Czy Zależy Jej Na Mnie

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja rozumiem Cie ze nie chcesz z nia juz rozmawiac... przeczytalam prawie wszystkie twoje rozmowy z nia i .... hmm... wiem ze i tak jest Ci ciezko,ale nie ma sensu ten zwiazek... moze ona naprawde cos czuje do Ciebie,ale niestety to jakby pamietala tylko o Tobie po imprezce jak juz nie ma z kim pogadac i sie pobawiac... hmm.. moze ja mloda jeszcze jestem ,ale dla mnie zwiazek polega na wzajemnym dawaniu wiary w to ,co łaczy dwoje ludzi...a ona tutaj daje do zrozumienia,ze wazniejsza jest zabawa od Ciebie... a tak nie powinno byc... :( :( :( sprobuj z nia postapic tak samo a wtedy moze cos zrozumie...mam do Ciebie jeszcze prosbe... moglbys sie wypowiedziec na moj maly problemik??? jesli tak to wielkie THX dla Ciebie :) 3maj sie ...
 

Darkstar

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
319
Punkty reakcji
0
Zadzwoniła do mnie i Mówi: Chciałam Ci Przypomniec ze Cie Kocham ... hyhh Normalnie nie chce mi sie wieżyć w to że te słowo wypowwiedziala , chyba jej przeszło ... ale ja zdania nie zmieniam ... a Ja Mówie ze takie sparwy załatwia się na żywo ... Ona: No to kiedy ... a Ja: Nie wiem ... cisza Nie wiem ... i Ona: No to sie zapytaj kogoś i mi powiesh ... Przegiecie :| ...

Szczerze...Brak mi słów.Zatkało mnie,bo znam skąd inąd tego typu teksty.Wypisz,wymaluj moja była :/

Już jest po imprezkach i nagle przypomniało się jej,że ma chłopaka czy tak? Żadnego przepraszam ani nic... <_< Po pierwsze to od kiedy takie sprawy załatwia się za pośrednictwem operatora sieci komórkowej,bądź Telekomunikacji Polskiej S.A... ????? To ona była nie w porządku i jej obowiązkiem jest wyciągnąć do Ciebie rękę.Jeśli już decyduje się załatwiać to przez telefon,to sama powinna ustalić w tej sytuscji czas i miejsce spotkania.Powinna zadzwonić i powiedzieć: "Chcę się z Tobą spotkać tu i tu,o tej godzinie i z Tobą porozmawiać,przyjdź proszę". Ona w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego,że jest w swoich wypowiedziach po prostu bezczelna.Ona nie jest w tym momencie absolutnie w pozycji,żeby się tak szarogęsić..."No to się zapytaj kogoś i mi powiesz" Przepraszam,ale co to w ogóle ma znaczyć??? :( Bardzo mi przykro za to,co teraz napiszę,ale uważam,że powinieneś olać tą dziewczynę.Dla własnego dobra.

Nie wiem jak Ty to widzisz,ale dla mnie ona Cię po prostu nie szanuje.Traktuje Cię jak zero.Nie daj się.Nie pozwól sobie na to.Nie zasługujesz na to,żeby ktoś Cię tak traktował.

Po prostu krótko: Uważam, że albo wóz,albo przewóz.Albo ona nauczy się traktować Cię jak partnera,jak RÓWNY z RÓWNYM i przestanie traktować Cię z góry, albo trzeba obejrzeć się za kimś innym.Bo lepsza od Ciebie się nie urodziła.A Ty Przyjacielu,szanuj sam siebie,jeśli ktoś nie potrafi szanować Ciebie.Miej przede wszystkim szacunek do samego siebie.

