ciekawy produkt 2w1 (żel myjący + maska), peeling, tonik micelarny i standardowy żel do mycia twarzy.
Dokładnie oczyszczają a jednocześnie nie są podrażniające. Ceny też nie powalają, około 20 zł za pojedynczy kosmetyk z serii.
Z domowych metod polecam dodatkowo przemywanie naparem z mięty (o ile ktoś nie jest uczulony).
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
MalwaPiasek napisał:
Ja dlugo uzywalam maseczek z glinkami, teraz przeszlam na weglowe, bo lepiej oczyszczaly :) Od kad na rynku bielendy pojawily sie inne produkty z serii carbo detox to uzywam tez pasty myjacej 3w1 i dla mnie rewelka, kazdego dnia cera czysta, zmatowiona i promienna. Pasta mimo, ze jest ciemna to bardzo latwo sie zmywa z twarzy i wbrew pozorom nie brudzi :)
węglowe są ok, chociaż nie wiem czy nie lepszą sa maski detoksykujące silver detox czy blue detox, na promocjach w drogeriach można dorwać w bardzo niskich cenach
 
Do góry