Czy wierzycie w to,że pierwsza miłość bedzię tą ostatnią?

Martullka16

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Czy macie kogoś mimo młodego wieku i wiecie że z tą osobą chcecie dzielić życie?
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Szczera krótka odpowiedź: nie wierzę w miłość do końca życia, a już na pewno nie była by to ta pierwsza
 

marcus1990

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Tak. Znalazłem i wiedziałem, że będę z nią. Poznałem ją przez gg no i po spotkaniu byłem już pewien, że to ta jedyna :). Coś zaiskrzyło(mam nadzieje, że wiecie o co chodzi). Wtedy miąłem 19 lat, a ona 17. Mimo tak młodego wieku jesteśmy szczęśliwi już ponad rok i nic nie zapowiada, że się rozstaniemy. Mamy już plany na przyszłość. Znam wiele takich osób, są ze sobą od 16 roku życia i mają staż po 2 lata i nic nie zapowiada rozstania. To jest jak najbardziej możliwe ;)

Pozdrawiam :)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
Wierzę.
Moja pierwsza, taka prawdziwa... ostatnią pewnie nie będzie, ale jest miłością na całe życie, a przynajmniej mam taką nadzieję.
Mój pan Idealny zginął w wypadku samochodowym. I jako Idealny na zawsze pozostanie w mojej pamięci... A miłość do niego nie ma prawa się skończyć. Nigdy.
 

Martullka16

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Wzruszyło mnie to :( Bardzo Ci współczuję... Trzymaj się:*
 

93natalie

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nie wierze w takie rzeczy jak 'pierwsza milosc'. Dla mnie to nie jest logiczne:p Chociaż zalezy w jakim wieku ta milość. Bo w wieku 11-16 to taka lipna raczej jeszcze:p Ale chyba zależy od ludzi, kiedy tak sami w sobie czują sie dorosle na takie rzeczy ;] osoboscie sie tak nie czuje:pP Na takie cos to kiedys jeszcze czas przyjdzie tam, po co sie teraz takimi :cenzura:ami przejmowac:p Wiesz co, jak masz ten stan zakochania, to najczesciej wmawiasz sobie 'cale zycie i dluzej' i najczesciej okazuja sie to prawda, nie?:p Pf.;p
 

thingspyrka

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
Taką miłość po prostu będziemy pamiętać.
Bardzo długo . ale nie jest ona na zawsze tylko w naszych wspomnieniach.
Dla tych którym się udało to fizycznie Gratuluje.
 
G

germanistka89

Guest
Z tym jest różnie,
zalezy w jakim wieku przezywasz te 1 najlepsza miłosć :p
jak masz 16-17 lat to raczej sie nie uda :p chociaz sa wyjatki, ale chyba jedna na milion :p
a jak jestescie stari to i już myslicie inaczej , jestescie madrzejsi - wiec kto wie :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
1 nie ten dział, przenosze
2 pytanie czy poprzednie miłostki to były naprawdę miłością?
 

Nimrodel

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja tam wierze :) liczę na to że mi się uda i moja miłość przetrwa.

Moja koleżanka jest z chłopakiem od 5klasy podstawówki- poszła w tym roku na studia.
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Ja jestem zakochana po uszy. Po raz pierwszy w życiu. Stan ten trzyma się już od prawie dwóch lat i myślę, że się długo nie zmieni. Planuję z nim być do końca życia. I on też tego chce. Żyć nie umierać! :D
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Planuję z nim być do końca życia.
Hehe od planów do realizacji daleka droga, ale powodzenia ;)
Ja swoją drogą wierzę w pierwszą i ostatnią miłość, lecz jest to raczej rzadko spotykane...
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bielsko-Biała
z tego co slyszalem to pierwszej misloci nigdy sie nie zapomina!!!

Mysle ze jest to mozliwe, czemu nie? chociaz moim zdaniem taka milosc nie ma szans.... owszem jak tutaj pisza rok, moze dwa przy dobrych wiatrach moze i trzy ale z pierwsza dziewczyna/ chlopakiem ktorego sie pozna do konca zycia?! Mysle ze raczej przejdzie takie cos a jesli nawet bedzie trwalo to po pewnym czasie sie znudzi!!!

Zreszta nie wiem jak to jest jeszcze osobiscie nie znalazlem tej jedynej wiec trudno mi okreslic czy taka milosc moze przetrwac!!
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bielsko-Biała
hehe Narcyza masz racje :sexy:
tez dobrze znam to uczucie po rozstaniu i ja teraz powiedzialem sobie dojsc... mialem dziewczyne bylismy razem sporo czasu i nie powiem dluuuuugoooo cierpialem po jej stracie (od razu mowie faceci tez maja uczucia).... teraz czekam na ta jedyna jesli okaze sie ze taka nie istnieje to trudno hehe:)
 

-=OCB=-

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z brzucha.
Miłość nie jedno ma imię, jak ktoś mądry to wspomniał, dlatego wszystko może się wydarzyć, to zależy od zbyt wielu współczynników na których się nie znam, tylko wiem że są ;p

Co do tematu, wierzę, bo przecież wszystko może się zdarzyć ;]
 
Do góry