Czy wierzycie w swoje sny ?

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
zresztą...nie dawno mi się śniło ^^ że z kumplem wbiegamy szybko do tramwaju...i kiedy drzwi się zamykały my wyskoczyliśmy...odwracamy się...a nasze ciała zostały :D tak jak zombie stały, ślina ciekła...a my się śmialiśmy i poszliśmy dalej...
i jak w sny uwierzyć? :D
Nie, to nie jeden powód, że nie wierze w sny...
 

nitusia

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocek;)
hehe jakbym wierzyła w sny to łohoho nie chciałabym, zeby sie sprawdzały bo ja mam jakieś nienormalne sny haha, kiedys mi sie śniło, ze sama sobie wpakowałam nóz w brzuszek, oo albo mojej babci, że byłam w ciąży z moim chrzestnym no po prostu śmiech na sali hahaha :p no wiec rozumiecie czemu ja w nie nie wierze i nie chce, zeby sie spełnialy hehe :) :)
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
w swoje nie wierzę ...
chociaż czasem to sama nie wiem ...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
mi się snił mój ślub z moim chłopakiem
i jeszcze się mamy pytałam na który palec zakłąda się obrączkę :D
 

Tunrida

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Bardzo lubię śnić, wierzę w swoje sny, i zawsze jestem pod wrażeniem kazdego snu :D
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Wiekszosci snow nie pamietam,wiec w nie nie wierze,tylko ostatnio snia mi sie glupoty. Nie wierze w sny! Tak samo jak nie wierze w czarnego kota,lusterko i drabine <_<
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja tam nie wierze, i matka mnie zawsze wkurzała jak mi tłumaczyła znaczenia moich snów, już jej teraz nie opowiadam, a ostatnio jakos nic nie pamiętam co mi sie sni.....
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
nie wierze ze sny sie moga spelnic... ale fajnie by bylo gdyby sie spelnialy......... :) a ale tylko te fajne.............
 

Gandzia666

Zbanowany
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
33
generalnie to nie,chociaż fajnie by było,jakby to była prawda,chociaż muszę się przyzanć,że parę razy miewałam prorocze sny,szkoda,że nie było w nich nic wesołego :(
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja niewierze i wolałbym nie wierzyć dalej w swoje sny bo są tak głupie i bez sensu, że gdyby zaczęły się sprawdzać to byśmy latali, albo pływali statkami po ulicach :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
W swoich snach trzeba się doszukać tego co może się spełnić.

Kiedyś miałam sen który się spełnił:
Stałam przed swoim blokiem i trzymałam psa, na przeciwko była ulica i wiedziałam, że kiedy go puszczę przejedzie go auto. Trzymała go tak i trzymałam aż w końcu puściłam bo wiedziałam, że wiecznie tak trzymać go nie będę. Kiedy szedł w stronę ulicy ja stałam i patrzałam a z góry słyszałam męski głos, który mówił mi:
- widzisz? to jest przestoga.
Kiedy się obudziłam całej rodzince opowiadałam o tym śnie i mówiłam, żeby uważali na psa jak z nim wychodzą.
Minęło 5 dni od tego snu, wracałam ze szkoły i podeszła do mnie kumpela i mówi:
- Karina, wiesz co się stało?
Okazało się, że auto potrąciło mojego psa. Cała rodzinka pojechała z nim do weterynarza a na czekałam aż przyjadą. Na szczęście był tylko mocno potłuczony, nie umiał chodzić na tylnie łapy ale nie miał złamań ani pęknięć. Po miesiącu wrócił do siebie.
Wiem za to jedno- sen się sprawdził w zupełności, bo potrąciło go auto nawet na tej samej ulicy.

Nie ważne czy będziecie wierzyć czy nie, moja rodzina wierzy jak i znajomi.
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Kurcze sny mi się snią a potem zawsze się coś dzieje... tylko że ja nie umiem odczytać snu ;/ I w sumie jak mi się coś śni to wiem że coś się wydarzy <lol>
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
W niektóre wierze, ale niektóre sa tak apsurdalne ze ludzkie pojecie to przechodzi
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
problem jest w tym ze jak estaje to ich nie pamietam ale jak juz zapamietalam to sprawdzam w senniku ale czy wierze to raczej nie czytam z ciekaowsci :)
 
Do góry