Czy wierzycie w miłość?

nfk

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Witam Wszystkich

Jak w\w wierzycie w miłość?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jestem szczęśliwie zakochanym człowiekiem, owszem wierze.
 

acrz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
42
wiara podobno czyni cuda
wiec warto w miłosc wierzyć
a nóz widelec sie uda
:)
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Może i jest..na pewno, ale osobiście tego uczucia nie praktykowałem, więc nie będę spekulował :)
 

nfk

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja generalnie wierzę w miłość przynajmniej staram się wierzyć...

A czy umiecie odróżnić miłość od fizycznej fascynacji?
 

acrz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
42
nie da się tego odróznic , oddzielić

jedno z drugim się wiąze nierozerwalnie
to co nas pociaga w naszym partnerze to nie tylko to co w środku
takze to co na zewnatrz
zarowno sfera fizyczna jak i duchowa sa bardzo wazne i
nierozerwalnie ze soba powiazane

zwykle wszytko zaczyna się od zauroczenia
niewazne która ze sfer
wazne żeby zaiskrzyło z obu stron

fizyczna fascynacja jest tez czyms co moze stanowic mocny i dobry zwiazek
wiele zwiazkow zaczyna sie od takiej fascynacji - dopiero pozniej z czasem ludzie zaczynaja sie poznawac od innych stron

z ktorej strony by sie nie poznac - najwazniejszym jest by zaiskrzyło i zeby było !
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Owszem wierze w miłość...aczkolwiek chyba takiej prawdziwej jeszcze nie doświadczyłam <_<


A czy umiecie odróżnić miłość od fizycznej fascynacji?
Najczęściej miłość wiąże się z fizyczną fascynacja...
Ale niekoniecznie...czasami patrze na chłopaka i jak dla mnie jest idealny pod każdym względem ( jeśli chodzi o wygląd ), ogólnie też go lubię i w ogóle, ale równocześnie wiem, że nigdy nie poczuje do niego nic więcej...
Albo miałam chłopaka, który barrrdzo mi się podobał, ale jednocześnie wydawało mi się, że jest taki nie bardzo z wygladu :mruga:
Wiem, że to troche dziwnie i nielogicznie brzmi, no ale jakoś tak dziwnie było noo :niepewny:
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
miłosc jest napewno ale ja niestety jeszcze jej nie doswiadczyłęm a mam jzu prawie 22 lata......
 

okropna

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
dolnośląskie
czy wierzę w miłość... hmm... zawiodłam się już 2 razy na facetach, których kochałam, dla których zrobiłabym wszystko... A jednak w miłość wierzę nadal...
Pozdrawiam :)
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Ekhm...
Miałam 2 nieszczęśliwe miłości ale mimo wszystko wierze, że istnieje :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Mhm, chyba mi nie powiecie, że mój Książe Marc nie przyjedzie na białym rumaku, pod okna moich komnat, by porwać mnie w wir namiętności, wieczornych rozmów, przy świetle księżyca i kolacji przy blasku świec?
Że nie będzie mnie dozgonnie miłował, wielbił i kochał ponad wszystko?

Oczywiście, że miłość istnieć musi.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Wierze w miłość - czy obecnie jestem nią darzona czy nie - wiem że moje serce kocha tego odpowiedniego :)
Tylko jak to możliwe że robie wbrew własnemu sercu? - no właśnie...
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
jak dla mnie to trochę dziwne pytanie :/ ale cóż. ja osobiście wierzę. ba wiem, że jest coś takiego jak "miłość". chociaż żeby spróbować wziąć to na chłopski rozum to co to jest "miłość"?? przywiązanie, zaufanie, sympatia, wspólne zainteresowania...? każdy zdefiniuje to inaczej. ale tak czy owak ja wierzę :)
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Miłość .. to słowo zna każdy ale mało kto potrafi je zdefiniować , ponieważ każdy rozumie ją i postrzega na swój własny , indywidualny sposób. Bardzo zdziwiło mnie pytanie Czy istnieje miłość ??
Ponieważ dla mnie , miłość jest czymś tak naturalnym i niedzownym dla człowieka, jak powietrze, sen czy jedzenie. Zaliczam ją do uniwersalnych wartości wciąż obecnych takich jak dobro i prawda . Miłość jest fundamentem naszego życia.To dzięki człowiekowi miłość istnieje, to człowiek miłość tworzy .To uczucie towarzyszy nam od zawsze. Przeciez to co czują do Nas rodzice to miłość, , to co my czujemy do nich , do rodzenstwa, do przyjaciół to także miłość :) Być może przez to , że miłość kojarzona jest najczęściej z uczuciem jakim darzy się płeć przeciwną niektóre osoby zapominają i nie dostrzegaja tego ,że tak naprawdę miłość jest cały czas obecna w naszym życiu. Ona nadaje sens naszemu życiu , bez niej bylibysmy zupełni samotni ...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja wierze :) wierze ze kiedys spotkam to prawdziwa milosc ;)
i jestem pewna ze kazdy zasluguje na milosc!!
 
Do góry