czym imponują kobieta faceci którzy nie mają wyglądu są chudzi szczupli

K

Kamillll231

Guest
Witam. Chciałem się dowiedzieć co kobiety widzą w facetach którzy nie mają wyglądu stosownego, mają dużo pryszczy itp. Bo ostatnio to takie fajne laski widzę z takimi gościami za rękę chodzą i normalnie nie mogę na to patrzeć. Taka moda pewnie jest teraz czy co?
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Moda, oczywiście. Jednak jest to grupa ekskluzywna i należy spełniać restrykcyjne wymagania, choćby 'zawód syn'.

Będąc bardziej poważnym, wierzę, że miłość -nieistotne jaka - jest ślepa.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Nie mają wyglądu stosownego? Czyli jak powinni wyglądać? :D Facet z pryszczami wg ciebie nie może mieć dziewczyny? A laski mają chodzić tylko z napakowanymi typami z siłowni? Słaba perspektywa. Nie każdy patrzy tylko i wyłącznie na wygląd.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Kamil bulił kase na siłke przez rok , a teraz się ockną ,że to wcale konieczne nie było :D



Kamillll231 napisał:
p bo ostatnio ta takie fajne laski widze z takimi gosciami za reke chodzą
To kobieta jest płcią piękną , ma ładnie wyglądać (oczywiście nie tylko!) , cieszyć oko faceta.
U mężczyzn wygląd nie jest aż tak istotny , bo są ważniejsze inne cechy (wierność , dobre serducho, szczerość , odwaga, skromność itd.)



Kamillll231 napisał:
taka moda pewnie jest teraz czy co.
Poczytaj bravo to się dowiesz.
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
RainQueen napisał:
To kobieta jest płcią piękną , ma ładnie wyglądać (oczywiście nie tylko!) , cieszyć oko faceta.
Cieszy mnie to!

Życzę tylko sobie by to całe strojenie w piórka nie przybrało tylko i wyłącznie funkcji reprezentacyjnej.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Nuada napisał:
Życzę tylko sobie by to całe strojenie w piórka nie przybrało tylko i wyłącznie funkcji reprezentacyjnej.
A to już zależy tylko i wyłącznie od Was i od tego jaki sobie "egzemplarz" wybierzecie . :]
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
RainQueen napisał:
A to już zależy tylko i wyłącznie od Was i od tego jaki sobie "egzemplarz" wybierzecie .
Hola hola, zbyt wykwintnie to opisałaś. Gdzie miejsce na dramaturgie i nagłe zwroty akcji? Gdzie miejsce na pot, spermę, krew i łzy? Całą tę nieszczęśliwą miłość? Nieumyślnie zaburzyłaś tok ewolucji, bo chyba nie chcesz nam - troglodytom - oddać pola do manewru?

Więc jeszcze raz, kto ma decydujące słowo w kwestii wyboru idealnego egzemplarza? :szuka:
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Nuada napisał:
Gdzie miejsce na dramaturgie i nagłe zwroty akcji?
W serialach , ewentualnie przed okresem . xD



Nuada napisał:
Gdzie miejsce na pot, spermę, krew i łzy?
To, to najczęściej na wojnie.



Nuada napisał:
Całą tę nieszczęśliwą miłość?
Kop od życia chyba każdy musi przeżyć . Wbrew pozorom człowiek wychodzi z tego silniejszy, i wie, że życie to nie bajka.



Nuada napisał:
Nieumyślnie zaburzyłaś tok ewolucji, bo chyba nie chcesz nam - troglodytom - oddać pola do manewru?
Ależ skąd. Aczkolwiek jesteśmy tak rozgarnięci ,że możemy się dogadać , i trzeba znaleźć ten egzemplarz najbardziej pasujący do nas, głównie pod względem charakteru , osobowości.



Nuada napisał:
Więc jeszcze raz, kto ma decydujące słowo w kwestii wyboru idealnego egzemplarza? :szuka:
Obie strony na zasadzie "widziały gały co brały". :037:
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Jest kilka opcji dlaczego tak jest. Pierwsza jest taka, że dziewczyny często (tak mi się wydaje) gadają z tego typu chłopakami. Nie boją się mówić o swoich sekretach i osobistych problemach, bo mają pewność, że taki gość je nie wygada. Druga opcja jest taka, że takimi można łatwo manipulować. On będzie na każde jej zawołanie i spełni wszystkie zachcianki bez żadnego "ale". Po trzecie - chłopak ma kasę albo jest taki mądry, że dziewczyna zawczasu "inwestuje" w przyszłość. Czwartą opcją może być fakt, że tacy goście mają czasami większą odwagę zagadać niż Ci super hiper mega fajni chłopacy, którzy tylko w grupie są silni.
 
M

MacaN

Guest
Odnosząc się do tytułu - np. znajomością zasad ortografii.

Natomiast jeśli pogłębimy temat, to myślę, że intelektem, umiejętnością rozmowy, poczuciem humoru, itd.
 
S

Spamerski

Guest
Kamillll231 napisał:
Witam. Chciałem się dowiedzieć co kobiety widzą w facetach którzy nie mają wyglądu stosownego, mają dużo pryszczy itp. Bo ostatnio to takie fajne laski widzę z takimi gościami za rękę chodzą i normalnie nie mogę na to patrzeć. Taka moda pewnie jest teraz czy co?
Taka moda wzorem Zemsty frajerów. Jeśli - jak to określiłeś - fajna laska chodzi z takimi frajerami za rękę, to buduje sobie personal branding na facebooku, że niby to kieruje się wnętrzem i takie tam.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Po pierwsze w nocy wszystkie koty są czarne.
Po drugie wspomnienia upojnych nocy bywają równoznaczne z klapakami na oczach
A po trzecie pryszcze czy sadło nie występują u niektórych na mózgu i wtedy potrafią oni usposobić do siebie dobrze prawie każdego
 
Do góry