Trzymaj się! :eek:k:
 

CUT4X

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Jej Mama Pisze do Mnie Ciągle na GG i mówi że ja gnebi takie pytanie ? Co sie stalo miedzy wami , nie odwiedzasz jush nas , statusy pozmienialy sie o 180 stopni ... a Ja Mówie: Nic Nic ... a jej Mama: widzę, że cos bo u Mojej Córki to raczej niespotykane zeby chodziła smutna i zamyślona ? ... Nie Chce o Tym Mówić ... i Zamilkłem ... Ona: ale ok skoro Ty tez nie chcesz mówić uszanuje to. Tylko tyle miałem do powiedzenia jej ... i wiecej nie powiem ... Boshee niech mi dadzą spokój ...
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jej Mama Pisze do Mnie Ciągle na GG i mówi że ja gnebi takie pytanie ? Co sie stalo miedzy wami , nie odwiedzasz jush nas , statusy pozmienialy sie o 180 stopni ... a Ja Mówie: Nic Nic ... a jej Mama: widzę, że cos bo u Mojej Córki to raczej niespotykane zeby chodziła smutna i zamyślona ? ... Nie Chce o Tym Mówić ... i Zamilkłem ... Ona: ale ok skoro Ty tez nie chcesz mówić uszanuje to. Tylko tyle miałem do powiedzenia jej ... i wiecej nie powiem ... Boshee niech mi dadzą spokój ...

Ech, to jest wlasnie to, czego nie znosze :/ Gdybym, nie daj Boze, rozstala sie z chlopakiem, moja matka by mnie zameczyla :/ Zreszta, ona chyba w ogole nie lubi mojego chlopaka, wiec jeszcze nie raz slyszlabym z jej ust "a nie mowilam?" :/
 

CUT4X

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Bo jej rodzice mnie bardzo Polubili , Byłem Mily Dla Nich , wogóle Grzeczny i Wszystko co Dobre ... i teraz coś im chodzi po głowie i nie wiem co chcą zdziałać w tym momencie ... ja się nie dam Stawiam na Swojim i Trzymam się swojego zdania.
 

Darkstar

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
319
Punkty reakcji
0
A powiedz CUT4X czy Ty liczysz jeszcze na to,że ta dziewczyna cokolwiek zrozumie i przyzna się do błędu? Czy definitywnie już Ją skreśliłeś? Chyba już masz dosyć tego wszystkiego.

Mnie osobiście ten zaszczyt nie "kopnął",ale co jeśli Ona przyjdzie do Ciebie i zacznie Cię przepraszać,przekonana,że wie iż to Ona źle zrobiła i przyzna Ci rację?

Co do rodziców,to właśnie dokładnie to miałem na myśli pisząc,że lepiej będzie jak trafisz na nich niż na Nią oddając rzeczy.
Taka reakcja rodziców była do przewidzenia.Tym bardziej jeśli Cię lubią,to będą chcieli przeprowadzić śledztwo.
Mozesz być pewien,zę będą trzymali twoją stronę,a jeśli jeszcze przypadkiem wypytają córkę o co dokładnie poszło.To zakładając,że im nie skłamie już wygrałeś....

Ech, to jest wlasnie to, czego nie znosze :/ Gdybym, nie daj Boze, rozstala sie z chlopakiem, moja matka by mnie zameczyla :/ Zreszta, ona chyba w ogole nie lubi mojego chlopaka, wiec jeszcze nie raz slyszlabym z jej ust "a nie mowilam?" :/

Hehehe :D No to jest właśnie to na co liczyłem przy okazji tego konkretnego przypadku.

Wybacz,ale w miłości jak i na wojnie nie ma sentymentów :sexy: Każdy sposób jest dobry :D
 

CUT4X

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Skresliłem ... i To grubym Skresleniem ...
Wieżysz w to ze przyjdzie bo aj nie .. ale może cos jej uderzyć i moze to zrobic ... i co aj bym wtedy zrobił ... Przecież nie wygonie , napewno wystarczyło by Pare słowek do powiedzenia: Wiesz , Nie Mam Czasu. hmmm ...
 

Darkstar

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
319
Punkty reakcji
0
Tak tylko zapytałem...

