czy wy też macie ochote na krew

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Gdy masz ochotę na krew spróbuj sobie zająć czas czymś innym, np. wyjdź z domu, do ludzi. Kiedyś jak się skaleczyłam to próbowałam smaku krwi, i jak większość - nie wiem, co w niej lubisz. Kiedyś czytałam o różnych dziwnych nawykach żywieniowych - może cierpisz na jeden z nich? Jeśli jednak to będzie się nasilać, to lepiej komuś powiedz.
 

Arionet

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
To może być choroba. Nie jestem pewien, ale chyba nazywa się sanguinarianizm. Według wikipedii jest to "psychosomatyczne uzależnienie od ludzkiej krwi". Nie wiem, czy da się to leczyć.
 

Kass17

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nieważne gdzie, ważne z kim xp
Mam koleżankę, która zawsze gdy się skaleczy pije swoją krew. Mówi, że to lubi. To trochę obrzydliwe. Jak widzisz nie jesteś sam. Tylko, że ona nie okalecza się, aby pic krew. Robi to tylko, kiedy ma hmmm.. okazję.
 

Sadayoshi

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
330
Punkty reakcji
8
Miasto
Ponyville
W sumie krew nie jest taka zła - przy jakiś niewielkich ranach np. na palcu lub w ustach też ją piję. Choć właściwie "piję" to za dużo powiedziane, w rzeczywistości jest to max kilka kropel.

Może twoje rozsmakowanie w krwi wynika z... niedoborów jakiś witamin/mikroelementów ? Organizm może po prostu uznać, że nie może sobie pozwolić na marnotrawstwo. Zrób sobie badania... krwi (a jakże :])
 

Neithan2

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
174
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Picie swojej własnej krwi? hmm nigdy nie próbowałem ale to lekko chore
 

psiaken

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Póki nie masz ochoty na cudzą krew to możesz być spokojna.
 

paula23107

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2009
Posty
135
Punkty reakcji
3
Miasto
Domek ;P
J arowniez znam takie osoby.
Kazdy ma inne zachcianki, myśle, ze to ci minie, a jesli rzeczywiscie nie bedziesz potrafiła nad tym zapanowac,
to jedyne wyjscie - LEKARZ.
Pozdrawiam.! ;)
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Kolego! Gdzieś czytałem o tym,że są ludzie ,którzy piją własną krew na skutek niedoboru czegoś. Ja na Twoim miejscu poszedłbym do lekarza
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
To może być niedobór żelaza.
Nie wiem dlaczego potępiacie jej/jego zachowanie.
To zupełnie normalne.
Niektórzy lubią smak krwi. Gusta są różne.
Ja np lubię, zawsze piję jak się skaleczę, zresztą to chyba jest zdrowe.
 

Gentlewoman

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
2
Moda na wampiry cię dopadła:) Żałuje tylko ze ludzie z fajnej ksiazki zrobili czysta komercje... Teraz aż wstyd sie przyznać ze sie ja lubi :/
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
po pierwsze to nie czytałam zmierzchu bo to jest głupie po drugie ja prawie wogule nie odlądam horrorów bo są nudne a po trzecie Wampirem Sang nie zostane bo tak jak powiedziałaś to kretynizm

a to co Ty robisz to może nie jest głupie, nudne i nie jest kretynizmem? ; D

wnioskuję, że jesteś w gimnazjalnym wieku (o ile koniec podstawówki, bo różnie bywa z tą młodzieżą) i brak Ci zajęć... jesteś dziewczyną (kobietą) nie wstyd Ci, że będziesz mieć rany, i później ślady po nich, dbaj o siebie, swój wygląd i zdrowie, w tym przypadku psychiczne, bo stopniowo to możesz popaść w nałóg, a wtedy będzie już nieciekawie...
 

La Guaje

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
Zawiercie, Śląsk
WTF?

Co ja czytam...
Nie spotkałam się jeszcze z kimś, kto lubiłby swoją krew.
Porozmawiaj o tym z kimś zaufanym, nie tylko wśród nas na forum.
Idź do psychologa lub psychoterapeuty, może oni powiedzą Ci jak z tym 'walczyć'
Chyba że, jak mówili poprzednicy masz jakieś niedobory.
Może po prostu to lubisz. Ok ok, tylko z głową, umiarem i nie wpadnij w nałóg, hehe :D

Nie wiem...
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
Myślę, że ten nieco perwersyjny temat powinien był zostać założony w dziale "zdrowie" lub "psychologia", gdyż związku z filozofią tu raczej nie widać. 
Chętnym do dalszego drążenia tego tematu proponuję książkę Christophera Moore pt. "Krwiopijcy" z jednoczesnym wyjaśnieniem, że sam jej nie czytałem oraz nie planuję tego w przyszłości.   ;)
 

Ayla

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
A spróbowałabyś przepraszam, swej krwi menstruacyjnej?
Jeśli nie, to nie martw się, nie popadasz w chorobę. ;D
 
Do góry