czy wy też macie ochote na krew

laracroft

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
kurde nie wiem co sie ze mną dzieje ostatnio coraz częściej am ochote na ludzką krew wy też tak macie raz to miałam taką ochote że wziełam i rozdrapałam rane co sobie nie dawno zrobiłam i zaczełam pić swoją krew i teraz też mam ochote ale nie mam juz ran bo sie zagoiły :(
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ale chęci co by na ludzi się rzucać to nie masz :D ?

Na serio, zastanów się czy faktycznie masz taką ochotę czy sobie po prostu wkręcasz. Picie krwi jest postrzegane jako niemoralne, a często to co zakazane jest przyciągające.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Za dużo filmów oglądasz :) Kiedyś spróbowałem swojej krwi przy okazji rany, która zrobiłem sobie przez przypadek (wypieprzając się na rowerze :D ) i muszę powiedzieć że nie ma w jej smaku nic specjalnie pociągającego.
 

clarice

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Żory
Ja też próbowałam i mnie również ten metaliczny smak jakos nie pociąga. Myśle, że wkręcasz, a jesli nie to pij ile chcesz - ale swoją! :mruga:
 

laracroft

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
nie wiem ale ja sobie tego nie wmawiam poprostu mam taką chęć i pije ją niby nie ma w niej nic specjalnego ale mi strasznie smakuje wczoraj rozciełam sobie palca i piłam swoją krew a dziś znowu mi sie chce i co mam zrobić znowu rozciąć sobie coś ta chęć jest tak silna że poprostu nie moge
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Wampirek? ;) Też tak mam, ale bardzo rzadko. Być może za dużo horrorów..
 

laracroft

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja oglądam bardzo mało horrorów jakoś nie przepadam ale wampir to raczej nie jestem choc jak widze krew to mam ochote ją wypić ale mam silną wole więc umiem sie powstrzymać i piję tylko swoją
 

clarice

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Żory
Fe! Bishop986 ma rację, lepiej idz do lekarza, zeby to nie zaszlo za daleko. <_<
 

laracroft

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
za daleko?! przecierz chyba nie myślicie że będę się żucać na ludzi i pic ich krew a co powiem lekarzowi mam ochote na krew? to by było dziwne jeszcze mnie do psychologa wyśle
 

babieh

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Zabrze
hmmm znam takie osoby.I
I jeżeli naprawde tak jest to nic strasznego_Ochota na ludzką krew.
Ludzie się z tym rodzą. wampiryzm. ;)
 

clarice

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Żory
Ale LaraxD powiedziala,ze specjalnie rozdrapuje rany zeby napic sie swojej krwi, sory bardzo, ale to nie jest zbyt normalne. Nie sugerowalam Ci ze zaczniesz się rzucac na ludzi, chodzilo mi raczej o to, ze mozesz przez to robic sobie krzywde.
 

laracroft

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
eee krzywdy to raczej nie jak mam ochote to sobie rane rozdrapuje i mam ale potem oczywiście to czyszcze woda utleniona i zaklejam nic wielkiego a jak myślicie mam powiedzieć rodzicom pewnie by mnie wyśmiali powiedzieli że sobie coś ubzdurałam
 

clarice

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Żory
Jesli uwazasz, ze to cos naprawde powaznego to lepiej im powiedz, chyba ze uwazasz ze sama dasz sobie z tym rade
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
czytałaś serię "Zmierzchu", tak? :D eh ta dzisiejsza młodzież...taka podatna...
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Obrzydliwe to jest. Człowieku, ogarnij się i skończ oglądać horrory. To nie działa dobrze na Twoją psychikę.
 

Marzena Grunau

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z wielkopolski
To, że ma się na coś ochotę wcale nie oznacza, że trzeba to robić.
Picie krwi jest nie etyczne i w ogóle bez sensu. Zastanów się po co miał byś to robić. Bo tak?
 

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Obgryzaj zardzewiałe rury to ten sam smak o_0 Może odrazu zostaniesz Wampirem Sang ^^ Dla mnie to kretynizm, ale nie moja sprawa czyjeś upodobania seksualne.
 

laracroft

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
po pierwsze to nie czytałam zmierzchu bo to jest głupie po drugie ja prawie wogule nie odlądam horrorów bo są nudne a po trzecie Wampirem Sang nie zostane bo tak jak powiedziałaś to kretynizm
 
Do góry