Czy wiek w przyjaźni odgrywa ważną rolę

Status
Zamknięty.

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Czy myślicie że wiek w przyjaźni jest ważny. Moja koleżanka w moim wieku chciałaby się zaprzyjaźnić się z dziewczyną która jest starsza o 5 lat. Lecz ta dziewczyna ją olewa i w towarzystwie lubi ją tylko na pokaz. Moja rówieśniczka myśli że to przez wiek, lecz wątpie w to ja sama przyjaźnie się z dziewczyną właśnie o 5 lat starszą. I naj dziwniejsze jest to że ta dziewczyna która nie chce się zaprzyjaźnić ma ze mną bardzo dobre kontakty.




Trochę to pokręcone i poronione ale... :dezorientacja:
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
Juz byl taki temat, uzwyajac opcji szukasz nie tracissz a zyskujesz :/
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
hehe JA mam kolezanke starsza o 7 lat i wcale wiek nie przeszkadza nam w gadaniu i
zwierzaniu sie :p Tu nie chodzi wcale o wiek kto ile ma lat tylko o dojrzaosc tej osoby :)
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Wydaje mi się że to nie ma zbytnio znaczenia.Muszą być jakieś inne powody niechęci zaprzyjaznienia sie z Twoją koleżanką.Jak sama piszesz z Tobą się dogaduje,macie bardzo dobry kontakt więc czemu nie mogłaby dogadywać się z Twoją koleżanką.Może poprostu niechce,albo ma swoje inne powody.Wydaje mi się że tu chyba nie chodzi o różnice wieku.
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Myśle, ze w przyjaźni nie ma znaczenia wiek. Ja mam naprawde dobrego kumpla, starszego o 5 lat, dogadujemy sie wysmienicie i jest dobrze. A taki mój koleżka, ma przyjaciela, który jest starszy od niego o 9 lat i tez w niczym to nie przeszkadza :]
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Sorki jestem tu nowa i nie za bardzo wim jakie są tematy. :| Ale napstępnym razem sprawdzę zanim napiszę temat :zawstydzony:
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Gipson, witaj ;)

Myślę,że w przyjażni nie ma znaczenia wiek.Jeżeli dwoje ludzi ma wiele wspólnych tematów,dobrze się rozumieją,to różnica nie będzie miała wpływu na ich przyjażń. ;)
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE



:Hello:
Ja jej mówiłam że wiek nie jest naj ważniejszy, ale...
Ona ma całkiem inne zachowanie niż ja i jest bardziej w sobie zamknięta, może to przez to...




POZDRO pińć tysięcy
 

Becia3311

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
wiesz co wiek nie jest najważniejszy. Wazny jest chrakter, i to cos co do siebie dwie osoby przyciaga poprtostu musza do siebie pasować
 

artystka :)

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
97
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Ja równiez uważam , że wiek nie jest najważniejszy w przyjaźni...Ważne jest to abyś umiała się z tą osoba dogadać. Co z tego , że np. ma się wielu przyjacioł w tym samym wieku jak mogą być fałszywi. A mozna mieć jedną o 5 lat starszą a prawdziwą :)

Co do Twojej przyjaciółki....Ja myślę , że ona moze nie byc zamknięta w sobie przez to...Moze potrzebuje czasu aby sie otworzyć?
Pozdrawiam :)
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
wg, mnie w przyjaźni wiek nie odgrywa żadnej roli, jeżeli tylko dobrze się dogaduje i miło spędza razem czas to wiek nie jest barierą
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek zdecydowanie NIE JEST WAŻNY - ważny jest charakterek ;)
Ja np. mam psiapsiółę starszą o ponad dwadzieścia lat i potrafimy się dogadywać, a najważniejsze, że mamy do siebie zaufanie :D
 

pablo__btm

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
zeby spojrzec innej strony czy wiek pasuje do przyjaźni hmm, troche trudne pytanie. Ale moim zdaniem wiek jest najważniejszy ..... to tylko moje zdanie nie wiem ja wy to rozumiecie miec przyjaciela w wieku 39 lat a ty masz hmm 18 ??
troche do dziwne no nie ??
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
ja mam prawie dwadzieścia a moja "psiapsióła" lekko ponad czterdzieści i nie widzę w tym nic dziwnego... wszystko zależy nie od wieku, ale od dojrzałości psychicznej...
równie dobrze ktoś może mieć 16 lat i myśleć dojrzalej niż któs kto ma 30 - znam wiele takich przypadków :p
 

lineczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja uważam że wiek w przyjaźni jak i w miłości nie ma znaczenia ja mam przyjaciela Marcina który jest ode mnie młodsz o 3 latka a i tak jest nam razem dobrze pomagamy sobie pocieszamy gdy trzeba przytulimy otrzemy łzy czy rozbawimy do łez. Wiek sie nie liczy!! Pozdro
 
K

Kotecek

Guest
Wiek napewno nie odgrywa roli w przyjazni wiadomo wiek moze powodowac rozne spojrzenie na niektore sprawy ale napewno nie powiem z enie zaprzyjaznie sie z 15latka tylko dlatego ze jest za mloda na przyjazn ze mna takze tu raczej chodzi o cos innego ale trudno dokaldniejz rozumiec o co :mruga:
 
Status
Zamknięty.
Do góry