Wiesz... pamiętaj o tym,że każdy człowiek jest inny i nigdy nie wiadomo kiedy coś do niego dotrze i coś zrozumie.Jesli w ogole do czegokolwiek takiego dojdzie musisz być przygotowany na to,że nagle decyzja o całym tym zwiazku i tym,co dalej z tym zrobić będzie w twoich rękach.Musisz dobrze przemyśleć,co w takiej sytuacji zrobić.Osobiście uważam,żę nie przyjdzie do Ciebie,bo jej duma na to nie pozwoli.Jest zbyt uparta i zbyt dumna.Nie zmieni sie tak od razu.

Ale nigdy nie wiadomo.Pamietaj o tym,że jesli do tego dojdzie i przyjdzie skruszona,warto spróbować jej wybaczyć.Bo przecież Tobie też nie chodzi o to,żeby jej nienawidzić,ale o to,by coś wreszcie zrozumiała.

Postępuj ostrożnie i przemyśl wszystko 2 razy,abyś przypadkiem czegoś nie żałował potem.A tego póki co nie możesz być pewnym.
Trzymaj sie :eek:k:
 

slonko21

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
wrocław
Ja uwazam ze powinnes ja olac, nie zasluguje na Ciebie i to ona straci na tym nie TY... na serio...rzadko ostatnio tu bywam ale pamietam i pisz jak co na pewno cos poradze POZDRAWIAM i TRZYMAJ SIE :)
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Teraz to Ty też jej sprawiasz ból, chciała się z tobą umówić, a ty zbyłeś ją krótkim nie wiem..Co ci miała odpowiedzieć? Też bym tak odpowiedziała na jej miejscu.... Niby Tobie to sprawia ból, a zachowujesz sie strasznie ozięble. To ,że masz swoje zdanie ok, ale trzymasz się go tak jakby od tego zależało Twoje życie.
Jeśli na prawdę Ci zależy na tym związku to powinieneś się z nią umówić i pogadać, co Ci na sercu leży i takie tam... a mi się wydaje,ze bardziej dla ciebie liczy się w tej chwili utrzymanie pozycji, niż utrzymanie dobrych kontaktów z tą dziewczyną (nawet jako przyjaciele) poza tym pamiętaj, że ona też ma uczucia...
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Nie obraż sie CUT4X ale mi sie zdaje jedno że ona nie dorosła do związku. Bo jak by tak naprawde kochała i chciała być z Tobą to nie poszedła by na te 18-stki tylko by chciała być w kazdej chwli wolniej z Tobą!! Może kiedys z tego wyrosnie i bedzie wiedziała czym tak naprawde jest miłość!! Pozdrwiam 3mam Kciuki zeby było dobrze:) Powodzinia
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
po przeczytaniu tego postu i kilku wypowiedzi..
Doszlam do wniosku ze dziewczyna sama nie wie
co oznacza slowo: Kocham Cie
Jesli jest sie w zwiazku panuja pewne zobowiazania
wobec połówki.. Wcale sie nie dziwie ze jest Ci smutno
Dla mnie jaka kolwiek impreza bez mojego chlopaka
jest do bani :mruga: wiadomo ze czasem kazdy z nas
idzie sobie gdzies osobno normalka.. Ale zeby moj chlopak
dostal zaproszenie na 18stke i poszedl tam sam nie
no przegiecie. Tylko ze pomyslalam czy jej towarzystwo
z 18stek Cie lubi? Bo jesli nie to moze chciala uniknac
przykrych sytuacji? W sumie nie wiem po co ja bronie
bo skreslila tez zwiazek brakiem szczerosci wobec Ciebie
a swojej mamie powinna powiedziec jak jest a nie udawac
nieszczesliwa krolewne.. Zwiazek bez zaufania i szczerosci
nie moze byc udany.. Wiec jesli ona tego nie zrozumie
nawet nie masz sie po co meczyc.. Ale mozesz jej teraz
pokazac to samo.. Chodzic z kumplami balowac, zlewac
ja moze wtedy cos do niej dotrze i wyjasni Ci cala sytuacje
Jesli nie... nie masz innego wyjscia trzeba zrezygnowac
Jaki macie staż
pozdrawiam
 
Do góry