czy zaraz trzeba potępiać?

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
Moja koleżanka ma 19 lat i jest dziewicą. Ilekroć rozmawiamy zwierza mi się, że chciałaby mieć to w końcu za sobą i cieszyć się seksem. Wiem, że się masturbuje (jakoś się trzeba rozładować, nie ;)? ).
Sprawa wygląda tak- miała tylko jednego chłopaka (w wieku 17 lat), była z nim parę miesięcy, ale do pierwszego razu nie doszło. Po zerwaniu długo nic i tak aż do teraz. Chłopaków jak nie było tak nie ma, nie może znaleźć tego jedynego.
Gdy ktoś się dowiedział wyśmiał ją, że 19 lat i jeszcze dziewica...
Powiedzcie mi, czy to jest coś złego, że nie może znaleźć tego właściwego i czeka z pierwszym razem do spotkania go? Czy trzeba zaraz kogoś takiego potępiać i wyśmiewać się z niego?
Ja tego nie rozumiem <_<

---
kurde sorry, pomyliłam dział :D
miało być wyżej- prosiłabym o przeniesienie do "Sexi- wasze rozmowy i doświadczenia" :)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Ja nie widzę tu żadnego problemu. To że ma 19 lat i jest dziewicą o niczym złym nie świadczy. W dzisiejszych czasach to mało spotykane "zjawisko", to taka czarna perła i tyle. Może być tak, że ktoś Ją wyśmieje /mam na myśli faceta/, ale to wtedy świadczy tylko o tym człowieku, nie o Niej.


Ja nie potępiam.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Za moich czasów to mało która 19latka nie była już dziewicą :p
To żaden wstyd a raczej powód do zadowolenia. Nie ma się co spieszyć tylko dlatego, że inni się wyśmiewają.
Kij w oko wszystkim co kpią z tego a ona niech żyje wg własnych zasad ;) To jej życie i sprawa i nikt inny (a już napewno brak dojrzałości innych) nie powinien w nie w jakikolwiek sposób ingerować
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
przeciez nie ma w tym nic zlego
czego ona sie wstydzi
lepiej byc dziewica niz zrobic to z kim popadnie :]

powinna byc dumna
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
tak samo jej tłumaczę, że to żaden wstyd, a ona, że dłużej tego nie wytrzyma :/ i zadaje po raz kolejny pytanie, co z nią jest nie tak
 

władcydobroci

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
240
Punkty reakcji
1
Powinna się wstydzić owszem. Dziwię się jeżeli jeszcze potrafi spojrzeć na siebie w lustrze. Powinna sie wstydzić ale tego że patrzy na opinię innych. Na opinię tych którzy nie szanują tego co piękne. Wstydem dla niej będzie gdy odda się pierwszemu lepszemu przybłędzie który będzie chciał tylko jednego. To będzie wstyd. Czy ulegnie takiemu który potrafi tylko powiedzieć coś miłego zrobić swoje i zostawić? Albo być tylko dla tego że ONA teraz chce?
Teraz taka dziewczyna jak ona to jak najcenniejsze złoto.

Niech nie psuje tego co piękne i wytrwa a swojemu wybrankowi którego będzie kochała odda to co będzie posiadała. Odda to czego nikomu nie oddała. Siebie całą w pełnej okazałości.

A to że ma tyle lat i nie postąpiła jak szeregi 14-latek - chylę przed nią czoło z całym szacunkiem.

Tylko niech tego nie zepsuje.
 

Lonnger

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
dzięki Wam bardzo, może to doda jej otuchy i odgoni od czarnych myśli :)

Czarne myśli? Dziewictwo jest największą cnotą jaką posiada kobieta, jeżeli chce ją stracić to z facetem którego będzie kochać, a on będzie kochać ją.

Czemu teraz wszystkim się przestawiły wartości?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
też tego nie rozumiem

pogadaj z nią i powiedz, że są faceci, którzy dziewicę uwazaja za największy skarb
może pokaż jej ten temat ;)
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
pokazałam :)
jej reakcja była zadowalająca ^_^
dzięki, że pomogliście :] , zacznie się kobiecina cieszyć życiem :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no to bardzo sie ciesze w takim razie
na prawde szkoda zeby dziewczyna czuła się przez to inna a przede wszytskim gorsza, jak tak nie jest! :)
 

Lonnger

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
I jedna kobieta weselsza z powodu, że jest dziewicą :D i nie będzie próbować uprawiać seksu z pierwszym lepszym... radujmy się :yahoo: :klaszcz: :D
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
tylko się cieszyć.
cnota jest najpiękniejszą cechą, jaką kobieta może mieć.
niech czeka na tego ukochanego. dla niego bedzie tonajwiekszy dar :)
 
Do góry