Czy wogóle da się taką poderwać ?

N

Nieprzenikniona

Guest
Może niepotrzebnie Cię zaatakowałam . Ale jestem wyczulona na takie zachowanie . Mówisz, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Poniekąd masz rację. Niektóre kobiety same wskakują facetom do łóżka, nie tracąc czasu na podchody. Pewnie w oczach facetów takie kobiety są szmatami, więc można je traktować instrumentalnie. Może jest tak, że one poprzez seks choć przez chwile czują się kochane. A może to jest wina wychowania lub jego braku. Gdybać można, ale powodów może być mnóstwo. Warto mieć jakieś swoje zasady moralne. To, że jesteś facetem w niczym nie usprawiedliwia Cię. Ty też powinieneś żyć wedle ustalonych zasad.
 

tylkoniety

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
przystań Abellarda
Ok Nieprzenikniona, przeprosiny przyjęte. Nie wiem wg jakich zasad moralnych Ty żyjesz i szczerze mówiąc, niespecjalnie mnie to interesuje. Zdaje się że bardzo różnią się od moich zasad, pomimo to zupełnie nie mam ciśnienia aby mówić Ci czy wg czego powinnaś żyć. No chyba że będziesz nalegać, to pomyślę :lol:

Pewien człowiek, którego ogromnie szanuję i uważam za swojego mentora, powiedział kiedyś w wywiadzie: .... nie ma znaczenia na ile poznajesz kobietę, jedną noc czy dłużej. Jesteś odpowiedzialny za to jak ona czuje się w Twojej obecności. Jeśli postanowisz zakończyć znajomość, pamiętaj abyś zawsze zostawił ją w lepszym stanie emocjonalnym niż zastałeś.
 
Do góry